Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jarca1111
14. aug 2019

@kakawah melir vlasy oslabuje, pomoze iba odstrihnutie poskodenych vlasov

lucinka1988
14. aug 2019

@kakawah pravidelne tak 4x do roka si davam u kaderníčky robiť ultrazvuk na vlasy..Mám ich úplne silne, dlhé, huste..Aj keď po dlhšom case pôsobia sucho, ten ultrazvuk je výborný..

kakawah
autor
14. aug 2019

@lucinka1988 no moja ultrazvuk nema. Lame ma na ketatin a este ma novinku nekake zmrazovanie kryo...nieco

kakawah
autor
14. aug 2019

@jarca1111 Podstrohava stale ale ja mam po dlzke celwj tie vlasy take nejaké ako chemlon. A to stale dava olaplex vraj ze nebudú znicene a aj tak su. Mam 100 chuti vratit sa na povodnu moju hnedu farbu

jarca1111
14. aug 2019

@kakawah ja by som si na tvojom mieste teraz dala pauzu s tahanim farby.. rob si masky, zabaly raz do tyzdna.. chi olejceky a sampony.. mozno nejaky zinok v tabletkach brat 🙂 ... ked pojdes na dalsie ombre tak konce nefarbit iba tie odrasty 🙂 ale to zrejme tak robi tvoja kadernicka... moja mama je kadernicka a toto je jej postup ako si zlepsit aspon trosku tie vlasy 🙂 no ked sa uz clovek da raz na blond tak vlasy budu znicene :(

lucinka1988
14. aug 2019

@jarca1111 nemusí to tak byt vždy, ja mám blond vlasy už 17rokov a nemal och vôbec zničené..Veľmi závisí, kto tie vlasy farby, prístup, starostlivosť, ale aj genetika zohráva velku rolu..Ja mám nonstop huste vlasy, niekedy mám pocit že stále viac a to som už po pôrode, dlhé po prsia, blond a sú úplne pevne a tvrde🤷‍♀️

jarca1111
14. aug 2019

@lucinka1988 tahas si vlasy melirom ? ake mas svoje prirodzene vlasy ? ja mam tiez huste vlasiska a silne, ale melir mi ich dokaflar.. hovorim o melire a nie o blond farbe 🙂

denisa098
14. aug 2019

@kakawah loreal profesional s glycerolom maska a nakoniec od chi olejček s prírodným hodvábom. Glycerol zmakčuje a ten olej je ako regenerácia.

kakawah
autor
14. aug 2019

@denisa098 Mas foto tych vyrobkov?

kakawah
autor
14. aug 2019

Inak zeny ja si anu nezehlim vlasy. Vlasy mam huste a chcem sa opytat ci by pomohla zehlicka s keratinom. Od kadernicky vyjdem s jemnými vlasmi ona pouziva titanovu žehličku. Ja sa neviem rozhodnut do ktorej investovat. Snad by vlasy inak vyzerali

denisa098
14. aug 2019

@kakawah majú to aj v dm, ja som si luxusne svojou pomocou spalila vlasy no ten rozdiel je neporovnateľný, odfotím neskôr. Maska stojí 14 v dm, a olej tam majú tiež ja mam mega balenie už straaaaasne dlho, malé stojí cca 15 ale dáva sa len hrášok aby sa nemastili. Umývať by si si mala každý 4 deň. Keď sú suché.

eliska13
14. aug 2019

@kakawah žehlenie je to posledné čo by pomohlo.Melirovany ci odfarbovany vlas bude vždy suchý, ak sa o ne nestaras.Mam také vlasy ako ty a ten istý problém celkom pomáha arganový olej, ale príde leto a som v koncoch.Kto už bol takto presvetlený ťažko si zvykne na tmavšie ja si pripadám strašne staro:(masky, oleje podstrihovat tu vitamíny nepomôžu je to slnkom, chorobou vodou...fenovaním...

eliska13
14. aug 2019

@denisa098
@kakawah ale vyzerá, že ona má hore mastné normalne nevyzera, že má suché celé vlasy taký typ...

kakawah
autor
14. aug 2019

@eliska13 keď myslíš fotku z profilovky tak to je fotene ked som prisla od kadernicky. Vtedy je to ok. Mozno po 3-4 umyti tie blond su ako seno.

kakawah
autor
14. aug 2019

Taketo

jarca1111
14. aug 2019

@kakawah mozno staci aj klasicka zehlicka ale kup si ochranne spreje na tepelnu upravu.. a mozno by som aj skusila brazilsky keratin zrobit.. vlasy uhladi a spevni.. a sampon s keratinom 🙂 ja som mala taketo vlasy hrozne spalene.. z ciernej farby hned na blond 🤦‍♀️... moja jedina zachrana bolo ostrihat az po krk... teraz mam konecne pekne vlasy 🙂

jarca1111
14. aug 2019

a pred premenou taketo

eliska13
14. aug 2019

@kakawah áno, keď si nevyfukam mám také vlasy ako ty😃neskúšala si opačný melír do tvojich hnedú?ak nemáš od prírody pevný rovný hustý vlas toto spraví to odfarbovanie

kakawah
autor
14. aug 2019

Ale ved tie tmave ti moc sekli👍

denisa098
14. aug 2019

@jarca1111 nenahnevajte sa ale tieto vlasy, farba, sa vám vôbec nehodia.. Tmavá by bola lepšia k tomu obočku a linkám, strašne sa mi to bije. Nehnevajte sa.

denisa098
14. aug 2019

@denisa098 v tých tmavých ste bola krásna

jarca1111
14. aug 2019

z blond som presla na cervene a teraz mam tmave zase 😀 ale svoje prirodzene... dala som vlasom zabrat ale fakt toto vsetko co som pisala pomohlo 🙂

jarca1111
14. aug 2019

@denisa098 nehnevam sa vobec 🙂 vyzeralo to hrozne 😀 ani som sa tak nikde neukazala lebo som to hned zakrila cervenou 😀 to bol pokus mat blond vlasy 🤦‍♀️😀

denisa098
14. aug 2019

@jarca1111 aj ja si tým práve prechádzam , ale ani tá červená sa mi nepáči, vám buď aspoň tmavá hnedá alebo stredne hnedá nejaký oriešok, niečo prirodzenejšie . Stratila ste iskru..

denisa098
14. aug 2019

@denisa098 alebo viac vínová hnedá červená.

jarca1111
14. aug 2019

@denisa098 aktualna 🙂 uz 2 roky

kakawah
autor
14. aug 2019

@jarca1111 ked prejdem takto z rozjasnenych na tmavsiu , tak sa po umyvani budu ukazovať blondave?

jarca1111
14. aug 2019

@kakawah blond sa neukaze 🙂 no bude ich treba farbit po celej dlzke stale lebo budu vyzerat tak proste bez olezane 😀 ja by som teraz volila napr nejaky sampon nez farbu 🙂 ale farbu a potom len sampon 🙂 ja som si potom farbila iba samponom a v pohode 🙂 su teraz hocijake farby 🙂 s aloe vera atd.. kadernicky maju tiez kvalitne farby ktore tak nenicia vlasy 🙂

kakawah
autor
14. aug 2019

@jarca1111 mne sa na tych tmavych pavi ze vyzeraju tak zdravo leskle. Budu myslis si ak ked sa prejde z blond?

jarca1111
14. aug 2019

@kakawah urcite ano 🙂 farba ich vyzivy urcite 🙂 uvidis ake jemnucke budu 🙂 .. ale fakt farbit aspon 1x mesacne 🙂 a zabaly urcite tiez 🙂 a strihat strihat strihat

Tu začni písať odpoveď...

Odošli