Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lalina846021
17. mar 2010

zatim ne doufám že to ustane

maryah
17. mar 2010

a kedy ides na test? kolky den si po KET?

strelka11
17. mar 2010

Ahoj maryah drzim na zajtra palce,dufam,ze si to este nevzdala 😉

maryah
17. mar 2010

ahoj strelka... 😵 😵 😵 , hej vzdala som to lebo som zacala silno krvacat ☹ ... uz som to oplakala a snazim sa ist dalej. zajtra sa pozhovaram s dr hladne KET...

strelka11
17. mar 2010

jej ☹ tak to som netusila,tak uz normalne krvacas,tak to je mi luto,ja som dufala,ze este predsa je nadej,tak KET musi vyjst 😵 😵 😵 😵 😵

maryah
17. mar 2010

strelka, aj ja som dufala, ale nakoniec to nedopadlo dobre... mala som jemne pozitivny test, nespinila som a HCG som mala 42 tak sa to mozno podarilo a nakoniec som o to asi prisla ☹ ... silno krvacam a tak uz nie je o com... idem bojovat dalej... 🙂

strelka11
17. mar 2010

Maryah vela sili do noveho boja a neprestavaj verit,ze sa to podari,urcite sa to podari 😵 😵 😵
a pojes zajtra do Heliosu?

maryah
17. mar 2010

dakujem strelka... hej, ideme ta, treba mi spravit utz a kontrolny HCG test kde sa len potvrdi co ja uz davno viem no a chceme sa s krajkom porozpravat ohladne KET

lalina846021
17. mar 2010

Ahojky jsem 16 den od KETU,v pátek mám být v ARTU na krev a na UTZ

martulle
17. mar 2010

Lalinko jak je?ještě špiníš?neboj se,to bude dobré

lalina846021
17. mar 2010

martulle,už jsem to obrečela,ale nevzdávám to,budu bojovat,řekla bych že to špinění zesílilo,myslím že to dorána dostanu......přítelmě tu uklidňoval,že je to taky v pořádku a že se mohla třeba jen odloučit jedna bublinka a druhá drží,ale znáš to strach vyhrává nade mnou,snažím se ležet a odpočívat,tak snad se to udrží,zejtra si zavollám do ARTu a uvidím co mi řeknou.děkuju za podporu a že na mě myslíš

martulle
17. mar 2010

lalinko neplač,třeba má tvuj přítel pravdu.nečetla jsi diskuzi pozpátku?byla tu holčina co začala krvácet a doktor ji řekl,že to jedna bublinka odešla,ale druhá se drží.odpočívej a lež.zítra brnkni do toho artu a dej vědět co ti řekli.držím ti moc,moc pěsti at to dobře dopadne.dobrou noc a opatruj se

lalina846021
17. mar 2010

martulle děkuju,snad máš pravdu,četla jsem to ale já vidím hned všechno černě.dobroua taky se opatrujte

zedulka
17. mar 2010

Ahojky holky,
tak jsem vás dočetla,lalino neboj určitě to nic není držim moc palečky!
a samozřejmě i všem ostatním.
No a co já? mno já nevim,v pondělí jsem byla 12.den po ketu dělala jsem si test,samo že byl negativ.Ale mrcha nikde,tak jsem psala do caru,žem sem si dělala test a že byl neg.ale že mrcha měla přijít v sobotu a sestra mi napsala že si mám dojít na krev,tak jsem šla k mojí gynekoložce,abych nemusela až do Phy do caru no a ta mi napsala žádanku na odběr.No a dnes jsem byla na krvi a v pátek budu vědět na čem jsem.Testovala jsem jen jednou,nechci se nad tím nervovat.Počkám si až jak dopadne krev.Dnes jsem 33DC,je to nějaký divný.Možná to je po utroušovi,každopádně je to pro mě záhada,která se na štěstí dá vyřešit🙂
jinak mě trochu pobolívá břicho,ale už to neni takový jako před víkendem a akorát mě prsa bolí,
řikala jsem si že by se uhnízdilo až třeba 9.den?a proto 12.neni nic vidět?no fakt nevim,ale jinak mrchu mám tak 28DC

anikka
19. mar 2010

ahojte, len pridavam do smutnej statistiky ze moje 1. KET je negativne ☹ ☹ ☹

vltavka
19. mar 2010

Ahoj holky,
Lalino, držím palce, ať to dobře dopadne. Zítra budu 12. den a chtěla jsem testovat, ale bojím se, že to nedopadne... Měla jsem to dostat ve středu, ale mám to nepravidelně, tak se tím nemůžu moc těšit.
Zedulko,jak jsi na tom?

martulle
19. mar 2010

Ahojte holčiny,tak jsme tu měli pauzu,ještě,že to už jde,už jste mě chyběli.Vltavko neboj,moc ti držím pěsti,aby jsi tam měla//. Lalinko jak se tobě daří,jak to dopadlo na krvi? Anniko to je mě moc líto a kolikátý jsi den?Zedulkoa co ty?

lalina846021
19. mar 2010

Ahojky holčiny,všechny moc zdrvím.Tak jsem dneska byla na krvi a mám hladinu HCG 547IU,na UTZ mám náznak těhotenství,prý to bylo ještě moc brzo po Ketu(18.den),Dr.mi napasal že jsem 5+1 oni to počítají od poslední menzes(11.2 2010),tak jsem klidnější a mám velkou šanci že bublinka poroste.Příští pátek jdu znovu na krev a na UTZ.Já jsem na UTZ nic neviděla,dr.něco malého tam prý je,ale pozná to až za týden.Testíky mámpořá pozitivní tak to bude určitě dobrý.Všechny moc zdravím a držím pěstičky!!!

lalina846021
19. mar 2010

Zeulko neboj třeba to bude dobrý já taky měla negativní ,trvá to opravdu dýl než hladina stoupne,hlavně to nevzdávej a dej tomu ještě šanci

martulle
19. mar 2010

Lalinko ani nevíš jakou mám radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jejda jen at mimísek rozte v pohodě a ty se opatruj a dávej na sebe pozor.A to špinění přestalo?

lalina846021
19. mar 2010

Anniko,neboj když to nevyšlo teď tak se to příšte určitě povede.Buď statečná,naber další síly a šup do toho znova ..... 🙂
Vltavko neboj určitě tam ty dvě budou,to tě obdivuju že jsi vydržela netestovat,to já ne jsem zvědavá,......hrůza ale ty sedočkáš //určitě

anikka
19. mar 2010

martulle, vcera som bola na krv - 14. den a je to definitivne negativne, cele 2 tyzdne som citila take tahanie v bruchu asi to bol zly priznak, alebo to bolo len z liekov. Neviem kedy mam ist na dalsi pokus, este mam 2 zmrazene slamky. Neviem ci je lepsie ist hned ako sa bude dat alebo si mam dat pauzu a spravit si vysetrenia na imuno a pod. Lebo bojim sa ze to zase bude len taky pokus- omyl. V CAR na pricinu asi nepridu...

lalina846021
19. mar 2010

Anikka já jsem taky nečekala,šla jsem na Ket hned jak mi to Dr.doporučil.Nesmíš na to myslet negativně,já vím lehce se to říká......ale musíš bojovat,určitě už to vyjde

lalina846021
19. mar 2010

martulle špinění přestalo hned druhý den ráno,to je hezký že z toho máš radost.Dr.mi nakázal ještě větší klid než před tím,tak odpočíváme a šetříme se.

vltavka
20. mar 2010

Hezký první jarní den! Holky, ráno jsem testila a JSOU TAM // 😅 😀 .Jsem 12. den. Nemohla jsem dospat, testovala jsem v 5 hodin. V úterý jdu na krev, tak se snad neraduju předčasně.

vltavka
20. mar 2010

Anikko, zkus to jít hned na KET Držte se! Jednou to přece vyjít musí 😉 . Lalinko, tak se opatrujte! Martulle, dík za podporu. Teď jsem snad ještě víc nervózní než předtím.

lalina846021
20. mar 2010

Vltavka tak to ti moc přeju,taky se opatruj a neboj určitě to bude v pořádku................

lalina846021
20. mar 2010

Janinko co je stebou,ani čárka od tebe,už mám o tebe strach!!!!

walle
20. mar 2010

ahojte dievčatá....dlhžšie som tu nebola...veď aj preto sú tu nové tváričky...a aj smutné tváričky...ojoj, čo ma to ale čaká...všetky moje kamarátky sú tehulky!!! je ich 5!!! a ďalšie sú čerstvé maminky...tento rok je naozaj plodný...ale či aj pre nás KET-uľky...to neviem... ☹ ☹ ja už mám jedno KET neúspešné za sebou...idem bojovať ďalej... 😔

ale veríme!!!!
všetkým držím palečky a ak je tu niekto kto plánuje KET koncom mája, prosím, napíšte mi IP, budem strašne rada...

maryah
21. mar 2010

ahojte, tak uz mam IVF definitivne potvrdene, ze bolo neuspesne... ale hned ideme na KET... uz beriem tabletky a hned tento cyklus ideme na to...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre