Brazílsky keratín

sabina_00
22. sep 2020

Ahojte. Aké máte skúsenosti s Brazílskym keratinom od Cocochoco?
Mali aj udržať kuceravé vlasy rovnymi je to tak ?
Ja mám totižto kucerave vlasy ktoré často zehlim.
Preto ma napadlo či by nebol fajn BK.
Prosím ake máte skúsenosti vy ?

marsmykkok
22. sep 2020

@sabina_00 záleží od vlasu, hrubé, vlnité vlasy vedia byť niekedy problém aj pre BK, hlavne odvtedy, čo zakázali v EU tú škodlivú látku, čo BK mal, lebo práve tá narovnávala riadne vlasy. Ja mám hrubé, husté vlasy s vlnitými končekmi, naozaj otras kvalita, raz mi ich v kaderníctve žehlili 2 hodiny 5timi rôznymi žehličkami aby to vyžehlili, ja doma nemám šancu to vyžehliť a po BK sú vlasy poddajnejšie, stratili aj trocha na objeme a viem si to aj doma vyžehliť za 10 minút pomerne ľahko. Treba skúsiť a uvidíš, hlavne treba dbať na poriadnu aplikáciu, teda predtým čistiaci šampon, potom vyfúkať do rovna a nakoniec prežehiť každý prameň aspoň 7 krát.

sabina_00
autor
22. sep 2020

@marsmykkok vieš čo hrubé asi nemám.
Ja v pohode vyzehlim za pol hodinu.
No to že su po BK bez objemu som už čítala..
Ale ja keď vyzehlim tak aj tak nemám objem tak už som.zvyknuta..
Ako casto si umyvaš vlasy?
Vraj sa rýchlejšie mastia..
Ja aj bez bk umyvam každý druhý deň :(

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marsmykkok
22. sep 2020

@sabina_00 Ja mám suché, takže mne sa nemastia, v lete umývam cca raz za 3-4 dni a teraz mimo leta kľudne aj raz za 7 dní. A nemám pocit, že by sa viac mastili, iba ak priamo po aplikácii a potom možno po prvom umytí som mala pocit, že by sa zišlo umyť aj na druhý deň, ale odvtedy už v pohode.

nykkushka
22. sep 2020

@sabina_00 ja som s nim nebola spokojná, vydržal mi krátko a ani vlasy mi nezostali take pekne ako popisujú. Nanášala mi ho kaderníčka, presne sme dodržali všetko a nič moc. Ale tak za tu cenu6, čo čakať. Viacej doporučujem keratinovu kuru niekde v kadernictve.

3michaela23
5. feb 2021

@nykkushka keratinova kura je ktora?aka?