Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

petulka22
18. jún 2010

Ahojky holčiny, nebyla jste některá na KET ve FN Olomouc? Nevíte, jak to tam probíhá? Mě to čeká teď v červnu a je mi divné, že je první kontrola až 15 (nebo 16-18) DC. U IVF se chodí na ultrzvuk 1.DC, aby se vyloučily cysty -u KETu případné cysty nevadí?

valmark
18. jún 2010

zuzi, gratuluji ke krásnému HCG

zuuuzana7
18. jún 2010

@chrobacek dakujem a teraz si na rade ty 😉 ten prvy tak divne ozltol, skusala som aj vcera fotit ale z toho bolo nic, ja nemam totizto fotak, tu fotku som vcera robila kamerou 😉 cize preto to neni kvalitne ...
afrika moc na teba myslim teraz dotiahneme do dobreho konca 🙂
walle myslim na teba, a verim, ze tvoje hcg je este vyzsie 🙂

afrika
18. jún 2010

moniciak síce si není v správnej téme 😉 ,ale UTZ bábu neuškodí určite. doktori vedia čo robia. nebojkaj

awe
18. jún 2010

@moniciak ultrazvuk babatku neskodi 😉

afrika
18. jún 2010

zuzi písala som ti stranu dozadu 😉

awe
18. jún 2010

@zuuuzana7 aj aj som ti odpisala stranu dozadu 😉

chrobacek
18. jún 2010

@zuuuzana7 aha tak to neva tento je opravdu dvojčátkový a nádherný !!!! to budete mít krásný víkend 🙂

zuuuzana7
18. jún 2010

dakujem, dakujem a este raz dakujem baby ste uzastne 😵
@awe ty panecko to je hcgecko 🙂
na ultrazvuk idem na buducu nedelu uz aby to bolo ...

zuuuzana7
18. jún 2010

afrika proste teraz nam to vijde ja to citim v kostiach 😵 musime verit, aj ked viem, ze s testikom sa veri lahsie...
@awe fakt okolo 400 na jedno aj ked som dnes 10 den?
to teda hej tvoje hcg je ako na trojicky ... to je asi indyvindy s tym hcg ze?

awe
18. jún 2010

@zuuuzana7 no ved mi rychlo stupalo, z toho som mala uz na zaciatku 6tt brutalne nevolnosti a trva to doteraz 😝

afrika
18. jún 2010

zuzi každé laboratórium má svoje hodnoty. to mi povedal minulý rok doktor. je to naozaj pravda

zuuuzana7
18. jún 2010

jeee a vsimla som si ze aj dvojcatko ma pozitivny testik ... krasne 😵
a myslim, ze dalsia na krvicku kandidatka je jancica ze?
nejdem sa asi od radosti dopisat ... 😅

awe
18. jún 2010

@zuuuzana7 je to indivindi, ono sa zdvojnasobuje kazdy druhy den, t.j. na 12 den budes mat idealne cca vyse 800 🙂 vyzera to u teba na jedno babenko, ale co vies, mozno sa ukaze aj druhe..ono to zavisi od toho ako rychlo po KET sa zahniezdi a zacne produkovat hcg a ci si mala PK alebo nemala.

dvojcata2
18. jún 2010

Teda děvčátka mně nezbývá jen závidět byla jsem ted ve městě koupila zase test a nic jsem 10 den po KET ach jo ale furt věřím.

awe
18. jún 2010

@zuuuzana7 ale tym sa nezaoberaj, to nech riesia lekari, ty si tehulka, tak hladkaj brusko, uzivaj si a tes sa velmi 😵

zuuuzana7
18. jún 2010

afrika aha ... ani mi nepovedali ake hodnoty maju u nas, len povedala, ze je to nadherne hcg a ze sa mam tesit
aj som sa spytala ci dvojickove hcg, ale ze to ona nevie takto povedat, ze musime len a len cakat, ze je to individualne, ale som citila cez telefon ako sa potmehucky skeri 😵

awe
18. jún 2010

@dvojcata2 nevadi, nezufaj, moze byt priskoro, mozno sa bublinky neskor zahniezdili a testik ukaze ciarocku az o par dni 😉

awe
18. jún 2010

@zuuuzana7 😀

dvojcata2
18. jún 2010

Ale stále čtu že čárka se objevila 10 den i dřív málo komu se objeví později jdou na mně slzy a to nechci!!!

awe
18. jún 2010

@dvojcata2 no...nie je to celkom pravda, mne sa po prvom IVF objavila az po krvnych testoch, 16 den po ET slabulinka 🙂

awe
18. jún 2010

@dvojcata2 babulko nebolo s PK a neskoro sa nam uhniezdilo, tesne pred krvickou, mala som aj nizucke HCG...ale tehotna som bola, zial nedopadlo to vtedy dobre, ale to je uz o inom.. 😔

valmark
18. jún 2010

@dvojcata2 nevěš hlavu, mě v CARu řekli, že dřív jak 15 den testovat nemá cenu. Že to nikdy není směrodatné. Takže opravdu není nic ztraceno.
Držím palečky, určitě to dobře dopadne.

zuuuzana7
18. jún 2010

@dvojcata2 ako pise awe este krvicka ... ta je ovela dolezitejsia ako nejaky test...
ale u mna to po prvom ivf tiez tak dopadlo ako u awe ... ale ako ona pise to je uz o inom ...
baby kazdej prajem tieto endorfiny co prudia v mojom tele 😵

awe
18. jún 2010

@zuuuzana7 😵 😵 😵 😵 presne viem, ako sa citis, tera si v uplnom osiali stastia, potom pride strach pred ultrazvukom, potom radost, ked uvidis bublinku, potom strach pred ultrazvukom na srdiecko a potom zasa stastie, ked bude blikat 😵

valmark
18. jún 2010

takže je to vlastně neustálé čekání na něco 🙂
ale výsledek opravdu stojí za to!

awe
18. jún 2010

@valmark stoji 😉 baby, ja sa uz tak tesim, ked budem drzat nase babatko v naruci 😉

zuuuzana7
18. jún 2010

@awe 😵 😵 😵 😵 😵 aj tak je to nadhera ... len nech sa pekne tehulkovo gulatime 😵
a nech mame zdrave babetka 😵
@valmark kolko embryjok mas ty?

valmark
18. jún 2010

Že bych se radovala předčasně? Začla jsem trochu krvácet, jako kdyby přicházející MS ☹
Předtím to bylo jen mírné špinění a jen občas, ale teď už je to spíše krvácení...
Máte s tím nějakou zkušenost?
Bojim bojim ☹

awe
18. jún 2010

@valmark ak mas iba spinenie, svetlo alebo tmavo hnede, je dolezity kludovy rezim, lezat a podlozit si nohy nejkymi vankusmi - aby boli vyssie, pomahaju aj citrusove plody na zastavenie spinenia, ja som brala ascorutin - to som mala od lekara. Ak mas vsak cersvu krv, chod na pohotovost.Drzim palce, neboj!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre