Začíname v sanatóriu Helios v Martine

tessy2121
24. jan 2012

Ahoj dievcata,mame za sebou prvu navstevu a uz sme pisali ziadost do poistovne a teraz cakame. Tiez niekto zacina?

magica78
5. jan 2013

@zuzu1108 no u ans pokial to nemas tak ta nebudu uspavat oni by riskovali. a aj tvojmu muzovi brali krv?

zuzu1108
5. jan 2013

@magica78 ano brali, na tie infekcne choroby. Jemu to brali ale v den OPU. Hej hej aj ja som sa divila tomu ze mi ho nerobili, ale napojili ma hned na sale na ekg.

magica78
5. jan 2013

@zuzu1108 nam povedala koordinatorka aby sme to mali pokial zacnem pichat GONAL aby sme zbytocne nezacali brat tie drahe injekcie a nakoniec bude problem v internom a tiez bolo v papieroch napisane ze pred obberom 3 tyzdne nemozem prekonat respiracne ochorenie

zuzu1108
5. jan 2013

@magica78 asi v Cechach to maju ine, ale urcite by ma neuspali keby nemali moje predoperacne 🙂 . Ano lebo keby si male zle vysledky krvi zak ta neuspia ano keby si bola chora tak by s tym bol problem. A idete teraz v januari na KET?

magica78
5. jan 2013

@zuzu1108 no naKET som mala ist keby som dostal normalne mrchu cez vianoce a uz je novy rok a ja mrchu nemam ale bola som vcera na gynde a mam prave ovulku ,telo je zblbnute z tych hrmonov co som si pichala. tak uz 4 tyzdne mi meska, a ak teraz neotehotniem tak ked dostanem mrchu idem na KET

zuzu1108
5. jan 2013

@magica78 aha. No super keby sa podarilo normalne 🙂 . A ked aj by nie, tak budeme drzat palce a paste na KET 😉 . Ja asi az vo februari pojdem na KET.

magica78
5. jan 2013

@zuzu1108 no tak aj mne to teraz vychadza na februar 🙂 drim aj ja tebe palce hadam to uz knecne dobre dopadne

fidorka9443
1. mar 2016

ahojte, ja by som sa chcela opytat tych ktore absolvovali ivf v heliose kolko ste si cca za to doplacali? dakujem za odpoved

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre