Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako odstránim chĺpky na nohách?

katiku
18. jún 2020

Ahojte... Poraďte niečo dobré na odstránenie chĺpkov na nohách.. Ale žiadne trhanie ani nič podobného.. Niečo s čím máte skúsenosť.. Ak chcem mať pekné nohy tak 3x do týždňa si ich musím holiť.. Potom ich mám podráždené.. Mám krém aj na ukludnenie pokožky.. Len už má to takto nebaví.. Za rozumné rady vopred ďakujem..

ina009
18. jún 2020

@katiku mne pomohol Philips Lumea

nairia
18. jún 2020

pridavam sa do klubu "Philips Lumea"... bezne som si tiez holievala nohy aby som nebola jezko tak 3x do tyzdna... odkedy pouzivam lumeu, tak minimalne tyzden mam vzdy uplny klud...

airaw
18. jún 2020

Viem, že nechceš trhanie, ale ja používam cukrovú pastu (doma si robím) a to vôbec neboli.. keď som si trhala voskom, tak to bolo strašné 😀 prípadne aj to IPL

minas5
18. jún 2020

@airaw môžem vedieť ako si robíš tu cukrovú pastu a ake pasiky používaš, kde ich kúpim, chcela by som to vyskušať, pretože ani mne vosk nesadol

katiku
autor
18. jún 2020

@airaw aj mňa to celkom zaujíma..

katiku
autor
18. jún 2020

@nairia áno počula som celkom chválu nato.. Zvažujem aj to..

ertlovik18
18. jún 2020

@katiku aj ja rozmyslam, ze kupim. Len ma trochu ta cena odradza :/

rora
18. jún 2020

@ertlovik18 aj ja mam Lumeu, nemusis kupovat hned tu 500 eurovu. ja som kupila nizsiu radu (iba s 2 nadstavcami) za 240€ a lutujem iba jednej veci a to, ze som ju nekupila uz davnejsie.

ertlovik18
18. jún 2020

@rora hej a staci? Zeby som sa po tej pozrela? Normalne teraz ste mi tu chrobaka do hlavy dali 😀

rora
18. jún 2020

@ertlovik18 jasne ze staci ved to funguje ako aj ta drahsia, akurat ze nema tie kadejake pridavne nadstavce zvlast na oblast bikin, zvlast na tvar atd. lebo tie ju robia drahou. ja mam Lumea Advanced a ma klasicky velky nadstavec na nohy a mensi a teda poriesim s nou co potrebujem.

airaw
19. jún 2020

@minas5
@katiku robim to podla tohto videa https://www.youtube.com/watch?v=GVKrLumCEpA ten druhy sposob, s nastrihanou obycajnou plachtou

Tu začni písať odpoveď...

Odošli