Používame cookies. Viac informácií tu. OK

BB Glow permanentný make up. Máte s ním skúsenosti?

danyelka11
4. júl 2019

Zdravim dievcata, ma niektora z vas uz skusenost s touto novinkou? Rozmyslam o aplikacii, len mam obavy, ci to nebudu zbytocne vyhodene peniaze a ako vyzera plet, ked sa make up mesiacmi straca. Vdaka za kazdu info

dasenka22
13. aug 2019

@danyelka11 ahoj, ja som prave studovala na nete o tejto procedure, tiez ma zaujala, ale ako som tak citala dalej, tak medzi blahodarne ucinky patri redukcia melaninu v kozi, co u mna vyvolava rozpor kedze melanin je kozny pigment a ma aj svoje funkcie.

danyelka11
autor
13. aug 2019

@dasenka22 ahoj, vdaka za reakciu. Medzicasom som pisala do kozmetickeho salonu. Kedze mam pigmentove skvrny a oni uvadzali, ze to na to pomaha, tak som im poslala fotku mojej tvare, nech posudia, ci je to pre mna riesenie. Odpisali, ze by mi to skor uskodilo. Nechapem preco, kedze uvadzaju, ze to prave skvrny redukuje. Radsej som to vzdala....

imperialis
20. aug 2019

@danyelka11 ahoj, no ja mám taktiež pehy a je to moj niekolkorocny boj. Ja sa urcite objednam do salonu v NR tam to aj skolia. Skus pozriet na FB maju aj foto zo soleni pred a po....jedna pani tam mala naozaj ze flakatu plet, riadne mapy a na nej najlepsie vidno ze sa jej flaky perfektne zmiernili. Vraj je potrebnych viac sedeni 2-3 a potom udrziavacka. Ja si myslim ze tento make-up az tak permanentny nie je napr. ako obocko lebo ti plet nedorezu celeou a tak makeup nevie vniknut do pokozky az tak hlboko. A na druhej strane...ja si teda davam makeup kazdy den lebo aby som aspon cez den mala ako tak peknu plet. Takze ak nieco dobre nebude...v mojom pripade sa aj tak nic zasadne nezmeni.

1011990
26. sep 2019

Ahoj. Ja som tiez objednana na tuto proceduru, ale coraz viac sa bojim. Bojim sa hlavne toho, ako bude plet vyzerat po tom, ako sa ten efekt zacne stracat. Ci nahodou nezostane plet flakata alebo nieco podobne. Ak mate niektora skusenost, dajte vediet.

imperialis
27. sep 2019

@1011990 Ahoj, tak ja som bola na BB glow minuly tyzden a poviem ti ze viac uz teda nepojdem. Su to zbytocne vyhodene peniaze. Pani bola zlata aj mi hovorila ze aspon 5sedeni by sa malo absolvovat ale ked 5x0=0 nevidim po prbom sedeni absolutne ziadne rozdieli ani 1mm. Moja plet je pehava tak som cakala aspon nejake zmiernenie. Takze za mna je BB glow velmi malo penazi za vela muziky. Ale hold som clovek ktory sa musi presvedcit na vlastnej kozi aby uveril.

imperialis
27. sep 2019

@imperialis 😂😂😂 ...za vela penazi malo muziky

dasenka22
27. sep 2019

@imperialis dakujeme za podelenie sa o skusenost, tak to ma mrzi, ze si to musela skusit na vlastnej kozi, ale ked vsetky sme v takom ocakavani pri takychto zakrokoch, ze ked to tak ospevuju, tak to bude aj dobre... No co dobre reklamy robia :(

danyelka11
autor
29. sep 2019

@imperialis dik za skusenost. Keby clovek videl aspon stipku zmeny, da sa aj na dalsie sedenie. Ale ak nevidi absolutne nic, tak nie je o com. Ja uz neviem ako s tym pigmentom bojovat 😔.

imperialis
29. sep 2019

@danyelka11 mas tiez pehy? Vies co ja som vyskusala ale ozaj ze vsetko...od CO2 laseru co som dala za jedno sedenie 500€, chemicky peeling po kremi veskerej cenovej kategorii aj v BA u Sandry (Rozborilovej) sokonca ked som mala 16 som si dala aj Savo na tvar🙈 dokonca raz som bola aj v zahranici a tam to bolo tiez len o tom ako len vycucat peniaze z ludi a tam som sa uz fakt rozrevala ako male decko. Lebo konzultacia bola o uplne nieco inom ako ked som prisla na samotny zakrok. A fakt som to brala a ze ved v zahranici nie su tak ludia nenazrati ako tu na SVK...takze letenky a hotel ma vysli na 10dni za fajnovu exoticku dovolenku ktoru som si ozaj mohla uzit...alebo proste nejak hlavne izit peniaze. Od BB glow som ocakavala ze fakt tymi sedeniami sa bebudem musiet malovat, ale jeden jediny rozdiel bol ze som bola po zakroku cervena a na druhy den uz ani to nie.

imperialis
29. sep 2019

A viete co je zaujimave??? Ze Michaela Jacksona vybielit vedeli a kuuurnik pehy zenam odstranit nevedia...nonsens toto!!!

danyelka11
autor
30. sep 2019

@imperialis Nie, ja nemam pehy. Pehy su aspon prirodzene a casto zenam aj pristanu (aj ked chapem, ze ak ich proste nechces, tak nechces a nech si kazdy vravi co chce). Ale ja mam pigmentove flaky. Vznikli mi jedno leto po HAK a uz 10 rokov sa ich neviem zbavit. Tvar v lete ako mapa sveta 😔. Non stop na seba dzabem make up. Aby som to ako tak prekryla, musim si nadzabat riadnu vrstvu. Ked vojdem do vody v lete, fasada sa zmyje. Tiez som ppskusala mnozstvo procedur, kremov povolenych, aj na SR zakazanych ...efekt onicom 😔😔😔😔😔

imperialis
1. okt 2019

@danyelka11 presne s tymi kremami... Vies co skus ten CO2 laser. Ja teda pouzivam 50faktor celorocne a ked sa kupam tak nehrozi ze by som sa potapala...taktiez mam makeup. Ak ti laser pomoze tak zmen vsetku kozmetiku ktora obsahuje parfum. A taktiez do konca zivota celorocne 50faktor. Jedine v com som teda videla aky taky rozdiel bol ten laser...jednemu pomoze viac druhemu menej. No za vyskusanie to stoji. A na opalovanie tvare pokial sa ich aj zbavis mozes zabudnut. Uz ked mas s tym raz problem vzdy ti to bude vystupovat.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli