Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

zedulka
5. mar 2010

Ahoj Jani,cítim se fajn,trochu břicho pobolívá,ale doufám,že je to tím jak se šmoulíček zahnízďuje 🙂
Moc ti držim palečky ať je vše oukej 😉 i všem ostatním,prože si to všichni zasloužíme!!!

janina79
5. mar 2010

no začala jsem špinit, volala jsem do caru: změnili mi dávkování léků a musim ležet...! tak tak.... achjo.... nemůžu to mít prostě v pohodě... pořád něco, snad to bude OKa ☹

martulle
5. mar 2010

Ahojte holky,mužu mezi vás?Už nějaký ten týden si vás pročítám a sdílím starosti i radosti sváma,jenže jsem ještě neměla odvahu sem psát.Dnes jsem byla na ket a nechtěla jsem to zakřiknout.Já vím,stát se muže cokoliv.Když jsem četla,jak se bojovníčci nevyvijeli a nedošlo ke ketku,bylo mě to líto a moc jsem se toho taky bála.Vždycky když jsem tam volala, jsem měla srdce až v krku.Ze 6mrazáčku zbyli 3 a mám v sobě 2 bublinky.Hodně jsem taky četla,že ket má jen malou naději a tak mám pořád strach a bojím se.Holky držte se,moc vám držím pěstě.Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli jíte třeba víc vitamínu,nebo nějakou zvláštní stravu?ale asi ne,že

insolka
5. mar 2010

Ahoj martule ja som bola na KET 22.2 no ja osobne ti možem povedat že papam vela zeleninky a jem vela joghurtov ale skor je to tym že mam na to stale chut .Už asi tyžden ..tak som aj rada aspon doprajem telu čo treba 😵

martulle
5. mar 2010

Insolko a kdy budeš testovat?tak ty už máš takové chutě?to je hezké 😀

insolka
5. mar 2010

No testovat nebudem v pondelok idm na krv a v utork mi volaju vysledok 😉

zedulka
5. mar 2010

insolko a jak se cítíš?já dnes chodim stále na malou tak nevim co si mám myslet,může to být i z utrouše??

insolka
5. mar 2010

No mne strasne vadia pria strasn ma bolia ale velmi .a trošku ma stekli v podbrušku a obcas citim take tahanie v podbrušku inak nič 😅

insolka
5. mar 2010

No ale ymslim že itroš neovplivni niako to tvoje behanie 😵 možno pijes viac ale pockaj chvilku .A ked ti možem poradit sprav si niaky plan aby si sa zabavila.Inak budes saliet s toho seldovania.Ja už saliem 😀 😀 😀

zedulka
5. mar 2010

mno já zatim nešálim,ale je to vopruz 😀 plán?kdyby aspon bylo hezky ale celý víkend má mrznout a já tak nesnášim zimu.Grrr

insolka
5. mar 2010

No keby sme tak boli priesvitne a videli by sme čo sa tam deje 😀

zedulka
5. mar 2010

jj,to si taky řikám co se mi tam asi děje 😀 ,zda putuje nebo se zahnízďuje 😎

insolka
5. mar 2010

uf no už aby bol utrok budem mat kluidnejsi spanok 🙂 Možno ale ako sa poznam zase sa budem obavat dalsieho vzdy sa niečo najde
😀 😀 😀 😀 😀 😀

evaav
6. mar 2010

janina tak jak je to lepší? doufám,že ano já tenkrát tady špinila asi ve stejné době jak ty možná o týden déle nechali si mě pak v sanusu týden musela jsem ležet byl to hematom který se vzřebával,ale dopadlo to dobře tak u tebe to bude taky určitě dobré 😉 jinak já se cítím tak nějak stejně už moc neležím už se snažím fungovat pravda,že trochu prsa cítím v podbříšku občas něco,ale nevím kdyby člověk do sebe trochu viděl co se v něm děje takhle nezbývá nic jiného než čekat test doma mám ,ale bojím se ho udělat
insolka na úterý držím pěsti

insolka
6. mar 2010

evi dakujem aj ja vanm vsetkym držím palce 😵

janina79
7. mar 2010

ahojky evaa: no není to bohužel lepší.... včera před den bylo a večer to zase začalo.... a docela dost... špinění i přes utrouš... ☹ ☹ bříško mě nebolí, jen špiním ne krev ale naštěstí... ale i tak jsem z toho smutná
jestli se to ještě zhorší nebo přidá krev, budu muset zítra volat do Gennetu.... :o( ve středu bych tam měla jet pro předpis a tak se chci nechat radši prohlédnout na UTZ.. uvidíme jestli mě doktor veme

insolka... přeju moc moc úspěšné testovaní 😉

lalina846021
7. mar 2010

Ahoj holky,můžu se vetřít mezi vás?
1.3 jsem absolvovala Ket(2eskymáčky),před tím jsem byla na neúspěšným IVF.Jsem strašně nervozní a bojím se výsledku.O mimčo se snažíme už přes 3 roky.Držim všem moc pěstičky a hlavně Janině,neboj dobře to dopadne.

martulle
7. mar 2010

lalino neboj a nebud nervozní.A jak se cítíš,kdy máš testovat?Já jsem holka taky děsně nervozní,ale snažím se na to nemyslet...zedulko,jak je tobě?janino už se to zlepšilo,nebud smutná.insolko moc držím pěsti na krév a na výsledky,aj jsi se vyspala,nebo jsi nemohla spát?Já mám holky testovat až 18den po ketu,proč za tak dlouho,nevíte?mě to tam nedošlo,až jsem si to pročítala doma.no,ale tak dlouho to stejně nevydržím.

frflenka
8. mar 2010

Ahoj holky.Vsem moc drzim palecky.Mohly by jste mi prosim napsat,jak vysokou sliznici jste meli?Nevim kolik ma byt,aby se povedlo...
Moc dekuju za odpoved a preju hezky den 🙂

elana
8. mar 2010

Úplný minimum je 8mm, já měla už 10.DC na té první kontrole těch 8mm, takže určitě ještě hodně povyrostla.

evaav
8. mar 2010

já se holky přiznám,že taky trochu víc přemýšlím jak dopadnu já byla na Ketu 2.3 tak tři dny jsem polehávala do neděle se snažila vynechat větší námahu,ale na nákup jsem jela v pátek i včera tak jsem zvědavá ted už se snažím fungovat normálně test mám doma,ale váhám jestli si ho udělat však je na to dost času na krev mám jít až příští úterý nebo středu na sobě toho moc necítím trochu mě boleli prsa jakoby takový tlak v pod bříšku parkrát píchlo,ale kdo ví jestli si to člověk jen nanamlouvá tankrát po ET jsem necítila taky vůbec nic
lalina držím moc pěsti at vám to dopadne i vám všem ostatním

insolka
8. mar 2010

Ahoj jani zajtra okolo 10 zavolaju hned dam vediet vysledok 😉 😉 😉

martulle
8. mar 2010

Dobré ránko a hezký den holčiny,jak jste se vyspali?insolko,tak krev už máš za sebou,potom písni co a jak,držím palečky.evaav já byla na ketu 5.3 a taky přemýšlím,kdyby tak bylo vidět co se tam děje,jestli jsou tam,nebo.....ty už si chceš dělat testík?Já na sobě taky nepozoruju nic,jen mě sem tam zabolí v podbříšku,jinak nic.

evaav
8. mar 2010

martullle ne nevím jestli si ho budu dělat,ale ted si říkám,že je dost brzo když tak až za tři ,čtyři dny ale mám jen gravitest tak nevím jestli je dobrý všichni píšou ten mamatest ten nemám tak ještě uvidím
jinak ti budu taky držeet pěsti 😉

janina79
8. mar 2010

Ahojky Evaav, Martulle, Insolka 🙂 a všechny holčiny....

já měla sliznici 11mm.... ale růst nejdříve moc nechtěla...

jinak včera jsem celý den ležela a odpočívala, tak špinění ustalo, ale ještě maličko je... holky a v noci v posteli jsem se otočila z boku na bok a probudila mě křečovitá bolest v podbřišku, ale žádná krev ani špinění.
Asi zavolám do Caru po snídani, abych se na zítra objednala na UTZ i když mám jít až 16.tého. Dnes tam můj doktor není.

Evi: když jsi byla 2.3. tak to vydrž min. tak do ST spíš CT, měla jsi blastocysty, že? tak ty už by měli být zavrtaný 😝
Insolka: proč až zítra? škoda, já to věděla odpolko, já bych nedočkavostí nevydržela.
Martulle:5.3. to je pátek? no tak ty hlavně odpočívej teď nic ještě cítit nebudeš, u tebe bude testík tak nejdříve po 15.3.

Jo holky, kdybychom si tam viděli.... 🙂 🙂 tak zatím a pěkné slunečné dopoledne...

martulle
8. mar 2010

evaav ted jsem četla na jiné diskuzi,že jedna holčina si dělala test 6den a že měla pozitivní.No nevím,já test ještě nemám,a ani si ho hned tak nekoupim,budu se snažit počkat,no ale znáš to,jsme zvědavé,že,určitě to taky nevydržím.Ještě,že jdu ve středu už do práce,aspon na to tak nebudu myslet.Taky ti držím pěsti a písni jak se daří,jo

janina79
8. mar 2010

Martule: to mi příjde hodně brzy, ale znám holčinu co testovala 7. den a bylo to tam taky, a já testovala už 8. den a bylo to taky

martulle
8. mar 2010

janino mě to taky připadá moc brzy a vidíš,u někoho to jde vidět.a jak se cítíš,bříško nebolí?drž se a budeš volat do caru?to je fakt,kdyby tam šlo kuknout...

janina79
8. mar 2010

zítra ráno v osum jsem objednaná na UTZ.... tak uvidíme..... snad bude všechno OK.... musí ... 😝

lalina846021
8. mar 2010

Ahojky!
Janino neboj bude to ok.
Já mám testovat až za 14 dní po Ketu(1.3)ale nevím jestli to vydržím.Zatím mě nic nebolí,nic na sobě nepozoruju,takže mám obavy,ale furt mám malou naději.opravdu škoda že se tam nemůžeme podívat. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre