Začiatok stimulácie + chrípka. Má to nejaký vplyv?

pifpaf8061
29. aug 2007

Ahojte... mám taký problém, že som od pondelka začala zo stimuláciou Gonalu, ale ešte predtým v sobotu som dostala teploty, bolesti hrdla, a všetko, čo k takej poriadnej chorobe patrý... Viete mi niekto povedať, či moje stimulkovanie vôbec má nejaký význam? Alebo či choroba na to nejako pôsobí? Alebo dokonca, či má niekto aj vlastnú skúsenosť?
Ďakujem za každý názor, či radu....

lenka20
30. aug 2007

pifpaf - napisala som ti aj do IP, min.3 tyzdne pred punkciou by si nemala prekonat ziadnu chorobu dych. ciest - kvoli narkoze. aky vplyv ma chripka rast vajok - to neviem. skus si mozno zavolat koordinatorke / koordinatorovi alebo priamo lekarovi a nech ti povedia co s tym. a hlavne sa rychlo vyliec 😉

stella2
3. okt 2013

Ahojte,
Ja by som mala zacat so stimulaciou v sobotu/v nedelu, ale tyzden som bola chora - priedusky, kasel+nadcha. Ale nebolo
to velmi vazne, uz to prechadza. Neviem co mam robit , ci zacat stimulovat , alebo to odlozit o mesiac. /uz sme to prekladali o dva mesiace a uz sa mi nechce dalej cakat.../ Doktor mi napisal ze radsej odlozit, ale chapem ze sa potrebuje chranit.
Nemate s tym skusenosti?ked budem pocas stimulacie zdrava, moze to to nejako ovplyvnit vysledok?
Dakujem,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre