Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako docieliť blond vlasy doma?

17. mar 2021

Dobrý deň potrebujem súrne radu
Som šialena ja viem skúšala som si sama dosiahnuť farbu blond s hnedej

Dala som si peroxid 12% osvetľujúci prášok nehala som to spôsobiť 45minut a vybledol mi vrch o 5 tónov no spodok iba možno o 2 tiene naniesla som si blond farbu s tým že mi to chytí blond ano mala som skôr rozmýšľať a chytilo mi to na ryšavo ale vrch mám blond 😂
Nejaké rady ako to zmeniť ? A docieliť blond vlasy ?
Môžem si ešte dnes dať peroxid ? A potom farbu ?
Som mladá a sprostá ja viem a myslím si že už nikdy si po tejto udalosti nebudem farbiť vlasy 😂😂 ale to Asi každá žena spravila chybu

niza
17. mar 2021

Uplne si odpalíte vlasy ,nevymyslajte počkajte chvilku.viem ze.medzi ludi je zle takto chodiť.tak si vezmite dovolenku,dajte šatku na hlavu....tieto peroxidy su velmi zatazujuce a nielen ze vám zmenia farbu vlasov na inú ked sa prefarbuje, vedia uplne od základov zničiť aj rast nových. Mam to za sebou skusala som to tiež sama,kupenymi odfarbovacmi,farbami a výsledok bol viac ako hrozný. Teraz si na seba uz žiadnu farbu z drogérie nedam.uz len blond sprej,šampóny ktoré eliminujú žlté odtiene a vyťahujú blond farbu.ale.nie odfarbovace.nikdy viac.

anonym0001
17. mar 2021

Kup normalnu farbu z drogerie, ale nejaku drahsiu, Loreal idealne. Na toto ti to uz chyti.

medeaa
17. mar 2021

Dosiahnut blond je tak trochu veda... Hlavne ziadne zosvetlovace a farby z drogerie... Ja som pouzivala Loreal blond studio na zosvetlenie ale na viac krat. Chytalo velmi pekne ale neni to o napatlani celej hlavy narazy ale vzdy som si to pekne postupne po prudoch na vlasy nanasala a zvycajne som sla ako keby urobit balayage a az potom vyssie ku korienkom (aby vznikol prirodzenejsi efekt a nie kuriatkovo zlte vlasy pri korienkoch a tmave rysave na koncekoch). Dalsi krok je vybrat vhodny odtien blond na to. A na to sluzi cislovanie farieb a nie pekne obrazky na krabicke farieb z drogerie. Neviem v akom stave mas teraz vlasy, ale isto im daj pauzu. Ale ak mas teda toto prvu skusenost, nechala by som to na kadernicku. Ak nemas taku moznost, mozno by som ti odporucila skusit na to dat iba Loreal dialigh (ja furt pouzivam iba lorealky, mne sa osvedcili) odtien podla toho, ako zosvetlene to mas, napr. nieco z tohto co tu pripnem na obrazku. Tieto farby zozenies na internete, musis k tomu kupit aj aktivator. Odporucam nastudovat si podrobne k tomu letak (najdes na nete v pdf). Inak na neutralizovanie tych rysavych odleskov su fajne aj specialne sampony a masky, su fialove alebo modre, cim viac tam toho pigmentu tym lepsie.

landsmanka
17. mar 2021

takto si znicis akurat vlasy :( na to treba ine farby, nie tie z drogerie :/

gabika0825
17. mar 2021

Gratulujem... odpálila ste si vlasy... už teraz... a keď si dáte ešte jeden krát peroxid tak Vám vypadajú. Nechápem naco ženy vymýšľajú doma takéto blbosti s vlasmi.. to sa fakt podaktoré nudite a neviete vydržať keď sa otvoria kaderníctva? A keď už ste to nemohla vydržať tak niektoré kaderníčky robia aj po domoch, stačí si vyhľadať nejaké kaderníctvo a popýtať sa či ponúkajú teraz takú službu... ja poviem svoju skúsenosť, mám prirodzene tmavé vlasy, farebne ešte k tomu na tmavo hnedo- lebo mne sa moja hnedá moc nepáčila. Ale to je jedno. Pred pár rokmi som tiež začala vymýšľať že sa mi strašne páči baleyage /ombre, s tým že by som mala hnedé na vrchu a išlo by to do sivej na koncoch. A to som podotýkam bola u profi kaderníčky!!!! Sama má upozorňovala že aj keď to spravíme šetrne tak vlásy budú potom suché tak či tak a môžem ísť rovno strihať... tak aj bolo. Nehovoriac o tom aké to bolo náročné na údržbu... po 3 mesiacoch som sa vrátila k tmavej. Predtým som mala dlhé husté vlasy po pas, zdravé, aj napriek občasnému farbeniu. Po tomto som musela vlasy skrátiť o 20cm aby boli ako tak ok lebo končeky boli neskutočne vysušené.. a končeky sa mi aj naďalej súšia doteraz, a to je už pár rokov od toho ako som sa prefarbila späť na hnedú... neoplatí sa to, naco vymýšľať.. keď máte raz tmavé vlasy tak ich máte tmavé a nič s tým neurobíte, ak ich chcete mat zdravé.. keď potrebujete zmenu kúpte si parochňu, teraz robia take realistické aj s cestičkou v strede, nikto Vám nepríde nato že máte parochňu...