Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

zuuuzana7
21. jún 2010

@chrobacek ja som spinila na 8-9 den a to boli aj dni ocakavanej ms, myslim, ze aj awe pisala ze spinila v ocakavanej ms ... teraz to proste musi u teva vyjst ... po tom vsetkom co mas uz za sebou sa to musi podarit ... myslim na teba 🙂
@valmark krasne testiky ... jasna tehulka 🙂
ja idem dnes na ultrazvuk nanutila som sa k mojmu dr. aj ked viem, ze je este asi skoro som 4+4 tt co myslite? asi ma nakope do zadku ked sa tam objavim 😅

toma75
21. jún 2010

Tak testiky jsou opravdu ukazkove!!! 😉

chrobacek
21. jún 2010

aha takže je to v období ms tak to je jasné já myslela při unizdování protože já zatím nic a to bych měla mít už za sebou 🙂 to víš snažím se jakkoliv vysondovat jestli tam miminka jsou 🙂))) a děkuju

zuuuz ještě je brzo 🙂 ale už tam možné nějaký flek najde 😀

toma75
21. jún 2010

Valmark,blahopřeji!!!!!

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek zdravím tě,tak jak?byla jsem na víkend mimo domov a mimo dosah PC,tak píši až ted,co u tebe nového
?

jancica74
21. jún 2010

@zuuuzana7 asi si z tebe vezmu příklad a zkusím ve čtvrtek testnout - uvidíme....Jinak se cítím uplně v pohodě - včera mě síce dost píchalo v děloze - vždy to bodlo a za pár sekund to přešlo,ale dopoledne mi bývá nejlépe....jinak nic zvláštního nepocituji...

chrobacek
21. jún 2010

@jancica74 jé to bodání to bych brala to jsou určitě miminka a u mě teda nic zvláštního ... jen jsem furt nafouklá a taková jakoby přecpaná ...

awe
21. jún 2010

@zuuuzana7 daj vediet, ako dopadla navsteva lekara...4tt+4 - to najskor uvidi len gestacny vacok, ani ten mozno nie...lebo je prilis skoro, ved uvidis, drzim palce 🙂

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek to nevím - mě už to takhle píchalo i při minulém Ketu.....nafouklá jsem taky,ale myslím si,že asi každá druhá z nás co si tím vším prošla.... ☹ jj,škoda,že nevíme co se děje uvnitř těla,že?asi bych tak koukala pořád..... 🙂

awe
21. jún 2010

@valmark pozrela som tvoj album, nadherne ciarocka silnie - to bude silny bojovnik/bojovnici 😉

chrobacek
21. jún 2010

@jancica74 jéjda no jasně testovat se bojím 🙂 že je brzo a jen mám břicho jak balon ... a prd vím co je tam uvnitř 🙂

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek vydržíme aspon týden,né?ty do středy já do čtvrtku . 🙂 zuuuzana7 to taky prubla a vidíš 😀 já to určitě vyzkouším a od toho dne to budu zkoušet denně 🙂 já vím zase stresy,ale....mě to nedá 😎

chrobacek
21. jún 2010

@jancica74 no holka ... asi jo ... zítra asi mít chut nebudu .... mám teplotu dole řekla jsem si že až vyleze 🙂

chrobacek
21. jún 2010

@chrobacek jo a ještě mě docela vyděsila Val, že 10 den byl takovej stíneček tak si myslím, abych neměla negativní test 😔

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek jakou teplotu?myslíš BT?tomu já vůbec nerozumím,nikdy jsem se neměřila,jak to jako funguje?musíš věřit 😀

chrobacek
21. jún 2010

jj ... věřím ale bojím 🙂

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek koukala jsem pozpátku VAL to zkoušela již 9-den a vidíš 🙂 vysvětli mi prosím tu teplotu,ju?

chrobacek
21. jún 2010

no prostě měříš bazální teplotu .. 🙂

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek jo to chapu,ale pokud větší teplota je větší uspěch?chápu to správně?teplota by asi neměla klesat,že?prd tomu rozumím,to je jedno 😠

chrobacek
21. jún 2010

jj přesně tak v těhu je prostě vyšší a tím, že měřím pravidelně tak bych poznala změnu ...

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek tak to máš dobře vymakané 🙂 počkej a nezkresluje to utroš?po něm by jse tu teplotu ale měla asi nizkou,ne?však uvidíš 🙂

chrobacek
21. jún 2010

jo zkresluje 😉

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek tak už si to neměř - akorát se stresuješ,počkej ještě par dnů 🙂

chrobacek
21. jún 2010

nestresuju jen vím, že nemám testovat 🙂

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek no supr,mám parádní průjem ☹ navíc mě bolí prso,ale jen jedno,chápeš to?mám to hooodně citlivé okolo bradavky - jakobych tam měla uzlinku 😠 asi se moc pozoruju,nevím....každopádně tam něco mám - možná ty hormony - paseka 😎

chrobacek
21. jún 2010

no holka to bych brala že je dobré znamení ne špatné !!

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek uvidíme....

chrobacek
21. jún 2010

však testujeme spolu ne ? 😀

jancica74
21. jún 2010

@chrobacek jj,si piš 🙂 za chviličku odjíždím do lékárny . musím si vyzvednout utroš,tak si koupím i nějaké testíky,snad budou mít nějaké dobré,myslím,že nellepší je Mamatest,ale u nás ho moc nemívaj...

chrobacek
21. jún 2010

😀 😀 tak si udělej zásobu 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre