Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký krém si mám vybrať, keď mám mastné čelo?

nikaalili58
9. okt 2020

ahojte neviem či to tu patri ale spýtam sa hľdam denny hydratačni krém najlepšie asi s drogerky ale može byť aj iny žiadny krem nieje dobry mojej pleti moja plet je v poslednej dobe vychádzana klasicke pupaky na vytlačanie (jebaky :D) mám trošku mastné čelo lica a brada nie poradte mi nejajký krém budem rada za všetky odpovede🙂 rozmyšlala som od Garnier Aloe jelly ale neviem

acrobaleno
9. okt 2020

Akú máš cenovú hranicu?

nickpick
9. okt 2020

@nikaalili58 toto nevyriesi krem, ale celkova starostlivost, pripravky na cistenie pleti, exfoliaciu, hydrataciu atd., mas tu kozmeticke fora, skus sa do nejakeho prihlasit, odporucam ist skor do lekarne, s tvojim problemom ti bezne drogerkove kremy nepomozu (ale v DM je dostupna napr. Bioderma, La Roche, Eucerin), ak je akne vaznejsie mozno by si mohla zvazit navstevu kozneho ci kozmeticky....

nikaalili58
autor
9. okt 2020

@nickpick ešte som rozmýšlala nad týmto niekto skúsenosti ? Lebo počávam na ten krém rôzne recenzie la roche posay effaclar duo+

nikaalili58
autor
9. okt 2020

@acrobaleno do 50 eur ak má pomôct nemám problem si priplatit

axixi
9. okt 2020

@nikaalili58 všetko záleží od tvojho typu pleti. Ja bojujem s akné od puberty, takže sa mi menila pleť vekom, počas tehotenstva a počas dermatologickej liečby. Od mastnej až po suchú a podráždenú. V zásade musím povedať, že krém z bežnej drogérie mi nevyhovoval žiadny. Z lekárne alebo lepšej drogérie: na čistenie je La roche, rad effaclar má výbornú adstringentnú pl.vodu (nemyslím micelárnu) , ale krém sa mi zdá hutnejší, trošku mastný (skôr na suchšiu pleť). Vichy a Broderma mi nepomohli, ale ani neuškodili. Ale príjemne prekvapil krém Uriage Hyséac 3-Regul, ten bol výborný aj na leto. Skús si vypýtať v lekárni vzorky.

axixi
9. okt 2020

mne osobne vyhovuje už kombinácia sérum + krém. Napríklad sérum niacynamide + zinc a na večer aj retinoid alebo retinol v skvaláne. Krémy same osebe nemaju také účinky.

acrobaleno
9. okt 2020

@nikaalili58 Ja používam na striedačku: Shiseido - Waso clear neviem čo :D a druhý Tatcha The Water Cream. Ten druhý je o dosť drahší + doprava a veci okolo toho. Objednávam ho zo zahraničia. A samozrejme aj nejaký skin care.

nikaalili58
autor
9. okt 2020

@axixi ako som hore písala rozmýšlam nad týmto ale neviem la roche posay effaclar duo+

pseudomonas87
9. okt 2020

@nikaalili58 ja mam tiež mastnejsiu pleť so sklonom k akné, a veľmi dobre mi robí kozmetika od Vichy normaderm. Mam peeling, krém a takú tubicku s gélom co je priamo na vyrážky. A som veeelmi spoko. Predtým som mala aj La roche, aj eucerin, ale toto je zatiaľ Top.

livka283
9. okt 2020

@nikaalili58 tento brali kočky už aj maldšie, je fajn na citlivú pleť so sklonom k akné. Každému sadne niečo iné. Dôležité je si aj pleť správne čistiť, aj micelarky sú rôzne. Ja používam Avene, Bioderma, sestra len LA roche, na iné reaguje. Skús opýtať vzorky, neviem či teraz chodia, ale zvyknú byť dermoporadenstva vo väčších lekárňach, rôzne značky

janka_266
9. okt 2020

Mne zas na mastnú pleť zaberá od mary kay súprava timewise3d, dovtedy som mala každé ráno mastné čelo aj s vlasmi z toho, teraz, keď ho používam, tak mám plet ukážkovú. 😃ale tiež som toho vyskúšala kopu.

curioustimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz