Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

petluska
10. jún 2010

A holky prosim nevite nektera,jestli muze DIVINA menstruaci posunout?

chrobacek
10. jún 2010

Rioko to mě mrzí ☹

zuuuzana7
10. jún 2010

awe este som len 3 den po ket ... este je na tesitk skoro 🙂
rioko ... aj mna to mrzi ... este pockaj na krcicku ...
petluska ja divinu nepoznam ...
walle ako sa mas ? ako sa citis? oddychujes? ja som uz vcera zarezavala v praci ...
kefi ako ? podaj pozitivne infosky 😉

kefalinek
10. jún 2010

zuzi podavam pozitivne infosky ciarka zosilnela

zuuuzana7
10. jún 2010

kefi uzastne 🙂

awe
10. jún 2010

@kefalinek supeeer 😵

walle
11. jún 2010

ahojte babuľky...

zuuzanka - cítim sa úplne normálne, poobede viac unavená...ale môže to byť kľudne iba z hormonov a slnka...normál. Žiadne príznaky...nič.A či oddychujem? Vôbec neležím, stále som v záhrade a "rozkazujem". Realizujeme záhradu...hoci včera som sa "pripiekla".KEt -ko prežívam úplne ináč ako v novembri. Pravdupovediac, myslím na to veľmi málo a radšej povrchne. Už sa bojím to veľmi prežívať...tak nachádzam útočisko v záhrade ( ťažko nerobím) a pri akvarku...1200 litrové a morské!!! 😉
Snažím sa zamestnávať hlavu inými vecami a celkom sa mi to darí...neležím a nehladkám si celý deň bruško a neprihováram sa neustále bábätkám ako v novembri...z toho už mám strach... 😔

ak to vyjde budem šťastná...

walle
11. jún 2010

ozaj zuzi - kedy presne si bola na KET? ja 8.6.

walle
11. jún 2010

kefalinek - jasnačka!!!! blahoželám, nádhera... 😵

walle
11. jún 2010

zuzka - no už som si prečítala stranu dozadu...takže sme na tom rovnako????? jééééj!!!! a dokonca aj krvička...a vôbec ako sa cítiš ty?

awik - objímam ťa...vás!!!

walle
11. jún 2010

tak znova ja - zuzi a koľko embr.ti vkladali? a aké? morulky? blastocysty?

zuuuzana7
12. jún 2010

ahojte 🙂
walle, ano este aj na krvicku ideme spolu 😉 vkladali mi dve blastulky 🙂
ja som tiez hned na druhy den zarezavala v praci... a unavena som v kuse ... tato horucava mi dava zabrat 😅
to je super, ze sa sustredis aj na ine veci ... 🙂
a ako sa citim ... hmmm v podstate sa citim ok, ziadne pichanie, pobolievanie ... nic ... prsia male ako vzdy 😅
ale ono je este skoro na nejake priznaky ... myslim ... dufam ... 😕
a ides aj testovat?
baby krasny slnecny den 🙂

afrika
12. jún 2010

ahojte, dnes som 14dc. bola som na UTZ, sliznica má zatiaľ 6,4mm-čo je u mňa super. za 10 dní mám vklad ak sa nám rozmrazia zmrzlinky 😵 . dúfam, že áno. zuzi ty už si po? ty si ale šikuľka.
nevadí, že mi budú robiť KET až 23 dc? není to neskoro? nedostanem ms? od pondelka beriem aj utrogestan 2x2.
držkajte sa, pa

zuuuzana7
12. jún 2010

ahoj afrika, uz som na teba myslela kedy sa pridas 🙂 super tesim sa 🙂 za 10 dni bude krasna perinka pripravena pre tvoje zmrzlinky 🙂 ja som mala na 20 dc vklad, ms urcite nepride, je to vlastne riadene aj tym estrofenom (alebo ako sa to vola 😅 )
fakt sa strasne tesim, ze sa k nam pridas 🙂

afrika
13. jún 2010

ďakujem za privítanie 🙂 🙂 🙂 .akú ste mali sliznicu vysokú pri vklade? zuzi ako sa cítiš? dá sa ti nemyslieť na to? ja už teraz myslím 😀 neustááááále. ideme rovno vypísať aj novú žiadosť na IVF. len tak ľahko to aj napriek zlej vyhliadke nevzdám....potrebovala som asi čas. doki povedal, že lepšie to už zdravotne asi nebude, tak načo čakať.
do zoznamu žiadateľov a náhr. starostlivosť sme už zapísaní, tak aspoň to je super.
zuzi rodina vie o tom, že si išla na KET?

zuuuzana7
13. jún 2010

afrika ja viem ze som mala na 10 dc 7,5 mm kolko som mala na pri transfere neviem, to bola nejaka rychlovka ani nemeral, len kukol povedal super tretia vrstva je tam ... takze ani neviem
nemysliet sa mi neda ... stale na to myslim ... neustale ... a necitim nic, ale vobec nic ani len citlivost v prsiach, jedine na treti den od et som citila bolesti v podbrusku, potom to aj preslo ...
testovat asi ani nebudem, vsak za pat dni uz idem na krv ... 😅
no moja sestra a mamina vie o tom, inac nikto aj to som im len teraz povedala 😅
afrika, super rozhodnutie 🙂 len do toho! netreba otalat! ono sa to podari uvidis 🙂
kolko mate vy vlastne este mrazacikov?

afrika
13. jún 2010

zuzi máme len troch ☹ ,ale som vďačná aj za tie... 🙂
vy máte koľko? niečo sa mi marí, že veľa 😵

zuuuzana7
13. jún 2010

afrika, no praveze nam tie morulky nezamrazili ... cize zamrazili tie tri blastulky, (tu mrazia len A-ckove blastulky), no a rozmrazili sa vsetky tri, len ta jedna bola slabsia, tak ju uz nemohli spat zamrazovat 🙂
presne tak pan boh zaplat aj za tie ... len nech sa im teraz este prinas paci 😵

walle
13. jún 2010

ahojky dievčatá....špeci zuuuuzka... 😉
afrika - vitaj...priniesla si nám teplučko... 😉

ja ak sa dobre pamätám, tak v 11 dc som mala 9,2 výšku zliznice...v deň vkladu ( v 16 dc) neviem...bolo to rýchle...ja na to až tak často nemyslím...pomáha práca...

zuuuzi - príznaky žiadne, ale vôbec...keď som bola raz tehu...prsia, nevoľno atď. už týždeň po zdare...u nás je to asi priskoro...ale...nejako sa cítim prázdno... 😔 nech mi odpustia mrazáčikovia, ak bujujú... 😔

ja som z tých blastocýst šiši...v KE morulky zamrazujú...veď aj mi vkladali...keď som sa v CAR pýtala na tie A-čkové blastulky - hodnotenia...lekár povedal, že je to blbosť... 😕 😖

afrika
14. jún 2010

dobré ránko, tak to mám oproti vám pekne nízku sliznicu ☹ . a ja som sa celkom tešila..... možno preto budú robiť vklad až na 23dc. na UTZ už nemusím prísť, stačí zavolať či sa rozmrazili v pondelok budúci týždeň. od dnes už len 1 tabl. ethinidestr. a 2x2 utrogestan.
u nás je dnes riadna búrka.
walle príznaky nemusíš mať tie isté ako prvý krát. ja som sa pri druhom tehu necítila vôbec tak isto. pri prvom ma len bolelo brucho na samom začiatku. pri druhom prsia, kríže, hlava sa mi motkala na samom začiatku. takže neporovnávaj 😉

zuuuzana7
14. jún 2010

ahojte kocky 🙂
afrika, sliznica urcite este krasne dorastie, u nas uz 8mm povazuju za super 🙂 a vies kolko je tu bab co aj pri nizsej otehotneli, a napokon ty si uz dva krat otehotnela, takze do tretice vies 😉

walle, ani ja nemam ziadne priznaky, vcera vecer ma bolelo brusko ... ale prsia ani naznak, ono je to ale fakt zakazdym ine, ja som bola tri krat tehotna a zakazdym boli tie priznaky o nieco ine ... ale co viem, ze prsia som citila, na tie bolo spolah 😅
a teraz nic 😨

ono je to s tym hodnotenim embryjok od centa k centru ine ... a asi od kraja ku kraju tiez ine ... nezostava nam nic ine len doverovat nasim lekarom 🙂 ... a hlavne zadari sa babam aj co mali len jedno, jedine vajko a aj to im vkladali na treti den ... cize urcite hra velku rolu kvalita embryjka, ale ono tam je asi este milion dalsich suspektov ...

aniii
14. jún 2010

ahojda holky,
můžu se k vám přidat?
Měla bych jít ve čtvrtek na KET, ve středu volám, jestli se nanučci naši rozmrazily. Jééé jak já bych už chtěla, aby bylo aspoň 30.6. 😉
přeji hezký den A.

afrika
14. jún 2010

ahoj anii. kedy ti ich idú rozmrazovať? ráno či poobede? sliznicu máš akú? držím pršteky na stredu aj štvrtok a vítam ťa 🙂

mirm
14. jún 2010

ahojte
baby ked Vas tak citam tak mam hlavu v smutku. Mne uz jeden cyklus stopli kvoli nizkej sliznice, no a teraz berem velke davky liekov ale aj tak mam ju nizku :(( 13 den 6,5 mm :((

afrika
14. jún 2010

ahoj mirm. ja mám na 14dc 6,4mm. doki povedal, že to je ok, tak nebuď smutná.... čo ti povedal doki? 😕 😕 😕 kedy ideš na kontrolu?

mirm
14. jún 2010

on nevedel presne ze ci 6,5 ale 6,3mm mam (uz si napamamtal) ale do papierov mi dal 6,5mm

na kontrolu uz nejdem, len na tranfer. mala by som ist v utorok ale to ja nemozem, a aj povedal ze uz beriem vysoke davky liekov takze to budeme musiet risknut.
moc velku sancu tomu nedavam....

a ty kedy ides na kontrolu a na transfer?

afrika
14. jún 2010

aké berieš lieky? ja ethinidestriol

afrika
14. jún 2010

ja mám transfer budúci pondelok, kontrola už žiadna. od dnes beriem aj utrogestan. aké dávky máš teraz?kedy máš transfer?

mirm
14. jún 2010

estrofem 2mg 3/den

mirm
14. jún 2010

ustros beriem od zajtra a transfer vo stvrtok

aky transfer myslis?:

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre