Balayage technika na vlasy

akinom0077
19. apr 2021

Aku mate skusenost s touto technikou farbenia? Samozrejme u kadernicky nie doma co sa tyka vysledneho efektu prirodzenosti a hlavne co sa tyka znicenia vlasov. Dakujem

c_est_la_vie
19. apr 2021

Čo sa týka ničenia vlasov, rovnaká technika ako akýkoľvek melír/ farba. Závisí, aké kúry a aké farby kaderníčka použije.
Ale za mňa veľké plus, krásne, prirodzené. Naposledy som mala balayage v lete 2020 a doteraz nemám žiadne nechutné odrasty, keď máš šikovnú kaderníčku čo to ozaj vie dobre vytonovat, tak extra super udržateľný účes.

veronika4495
19. apr 2021

moje vlasy sú už aj tak riadne zničené stále farbím...mala som a chcem zas páčilo sa mi to akurát som to potom doma nafarbila sama šampónom lebo som nemala čas na kaderníčku a hore som mala odrasty keďže ja som mala predtým farbenú aj celú hlavu

akinom0077
autor
19. apr 2021

Dakujem Vam za vase skusenosti. U mna sa jedna o prve farbenie v zivote som blond ale uz zacinaju sediny🙂 no a moje vlasy vzdy vyzerali ako "melir" preto nechcem samotnu farbu

mishach
19. apr 2021

@akinom0077 jedine dobrej kadernícke, inak hrozne vyzerá. Ja mám a chodím raz do roka. Keď to dobre urobí, tak prirodzene odrasta a vlasy krásne stále...vôbec nemám zničené vlasy.

akinom0077
autor
19. apr 2021

@mishach / to mi je jasne ze treba vybrat dokladne kadernicku hlavne takto na prvy x ked sa dost bojim. Co sa tyka odrastania v tom asi problem nevidim kedze mne vlasy bohuzial rastu nenormalne pomaly.

katulkagajdos
19. apr 2021

@akinom0077 ja tiež chodím, a som veľmi spokojná, vyzerá to veľmi dobre a hlavne prirodzene 😉

petkasaurus
20. apr 2021

@akinom0077 ja som si vybrala dost drahe kadernictvo, mobil nadupany fotkami bab s baleyage a ked ma dorobila, zostali mi oci pre plac.. Doteraz sa cudujem, preco som to nereklamovala.. Vyzeralo to ako odrastena zlta farba.. Takže si daj pozor, kde si to das robit.. Odvtedy zase chodim na melir v ladovych odtieňoch

tehulka2011
10. júl 2021

@petkasaurus Ahoj nebolo to nahodou v you hair styling v Bratislave?

petkasaurus
10. júl 2021

@tehulka2011 nie, v Nitre 🙂

malinovka333
26. okt 2021

@petkasaurus priamo v nitre alebo niekde v okoli?

petkasaurus
26. okt 2021

@malinovka333 to bolo este v Mlynoch.. Teraz som bola v affinage a som spoko ;)