Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Akú krém použiť do solária?

baska_t
13. aug 2019

Poradí mi niekto fakt dobrý krém do solarka? Čo používate vy? 🙂

gabika0825
14. aug 2019

Tak ja som ich vystriedala už dosť, ale ktorý je fakt že dobrý je od značky tannymax taky v čiernom obale - dark brown, už mám 2 balenie a za ten čas co sa solárkujem fakt pekne zhnednem a hlavne rýchlo 🙂 ale to zas treba chodiť pravidelnejšie.. a opálenie nie je oranžové

baska_t
autor
14. aug 2019

@gabika0825 ten som mala aj ja ale mala som pocit že na mna moc nefungoval :( no asi to skúsim este raz lebo ta cena je fajn

gabika0825
14. aug 2019

@baska_t Tak záleží aj od toho, aký fototyp pokožky máš, ako dlho a akú dobu sa opaluješ. Takisto aj do akého silného solárka ideš. Čiže to sú faktory čo to ovplyvňujú

malinajahoda
14. aug 2019

@baska_t aj podľa ceny musíš pozerať. Ono tie lacnejšie nie sú bohvie čo. Ten tannymax koľko stojí? A chodíš do turbo solária alebo nie? Na koľko minút?

baska_t
autor
14. aug 2019

@malinajahoda áno do turbo solária, stojí okolo 6€ na internete (v salóne cenu neviem). Začala som od 6 a postupne som zvyšovala až som sa dostala na 15 minút. Ale teda bohvieako opálená som nebola

malinajahoda
14. aug 2019

@baska_t to je málo za krém. Je slabý podľa mňa. Ja platím za tubu takých 20€. Ako často chodíš?

baska_t
autor
14. aug 2019

@malinajahoda momentálne nechodím ale chcem znovu začať. Aký používaš ty?

malinajahoda
14. aug 2019

@baska_t značka Soleo alebo SuperTan.

gabika0825
15. aug 2019

@malinajahoda To čo píšeš nie je vôbec pravda 😃 Každému sedí niečo iné, radíš predražené krémy a to vôbec nemusí znamenať že jej to bude vyhovovať, za to že tebe... S tým tannymax mám skúsenosti, odporúčajú ho aj v mnohých soláriach a poznám baby čo ho používajú už veľmi dlho, ja tiež... a nemôžu si vynachváliť. Preto píšem že podľa mňa je super, ale zas tebe vyhovovať nemusí. Všetko záleži aj od pokožky... ked je niekto biely prirodzene, určite nebude hned opálený po pár návštevách a potom poznám baby čo idú do solárka, ani sa ničim nenatrú a sú hnedé po 5 návštevách... takže to je indiviuálne a hlavne treba myslieť na to, že pred solárkom min. 3 hodiny sa nesmie sprchovať a to platí aj po solárku... čiže aj tam môže byť problém

baska_t
autor
15. aug 2019

@gabika0825 to s tým sprchovaním som sám práveže snažila striktne dodržiavať 😂 ale áno je pravda že som dosť svetlý fototyp

gabika0825
15. aug 2019

@baska_t Tak to bude tým a mali by vám to povedať aj v soláriu... že aký približný efekt očakávať...

malinajahoda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinajahoda
15. aug 2019

@gabika0825 nechtiac som to zmazala. Mňa o sprchovaní poúčať nemusíš. Chodím do solarka roky. A mne je doslova na smiech, že ty krém za 20€ považuješ za predražený. Krémy za 50€ a vyššie sú predražené. A mimochodom autorka sa pýta aké krémy používame my ostatné. Odpovedala som jej len na otázku. A tebe vyhovuje krém za 6€? Preboha.

cistykvietok
15. aug 2019

Za mňa značky Soleo a Supertan.

matuskova003
15. aug 2019

@malinajahoda prečo sa jej posmievaš za to, že jej vyhovuje krém za 6€? no a čo. Ja si na kozmetiku potrpím a som ochotná investovať stovky eur, ale že iná kočka na to možno nemá a zhodou okolností jej aj krém za 6 eur pomôže je dôvodom k posmechu? ty si teda pekne povrchná

gabika0825
15. aug 2019

@malinajahoda Áno vyhovuje mi 🙂 a 20€ len na krém do solárka mi príde dosť za to utratiť, to je pravda, keby mi ten môj nevyhovoval, určite by som porozmýšlala aj nad drahším, ale 20€ je dosť... to si radšej vyhodim na kvalitnú pleťovú kozmetiku, ktorú používam každý den. Ty tu autorke odporúčaš drahé značky, ktoré nemusia byť vyhovujúce pre ňu, zbytočne za to vyhodí a koniec koncov jej to nepomôže keďže spomínala že je svetlý typ. Takže čítaj prosím ťa aj medzi riadkami... radu o sprchovaní som nepísala tebe, ale myslela som to na autorku, aj keď som to posielala na tvoje meno. Mohlo ti však dopnúť.

malinajahoda
15. aug 2019

@gabika0825 odporučila som jej čo mne vyhovuje a je len na nej ci si to kúpi. Asi tak.

malinajahoda
15. aug 2019

@matuskova003 ty si odkiaľ prišla na to, že sa jej posmievam? Nemaj bujnú fantáziu. Realizuj sa niekde inde a nenamyslaj si to co som nenapísala. Takže kľud.

baska_t
autor
15. aug 2019

Baby prosím vás kľud, hádam tu nebudeme na seba take kvôli takej somarine

cistykvietok
16. aug 2019

Dievčatá, za mňa takto... Tie za 6 eur možno pomôžu s opálením, ale neverím, že majú také kvalitné zloženie, aby sa pokožka nevysušovala. Treba pozrieť zloženie. Dobrý krém do solárka by mohol obsahovať kolagén, bambucké maslo, jojobový olej, kofeín... skrátka veci, kt. fakt vyživia pleť. Aby sme potom neboli ako staré korytnačky. :D Za 20 eur mi tiež príde taká normálna cena za normálny krém do solárka. Pre mňa je jediná odveci predražený a otrepaná značka jednoznačne Australian Gold. :D Zloženie ako všetky iné krémy, platí sa podľa mňa len za clo a značku.

malinajahoda
16. aug 2019

@cistykvietok niekto kto ma pochopil 👍

gabika0825
16. aug 2019

@malinajahoda a tá tvoja poznámka na konci? Že mi vyhovuje krém za 6€? Ako inak ak mám pravdu povedať, ja som ho v živote nekúpila za 6€ 😃 vždy som ho kúpila okolo 8,50-9€ čiže 6€ neviem kde stojí ale to som nevidela... asi tak.

gabika0825
16. aug 2019

@cistykvietok Mala som krémy aj drahšie, aj Australian Gold som skúšala, ja som iba písala že mne vyhovuje ten tannymax, to je celé 😃 nie že som iný neskúsila nikdy

malinajahoda
16. aug 2019

@gabika0825 mne je to jedno za koľko si to kúpila a aký používaš. Písala som príspevok autorke a nie tebe. Vôbec ma nezaujíma co tebe vyhovuje. Podľa mňa je dosť lacný a slabý. O o tvojom názore ma nepresvedčíš. A nemám takýto názor na drahšie krémy len ja. Píše tu o tom ešte
@cistykvietok

cistykvietok
16. aug 2019

@gabika0825 Však v pohode, žena. :D Tiež som nikde nepísala, že používaš iba ten jeden. :D Ale aj 9 eur je podľa mňa proste málo na krém do solárka. :D Niekto sa ma raz opýtal, že prečo sú krémy do solárka také predražené. Myslím si, že preto, že slnenie v solárku si naozaj vyžaduje dôkladnú ochranu. Nie je to len tak, žiarenie naozaj ochabuje a žmýka pleť. Beriem to tak, že ak nemám na kvalitný krém, do solárka radšej nejdem. To teraz nevravím na teba, že na to nemáš. :D Myslím to všeobecne. A samoška najhoršie je, keď niekto ide že fakt bez krému... :( To ako fakt nie.

gabika0825
16. aug 2019

@cistykvietok No ja práveže mám také kamarátky, ktoré idú aj bez krému... 😃 ja by som takto nevedela ísť, veď by som bola oranžová

cistykvietok
16. aug 2019

@gabika0825 Takým kamoškám kúp na narodky pekne krém, nech sa nesušia ako sušené slivky. :D Mne to príde, že niekto je aj skúpy si kúpiť krém a potom bedáka, že jooooj, nejako ma neopaľuje. :D Tmavé baby jasné, budú aj tak opálené, ale pokožka si vypýta daň v neskoršom veku, keď stratí elasticitu. :/

cistykvietok
16. aug 2019

@malinajahoda
@gabika0825 Dievčatá, ak medzičasom vyskúšate nejaký nový krém a bude dobrý, dajte potom vedieť. ;) Rada vyskúšam niečo nové, čo som ešte nemala. 🙂

gabika0825
16. aug 2019

@malinajahoda Tak potom načo sa tu vyjadruješ na moju adresu 🙂 ? Že preboha ako ti môže vyhovovať krém za 6€ za ktorý som ani nikdy 6€ nedala 😃

cistykvietok
16. aug 2019

@malinajahoda Inak, mala si aj kávový Soleo? 🙂 U mňa to je naj naj krém a tá neskutočná vôňa... <3 Aj Black je dobrý a voňavý, Black Pearl mi nevoňal, ale zasa mi vyhovoval pre kolagén.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli