Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čiarkove obočie

noemikatka
29. jún 2019
Ahoj zienky poraďte kde robia najkrajšie obočie čiarkovou metódou najlepšie z Bratislavy a za dobrú cenu poprípade niaka foto aké máte vy a od koho dakujem
ivusikk
29. jún 2019
@noemikatka podľa mna má úplne top prácu. Síce mne obočie nerobila keďže niesom z Bratislavy ale keby môžem hneď idem k nej
lagata
29. jún 2019
@noemikatka za mna je top tato zena! Osobne vytetovane obocie nemam, som z tych obdarenych, co to nepotrebuju 😅 Ale tato praca sa mi paci najviac z toho, co som videla. Minimalne na fotkach posobi naozaj prirodzene
lagata
29. jún 2019
@ivusikk nic v zlom, ale taketo obocie je pre mna napriklad too much 😕 Toto sa ludom vazne paci? 😂
reny1
29. jún 2019
@noemikatka Pozri na FB Phibrows by Syndybeauty, ona je z Veľkého Kýru, okres Nové Zámky 😊
ivusikk
29. jún 2019
@lagata no to neviem, otázka bola koli ciarkovanemu a to robí ozaj pekne
slavuska1506
1. júl 2019
Jednoznačne Zuzka Bilská, ktorá už bola spomenutá v komente vyššie. Videla som vela prác, ale čo dokáže táto žena, to je dokonalosť !
lagata
1. júl 2019
@slavuska1506 suhlasim, ja ju sledujem na insta uz len kvoli tomu, ze ma jej praca na prvy pohlad uchvatila a normalne mi najprv hlava nebrala to, ako realne dokaze obocie vytetovat 😄 Osobne by som pri takejto procedure nikdy neriesila cenu, ale radsej investovala do kvalitnej prace aku robi Zuzana.
slavuska1506
2. júl 2019
@lagata ano, aj ja som investovala. V puberte som si zmasakrovala obočie a akosi sa mu na niektorých miestach nechcelo už viac dorásť, tak som to vyriešila s pani Zuzkou 🙂
lagata
2. júl 2019
@slavuska1506 aha tak ty mas aj osobnu skusenost 🙂 Moje obocie tiez utrpelo ujmu v puberte. Bohuzial vtedy bola moda tenkeho obocia. Ked vidim fotky z toho obdobia musim sa smiat 😅 Nastastie mne dorastlo, ale trvalo to dost dlho, teraz sa z neho tesim (to je jedina vyhoda toho, ze mam celkovo tmave ochlpenie s ktorym na zvysku tela skor bojujem 😂🙈)
slavuska1506
2. júl 2019
@lagata ja to isté 😃 Ja som mala obočko ako Gabriela Sabatini a v strede spojené ako Frida 😂 Šklbala som si len ten stred a ostatné som si chcela nechať natural, ale ako som sa dostala na internát, tak to boli tlaky z každej strany, že to tak nemôžem nosiť ! A po mesiaci som podlahla... Keď vidím staré fotky nesmejem sa, je mi zle 😨
Tiež mi podorastalo, ale mám také miesta, kde už nedorástlo 😢
A s tým zvyškom tiež bojujem od puberty 😅
lagata
2. júl 2019
@slavuska1506 akoze ja mam tiez par miest, kde by som bola rada, ak by trochu zhustilo, ale riesim to bud tienami alebo gelom. Akurat cez leto na to niekedy kaslem a len si ho prejdem priesvitnou spiralou nech zafixujem chlpky na spravnom mieste 😄 No moj priatel ked videl moje pubertalne fotky tak ma ani nespoznal - obocko otras + akne ako svina + dioptricke okuliare (teraz mam sosovky) + moja povodna plava farba vlasov, ktore som si vtedy nevedela vobec upravit + prve pokusy o licenie a make up 😂😂😅 nuz ale treba sa vediet na sebe aj zasmiat, teraz s tym uz clovek nic nespravi 😄Hlavne ked ti daju mili rodicia podpasovku a vytiahnu stare rodinne fotky a videa a ze podme si ich spolu s priatelom pozriet, jeho to bude urcite zaujimat a haluzia sa na tebe 😂 (akoze v dobrom)
slavuska1506
3. júl 2019
@lagata aj môj bol zhrozený. Obočie len čierna čiara, linky na očiach tučné ako palec (punks not dead), ofina doma odstrihnutá a 15 kilo nadváhy 😂😂😂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli