Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

BB krém a CC krém

21. jan 2021

poradíte mi nejaký dobrý bb alebo cc krém ? ...som zvyknutá používať makeup ale chcela by som niečo "lahšie" na pleť ...niečo čo by vydržalo 12 hod ked som v robote (v robote sa nejak nespotím takže taká klasika)....mám dosť suchú pleť takže určite nejaký hydratačný ...nepotrebujem ani aby bol nejak viacej krycí kedže aj tak musím mať rúško len niečo čo vydrží bez flakatenia a mastnenia pleti aby som proste mala pocit že som neni nenalíčená ch chápete :D

tyrkysova_kobyla
21. jan 2021

Nedavno som tu kladla tiez tuto otazku 🙂 baby mi odporucili tento: https://www.notino.sk/erborian/cc-cream-centell...
Je sice drahsi, ale naozaj stoji za to, je prijemne lahky, celkom dobre vonia a prisposobi sa tonu pleti 🙂

autor
21. jan 2021

@tyrkysova_kobyla uf tak čakala som veru niečo lacnejšie :D ale dakujem 🙂

tyrkysova_kobyla
21. jan 2021

Hej hej, chapem, tiez som mala vtedy lacnejsie ocakavania 😀 Ja som objednala na skusku len 15 ml za tusim 18 eur 😅

michelleberg
21. jan 2021

Ja mám rada tento 🙂 je super na pleť, aj kryje, nevysušuje pokožku...len problém jež že ho na Slovensko neviem zohnať, kupovala som ho v Taliansku, stal okolo 11-12€

evora
21. jan 2021

Prosím, aký odtieň používaš? Su tam dva, ja mám bežnú, bledú pleť. A neviem ako sú tie odtiene rozdelené, ci len ružová a hneda, alebo je rozdiel aj v tmavosti. Ďakujem pekne 🙂😉

tyrkysova_kobyla
21. jan 2021

@evora to bola otazka na mna a na ten Erborian? 🙂

evora
21. jan 2021

@tyrkysova_kobyla Ano, ospravedlňujem sa, zrejme som slabo tukla na odpovedz 🤭

tyrkysova_kobyla
21. jan 2021

@evora v pohode 🙂 objednala som odtien Clair, lebo so citala v recenziach, ze ten druhy chyta do oranzova velmi. Ono v podstate ked ho vytlacim z tuby, tak je biely a potom po rozotreti sa zacne sfarbovat

katija707
21. jan 2021

Za mňa jednoznačne bioderma bb cream nedám naňho dopustiť už roky použivam, krásne zjednotení pleť a celý deň pôsobí sviežo aj napriek tomu že ju mám suchu

curioustimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz