Začíname s umelým oplodnením v Iscare v Bratislave

mycnik
28. sep 2009

Ahojte, táto téma je pre tých, čo začínajú s umelým oplodnením a chcú sa podeliť o informácie, skúsenosti, poznatky, atď .... 😉

bubina1
28. sep 2009

mycnik....takáto tema tu už je...iscare skusenosti s lekármi....na tej stranke stale niekto začína s umelým oplodnením 😀 😀 😀 a je tam už vela informácií a poznatkov a veľa popísaných skúseností..... tak sa pridaj k iscaračkam...radi ta uvidíme 😀 a zvyknu zavítat aj baby, ktoré maju pozitívne skusenosti a už aj testy....a tie vedia tiež dobre poradiť....

martina848
29. sep 2009

Ahoj,som rada,ze vznikla tato tema...viem,ze je tu uz viac takychto tem,ale tam uz su rozbehnute pribehy a tazko sa tam da zapadnut...takze 😅
mycnik,ty si teraz v akej faze..uz ste boli v centre?

rebeka81
29. sep 2009

Ahojte baby. mycník som mrada ,že vznikla táto tema. 🙂 bubina tak ako martina hovoril ako som vždy čítala všade je to dosť rozbehnuté a málo Iscaraciek je na začiatku ako my 😉 ja momentálne čakám na poisťovnu 😠 a ty martina?

martina848
29. sep 2009

ahoj rebeka,ja idem do centra do kosic gyncare,ale chcela som sa aj tak poradit a vymenit skusenosti...
ty si najprv davala ziadost do poistovne a tak idete na vysetrenia,alebo si uz na vysetrenia bola...ja cakam na mrchu a potom prve vysetrenie v centre...uz by to malo prist 😀

rebeka81
29. sep 2009

mne brali krv mužovi spermiogram máme žiedosť v poisťovni a čakáme na vyjadrenie 😖 a potom sa uvidi.

martina848
29. sep 2009

ale ivf uz mate iste...?manzel bol na spg,ale nie v centre.a vysiel zly,tak ideme tam...a nerobili ti ziadne vysetrenia,len ti zobrali krv?

rebeka81
29. sep 2009

ja som po laparke . tak mi llen krv zobrali a manžel má v poriadku spg. neviem čo nám budú dalej robiť dr. len povedal,že počkáme čo poisťovna. a potom sa dáme na to. ivf asi áno lebo mám zrasty ☹ a vy už máte žiadosť v poistovni?

martina848
29. sep 2009

nie,tam je to tak,ze az ked budeme mat po vysetreniach a iste ivf,a vsetky vysledky,az potom davame ziadost do poistovne.
svagrina tam bola na ivf,tak preto viem.

rebeka81
29. sep 2009

ok. musím odísť a večer sa tu určite ukážem tak pekný dník 😉

martina848
29. sep 2009

dobre....tak vecer 😉

mycnik
autor
29. sep 2009

pozdravujem Vás 😉

mycnik
autor
29. sep 2009

martina a rebeka teším sa, že ste zavítali

no my sme tiež ešte len na začiatku, čakáme na potvrdenie žiadosti v poisťovni, ale v pondelok ideme do centra, tak snáď sa dozvieme čo ďalej. Ja idem na krv.

Martinka aj môj manžel má zlý spermiogram.

domestek
29. sep 2009

ahoj mycnik, som rada, ze si tuto temu zalozila. ja s,, manazerom,, (manzelom) este len ideme na konzultaciu. takze kazda rada dobra.

mycnik
autor
29. sep 2009

ahoj domestek, vitaj medzi nami. Pomaličky sa rozrastáme. Idete na konzultáciu do ISCARE alebo niekam inam?

domestek
29. sep 2009

hej, hej, do iscare. na prvu, tak uvidime. manazer sa pripravuje na spg 😀 no ved uvidime ake budu tentokrat.

mycnik
autor
29. sep 2009

ak sa Ťa smiem spýtať 🙂 tak ako sa pripravuje? hmm?

domestek
29. sep 2009

robi vsetko preto aby boli ,,excelentné,, 😀 kupe sa vo vlaznej vode, berie vitamin E...

rebeka81
29. sep 2009

ahojte babulky 😎 😎 vitaj domestek 😉 pekné sa tu rozrastáme 😎 😎 😎

mycnik
autor
29. sep 2009

tak držím palce, k akému lekárovi idete?

domestek
29. sep 2009

ja som nezachytila k akému dr. ideme. zabudla som meno. neviem a je mi to trápne tam volať. ved v podstate je jedno ku komu idem, či nie?

mycnik
autor
29. sep 2009

domestek je to jedno,

domestek
29. sep 2009

dievčatá na dnes končím.
idem hodit hajana.
pekny večer

mycnik
autor
29. sep 2009

dobrú noc

mycnik
autor
1. okt 2009

ahojte 😉

domestek
1. okt 2009

ahojte, je tu niekto?

mycnik
autor
1. okt 2009

halo ja som tu 😉

domestek
1. okt 2009

no, nooo. super. som sa zľakla. som nemohla prísť skôr, mali sme návštevu. čo nového.
boli sme na konzultácií. mám z toho dobrý pocit. 🙂

mycnik
autor
1. okt 2009

tak teším sa s tebou, ja mám potvrdenú žiadosť, a dnes som dostala ms, takže zajtra ráno sa musím objednať na krv

domestek
1. okt 2009

tak tu už ideme do ďalšieho levelu. gratulujem k žiadosti. som naozaj rada, že si mi dala dobrú správu. to sú všetky dobré správy?
19-tého ideme na genetické testy a tak... ja sa aj teším na ihlu 🙂 hlavne, že sa niečo deje 🙂

mycnik
autor
1. okt 2009

no kúp si časopis mama a ja, je tam všetko o umelom oplodnení, je to dobre napísané, a všetko vysvetlené.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre