Znamená neplodnosť to, ak nedochádza k menštruácií?

zaira301
29. apr 2010

Ahojte....chcem sa spýtať, či znamená neplodnosť to, ak nedochádza k menštruácií? Teda ak nenastane krvácanie, neprichádza k ovulácií? Díky za odpovede....ahojte

kveta
29. apr 2010

Môžeš byť plodná aj bez menštruácie. Ideálne by bolo navštíviť gynekológa, aby okontroloval vnútorným ultrazvukom, či dochádza k ovulácii, prípadne aby liekmi vyvolal menštruáciu. V prípade, že prirodzené spôsoby počatia zlyhajú, môžeš podstúpiť umelé oplodnenie... poznám niekoľko dievčat, ktorým umelé oplodnenie pri takejto dg. prinieslo deti.

latvia
29. apr 2010

ja by som sa najprv snazila zistit, preco nekrvacam. doktor ti nieco povedal?

vecernice
29. apr 2010

ahoj. pri ms dochazi k odplaveni mimo jine i delozni sliznice, ktera je nezbytna pro zahnizdeni zarodku. takze dle meho to neni asi neplodnost (jak jsem nekde vycetla, neplodnosti se nazve jeden rok neuspesneho snazeni), ale proste nevyrovnane hormony. to vse lze leky napravit, a znovu nastavit ovulaci. drzim palce

zaira301
autor
18. máj 2010

ahojte babenky...menštruaciu už som dostala, tak uvdiíme, či bude pravidelná....určite kyretáž má vplyv na to, že mi menštruácia nechodí tak ,ako by mala.....a inak díky za prispevky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre