Balayage vlasy - recenzie

2. okt 2021

Kto mate touto technikou melirovane vlasy ste spokojne? Nenici vlasy tak ako melir? A ako casto treba chodit na dofarbenie? Vidno odrasty po case? Nechcem farbit vlasy a tak ma zaujal tento druh meliru alebo ako to nazvat. Farbit nechcem kvoli tomu,ze rychlo vidno odratene vlasy a citala som,ze pri balayage to nevidno a staci raz za pol roka,raz za rok znova nafarbit.

nina255
2. okt 2021

Nie nevidno to, kedze je to na spodu vlasov nahusto nafarbene a cim ides viac k hlave alebo teda ku korienkom ide to do stratena… nici to vlasy tak isto ako iny druh meliru kedze sa tak ci tak ten vlas odfarbuje…ja som ale s balayage velmi spokojna nemusim menit celu farbu vlasov, a chodievam asi raz za rok kedze mam dlhsie vlasy a odrasty nebiju vobec do oci ale chcela by som castejsie.. ja odporucam 🙂

simona1998

Odporucaaam tiez 👍🏻

trema
2. okt 2021

ano, chodim raz za rok, tam je ten prechod velmi jemny

selu11
2. okt 2021

Tiež som s tým maximálne spokojná, farbiť vlasy som si dávala naposledy pred rokom v auguste a stále sa mi to páči 😉

ysseba
2. okt 2021

Baby a nedali by ste fotky?🙏

paulinka17
2. okt 2021

Aj ja som veľmi spokojná a tiež som bola naposledy minuly rok v auguste a doteraz mi chvália vlasy a pýtajú sa kto ma fabril 🙂

nika_val
2. okt 2021

Ešte záleží na tom či sa balayage robí do prírodnej farby tak vtedy ako píšu baby vyššie sa odrastu riešia občas (raz za pol roka, rok podľa osobnej preferencie a potreby) ale ak sa robi balayage a ten zvyšok vlasov sa farbí napr na tmavšie (aj tak sa dá) tak vtedy je dofarbovanie samozrejme pravidelné rovnako ako by každej inej farbe. A taktiež ak sú vlasy šedivé vtedy tiež to farbenie je častejšie.
Čo sa týka ničenia vlasov, väčsina kaderníčok robí balayage tým istým prípravkom ako melír takže to je rovnaké. Jedine tým že sa nedáva hneď ku korienkom a tým že to netreba tak často dofarbovať tak to možno má malinký vplyv na menšie ničenie.. 🙂

nina255
2. okt 2021

Inak neviem kolko trva kym kadernicka robi melir alebo farbi cele vlasy, ale jedine co ma nebavi na balayage ze stravim vzdy 3hodiny u kadernicky 😂

nika_val
2. okt 2021

@nina255 melir cca tak isto 😄 obe techniky sú časovo náročnejšie 🙂 ale zase záleží aj na tom ako je kaderníčka zručná, no pod 2 hodinky to nespraví asi žiadna. A za ďalšie radšej si posedieť a mať to pekne a kvalitne spravené ako nejaká odfláknutá práca, použité zbytočne silné peroxidy len aby rýchlo rýchlo stiahlo farbu tz zničenejšie vlasy.. takže niekedy je aj lepšie keď ten proces trvá dlhšie 🙂

paulinka17
3. okt 2021

@nina255 to je ešte fajn, ja som si posedela 5 hodín :D

buberova
3. okt 2021

Tiež som maximálne spokojná 🙂

akinom0077
4. okt 2021

@nika_val ja myslim ze to nici rovnako ako melir ale tym ze nevidno tak rychlo odrasty a baby na to chodia 1 x za rok tak sa vykompenzuje to nicenie tym ze len 1x , pretoze mnohe sa farbia sice klasickou farbou alebo melir kazdy mesiac-dva

nedockavka372
4. okt 2021

Som spokojná, už by som potrebovala dofarbiť, ale nevidno to ako klasicky prechod, ja to mám už pod ušami, naposledy som bola pred rokom v júni 🙂 ničí to vlasy, samozrejme, je to odfarbovanie 🙂 treba sa pripraviť aj na 5h v kresle u kaderníčky, ale výsledok stojí za to 🙂