Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa zbavím žltého odtieňu vlasov?

jankaradka
17. okt 2020

Dievcata ahojte.Chcem Vas poprosit ci sa tu nenajde este niekto kto si farbi vlasy doma...Priznam sa ,ze ja som 8rokov chodila ku kadernicke na melir,no kedze pred udalsotou na mna kdernicka nemala cas a ja som sa nevedela ztotoznit s odrastom(teda riadnym),tak som suahla po farbe z drogerky😫😫😫ano ano,bucham si hlavu...Preto Vas chcem poprosot,ako by som sa zbavila zlteho odtienu?Ak si lupim sivu,prekryje to???Dakujem za kazdu radu...Pekny vecer

limetka69
17. okt 2020

@jankaradka treba si kupit farbu bez zleteho odtiena, napriklad palette A10 je biela blond

millky
17. okt 2020

@jankaradka modrý šampón ☺️ alebo na šedivé vlasy, ale modrý odporúčam na 1000%, nechať ho pôsobiť na cca 5-10 minút na hlave, len sa nezlakni ak ti nejaký modrejší prameň zostane. Odporúčam preto max do 5minut. Za týždeň máš "kuriatko" z hlavy preč ☺️

syslik81
17. okt 2020

silver shampoo aj dm drogeria ma dobry .. stiahne zlte odlesky .. ale nenechat dlho aby asi nebola fialova :D

jankaradka
autor
17. okt 2020

@millky mam fialovy sampon loreal,no mala som ho na hlave pol hodinu a absoluzne nic,akurat par fialovych pramienkov ostalo...😫

janula12345
17. okt 2020

@jankaradka treba kupit farbu co nabielejsiu na obrazku.. ono to aj tak tak nechyti.. kedysi som si davala c10 to bola z palette, ale je pravda ze tie fwrby su uz neni co byvali.
Teraz mam skor dobru skusenost kupit farbu taku, co ma ruzovy, perlovy odtien. To pekne zakryje zlte a stiahne. Napr naposledy som mame davala od swarzkopf farbu LIVE odtien cool lilac 104. A vsetko zlte jej pekne stiahlo. Na obrazku je to take ruzove ale to chyti realne naruzovo iba na biele vlasy. Na zlte to chyti pekne tak perletkovo. Vyskusaj.

jeanne14
17. okt 2020

Normálne prefarbiť inou farbou. Mne sa to raz stalo, deň som vydržala a nafarbila inou. Vlasy mi nevypadli 🙏😂

lija22
17. okt 2020

hladaj postupy na youtube. najdes

magda15
18. okt 2020

znovu odfarbit, len pozor, aby si si nezničila vlasy. Inak ale na žkte odtiene vlasov su dobre vlasove šampony, masky a kondicionery -fialove, ktore zltu farbu vytahaju

alexk12
18. okt 2020

@jankaradka loreal je najhoršia značka ako farieb tak i ten šampón bol total na hovno lepšie mi poslúžil ten úplne lacný silver s dmky

renata1405
18. okt 2020

Mne nepomohlo nic len zafarbit na tmavsie. A to ma tak dodrbala kadernicka.

jankaradka
autor
19. okt 2020

@alexk12 mne praveze len ten pomaha

jankaradka
autor
19. okt 2020

@renata1405 uz aj ja som dala ťavsiu, pockam a pojdem kunkadwrnicke

dee01
23. okt 2020

fanola no yelow šampon je dobrý