Akú farbu na vlasy?

gemelos
13. apr 2020

Tak a nastal ten čas, kedy si budem musieť asi zafarbiť vlasy sama doma 😀

Prosím nikdy som to nerobila, poraďte mi skúsenosti s nejakou farbou.
Ja som prirodzene blond, ale keďže už nemám ďaleko od 40tky a genetika nepustí 😀, tak mi vpredu vyrastajú že ozaj šedivé vlasy. A doteraz som si dávala robiť iba melír (biely/hnedý), lenže ten si sama neurobím a tak by som chcela nejakú peknú blond farbu, ktorá ale prekryje šediny🙈 😅

Vyzná sa niekto?

erickatt
13. apr 2020

@gemelos je to moc zlé?? Blond je vždy risk.

gemelos
autor
13. apr 2020

@erickatt no podľa mňa dosť😖

erickatt
13. apr 2020

@gemelos ale ako úprimne, krásne sediva.

gemelos
autor
13. apr 2020

viem že je to "in"..ale nie som na to zvyknutá. Ja som mala ísť v polke marca kaderníčke a už mesiac meškám 😀

erickatt
13. apr 2020

@gemelos a čo tak skúsiť, kúp si čiapku na melír, háčikom ti vytiahne pramene aj muž a dať svetlo hnefu.. nemáš tam čo pokaziť

erickatt
13. apr 2020

@gemelos ja som kaderníčka, všetky mesiac meskate 😆😆😆

deti95060810
13. apr 2020

pred 40tkou tak šedivejú vlasy?

whatever1
13. apr 2020

@deti95060810 aj niektorí 20rocni majú šedivé vlasy, je to genetika..

missviolet
13. apr 2020

@deti95060810 moja mama tak mala v 22rokoch. Ja som zacala teraz v 27...

babyfrog
13. apr 2020

S blond nemám.skusenosti...farbim na hnedo ale odporúčam farby syoss, L'Oréal, garnier..napr. Schwarzkopf farby vôbec neodporúčam chytajú tmavo....alebo skús radšej šampón alebo farby na pár umytí...

missviolet
13. apr 2020

Inak Loreal Casting creme gliss su take bezproblemove farby 🙂

brita7777
13. apr 2020

ja som spokojna s Loreal Preference, inu farbu by som uz neskusala, maju pekne blond odtiene

sapetka
13. apr 2020

Hahaha😁ja som si tiez sama farbila po xy rokoch🙈to je doba toto 😁

lucia851
13. apr 2020

Ja sa farbim vždy sama doma. Teraz mam čiernu. Ja používam bud palete alebo syoss farby

lucia851
13. apr 2020

Mam 34 rokov a už som sediva na bokoch aj na prednú vlasov

eliska13
13. apr 2020

@gemelos a ešte máš aj hnedý melír?ten Ti z blond farby chytí na rysavo.Este nepoviem, keby si mala celú hlavu blond.Nechces vyskúšat fialový šampón čo sa dáva na blond vlasy?či tie spreje čo sú na odrasty.

marca12
13. apr 2020

Radsej sa porad so svojou kadernickou alebo pockaj zo dva,tri tyzdne,mozno zacnu otvarat kadernictva. V Cr za to bojuju,zacnu aj u nas. Akakolvek farba ok,ale blond to je risk. A hlavne a melir farbit,ked nemas skusenosti,neriskovala by som.

mpg
13. apr 2020

Tiež som zistila, že mi v poslednej dobe dosť zošediveli vlasy, hlavne pri ušiach, doteraz som si sama farbila na taký tmavší blond a už som si dosť dávno nie.
V sobotu som si zafarbila Loreal - taký svetlý odtieň, ale chytilo mi to trochu tmavšie.
Ale radšej také ako tak značne zošedivelé.

felicita2
13. apr 2020

@erickatt vedela by si poradit s odtienom ? Tiez mam uz dost sive odrasty a farbim na blond

felicita2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
felicita2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
felicita2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
felicita2
13. apr 2020
felicita2
13. apr 2020

@erickatt nejde mi hodiť link konkretne na farbu ale pizerala som Lorel profesional Majiler Cool Cover odtien 9.1

felicita2
13. apr 2020

@gemelos ja ma niečo podobne ako ty, ale asi o dost horsie kedze mam medzi sivymi ešte dost svojej tmavej, takze momentalne mam 3 farby na hlave konce svetle potom som prechadzala na trochu tmavsiu blond pri korienkoch ale už bez meliru...akoze ombre efekt by mal byt neskor a teraz tie odrasty tmavohnede so sivymi 😂 takze rada by som na vlasy niečo drbla, ale bojim sa ako to vypáli....tiež som doteraz len u kaderničky farbila . Ty si sa ako rozhodla ? Počkaš ešte, či zaexperimentuješ ? 😀

gemelos
autor
14. apr 2020

@felicita2 ja som sa stále nerozhodla 😀. Asi počkám do konca apríla a ked to bude vyzerať na ďalší mesiac karantény, tak potom niečo vykonám 🙈 Bojím sa ozaj toho, čo tu píšu baby, že tie zostatky hnedého melíru by pri farbení na blon mohli chytiť na hrdzavo 😀 a zas fialový šampon tiež nechcem..lebo na šediny asi chytí fialovo 😀.. Ono bezproblémovým riešením by bolo sama sa doma zafarbiť ale na tmavšiu farbu..dať to celé napr. na tmavšiu blond, alebo bledo hnedú..ale na to nemám odvahu 😀

perfektnevlasy
14. apr 2020

Talianska značka farieb na vlasy Nouvelle.
Výborne kryje idrasty a šediny.Idealna pre Váš problém.Doporucujem odtieň 10.0.a 6% peroxi
www.perfektnevlasy.sk

felicita2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dendulka4444
14. apr 2020

@gemelos skus objednať čiapku na melír a urobiť obyč.bielou blond farbou.