Vyšetrenia pri neúspešnom IVF. Na aké ešte ísť?

dzula
22. okt 2009

ahojte, chcem sa opýtať či mi nevie niektorá z vás poradiť na aké ešte vyšetrenia by som sa mala pýtať... bola som na IVF - 1x vložili 2 embryá a bolo to neúspešné, a teraz pred 2 týždňami ďalšie 2 aa zasa neúspešne 😢 😢 ... neviem... mne konkrétne nezistili nijakú chybu...(akurát manžel má problémy so spermiograom)... teda pred rokom som ževraj nemala ovulaciu ale ked som chodila na prípravu na IVF tak som ovulaciu mala bez akýchkoľvek liekov... neviem mám pocit,že ak si ja nevyžiadam nejaké vyšetrenie, tak doktori ma nepošlú...teraz som si vyžiadala ísť na genetiku... je ešte nejaké vyšetrenie ktoré by mohlo odhaliť nejakú chybu prečo sa nechcú embryá ujať??? neviete mi poradiť - už som zúúúfala.... 😢

lauritka
22. okt 2009

dzula ahojki. este si daj urobit imunologiu. robia to v Kosiciach alebo v Prahe. Je tu to tom tema.

dzula
autor
22. okt 2009

ďakujeeeemmmm 🙂 idem si to pohľadať

awe
22. okt 2009

dzula - imunologia, genetika...a potom priroda, vsetko je v konecnom dosledku na prirode, takto jej len pomahame 😉

lauritka
22. okt 2009

dzula a taky osvedceny babsky prostreidok, ktory nie je na skodu vyskusat je CHILLI 😝 😉 dostat aj vo forme kapsul, berie sa to pred transferom.

dzula
autor
22. okt 2009

chilli??? to som ešte nepočula.....😲....
máš s tým skúsenosti? to normálne si mám vyžiadať v lekárni chilli??

lauritka
22. okt 2009

dzula ak dokazes ziest chilly papricky, tak nemusis jest kapsule, ja som ich jedla, aj som po KET otehotnela 😉
a plno inzch bab. akurat som potom potratila, ale za to chilly nemoze. ide o pripravu sliznice, ktora sa fajn prekrvi 😉 kapsule sa djau objednat cez internet. pohladama ti stranku.

dzula
autor
22. okt 2009

noo tak to je teda fakt zaujímavééé..... čili vobec nejem tekže tie kapsule by sa zišli...ak nájdeš tak pošli stránku do IP...díííík moc...

lauritka
22. okt 2009

http://www.azet.sk/firma/386095/ing-monika-psen... nejd e mi nacitat stranku, ale tam maju tzv. kajenske korenie-kapsule. 😉

lauritka
22. okt 2009

oh a este aby si to mala kompletne, daj si urobit aj hematologiu. odbery na infekcne ochorenia, ako je toxo, borelioza. no a odbery na chlamydie, mykoplazmy, ueroplazmy. 😉

dzula
autor
22. okt 2009

lauritka...dík moc za pomoc.... tak pustím sa do toho a uvidíme čo sa zistí...hadam nejaká ta príčina sa nájde ...lebo mi to fakt nejde do hlavy, že prečoooo....

lauritka
22. okt 2009

dzula pricin moze byt vela... 😒 je to fakt beh na dlhe trate. ja som tiez zdrava, len muz ma trosku horsie spermio. ja som sice aj po IVF aj po KET otehotnela, ale nasledne som za par tyzdnov aj potratila. tiez sa na pricinu vobec neprislo. 😖

ixi
22. okt 2009

dzula ahoj tak viem o com pises mam taky problem ako ty aj ja si chcem dat spravit vsetky vysetrenia a chcem ist aj na hematologiu
ja som jedla aj kajanske korenie a ajtak nic...

ixi
22. okt 2009

dzula ozvy sa ako pokracujes

dzula
autor
23. okt 2009

lauritka...tak to mi je fakt ľúto... je to hroznéé človek sa snaží otehotnieť a ak sa to podarí je celý šťastný a potom z ničoho nič o to príde...tiež viem o čom hovoríš...ja som otehotnela min. roku v lete - ale normálne- to bol zázrak...a v 7 týždni som potratila - z ničoho-nič ☹

aaa odvtedy sa nam vobec nedaríí....

ixi... ozvem sa ...my sme objednaní na genetiku až 23.11. ...aa kam pojdeš na hematológiu??? KE, Brno, Praha??? už máš aj nejaký termín??

ixi
23. okt 2009

dzula ahoj este nemam ziaden termin pretoze som po ket ale testy mam negat v utorok idem mojej gyndoske tak ju popytam nech ma konecne dakam posle....a ty kam ides na genetiku? ja by som sla do ke a ides este na dajeka vysetrenie?

dzula
autor
23. okt 2009

nooo ja idem na genetiku tu v SNV - tu ma poslal môj doktor - tak hádam vedia čo majú robiť... 😒 nejako ma ani nenapadlo chodiť niekam inam...a iné vyšetrenia ?? noo momentálne si počkam na toto a uvidím aké budú výsledky... chlamýdie a mykoplazmy mi brali niekedy v apríli...tak neviem či je to ešte aktuálne.... môžem sa ťa opýtať kde si bola na IVF??

ixi
23. okt 2009

ahoj ja som nevedela ze aj v snv robia genetiku dobre vediet potom si popytam kontakt 😉 ja som bola v splne a ty?

dzula
autor
23. okt 2009

ahoj.....noo áno robia ju na poliklinike odd. klinickej genetiky...potrebuješ len papier od svojho gynekológa... aj ja som bola v splne 😉

ixi
23. okt 2009

ja som bola uz na 4 prenosoch 1xet a 3xket... ☹ a to nato geneticke vysetrenie ides sama ci aj mangel?

ixi
23. okt 2009

a za kolko ta objednali?

dzula
autor
23. okt 2009

nooo tak si si toho tiež odskákala..☹ a ako to znášaš?? ja dosť zle... aaa ešte keď stále ked sa nam to nepodarilo, tak ako naschvál kámošky otehotneli bez problémov - dokonca tak ako si to naplánovali... ako som rada že nemajú problémy...to neprajem nikomu.... ale je to nefééérr....

ide aj manžel... máme si doniesť karty od obvodných lekárov ja aj od gynekologa...aaa volala som tam teraz cez týždeň, takže taký mesiac trvá kým sa tam dostaneš 😉 ...

ixi
24. okt 2009

ako to znasas? aj aj raz mi je hrozne z toho ze uz nevladzem a neviem co ma robit a na druhej strane strasne tuzim po babetku...tak okolo mna su same tehotne....

dzula
autor
25. okt 2009

noo tak to sme na tom asi rovnako...a asi aj každý kto týmto prešiel.... ☹

baby123123
11. apr 2022

Ahojte, som v 1. IVF a prvom neúspešnom vklade. Chcem isť na 2. vklad KET...Lekárka mi však odporúča vyšetrenie pod narkózou hysteroskopia + biopsia endometria + Nk bunky..... mali ste niektorá toto vyšetrenie, vaše skúsenosti? čítala som, že toto vyšetrenie odporúčaju (robia) až po 3 neúspešných vkladov alebo potratov....tak celkom nerozumiem , prečo mi hneď chce lekárka toto vyšetrenie robiť...šli by ste skúsiť ešte vklad alebo radšej najprv vyšetrenie? dosť sa toho bojím, najmä narkózy... Máte niektorá s týtmto skúsenosť ? ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre