Používame cookies. Viac informácií tu. OK
liv1
18. máj 2019

Strava - vela vitaminov, dostatok tekutin, cim menej stresu, pohyb, rozne zabaly na vyzivu vlasovych korienkov a trichologicke vysetrenie - a potom mezoterapia a plazmaterapia

29simona29
19. máj 2019

@neznama69 určite podporiť rast vlasov zvnútra a vyhýbať sa stresu, našťastie to nie ue môj prípad, ale mám kolegyňu, ktorej zo stredu vypadala polovica vlasov..Keď som bola po pôrode a padali mi viac, uzivala som biohar a revalid a veľmi pomohlo..

sapetka
19. máj 2019

Nestrihat sa a vlasy dorastu

kittykat22
19. máj 2019

@neznama69 bioar. Je to kofeinove serum z lekarne. Pouzivaj ale len 2x do tyzdna a nie kazdy den ako sa pise na prebale. Serum je prilis silne a vysusuje pokozku hlavy.

guava1989
20. máj 2019

ricinovy olej (pouziva sa na rast mihalnic a obocia), funguje, len je to babracka (zabal na vlasovu pokozku, niekolkokrat do tyzdna)

paulie13
20. máj 2019

@neznama69 zvnutra Vitaminy hlavne Zinok, zvonka premyvať žihľavou a kúry, mne sa osvedčil arganovy olej, ja mam napr. od značky renovality - maju kvalitne, za studena lisovane oleje a mam pocit ze pomahaju aj kvalite a teda aj rastu. A doporučujem nesústrediť sa na to a nesledovať sa každý deň

Tu začni písať odpoveď...

Odošli