Používame cookies. Viac informácií tu. OK
tiwahe
6. sep 2019

@jany2210 ja mám celkom dobré skúsenosti s Pilaten maskou

angi07
6. sep 2019

@jany2210 ja mam je to dobra vec ale iba jedna znacka a treba sa naparovat pred tym inak to nie je take ucinne. ja mam toto ostatne napr z dm je nic https://www.notino.sk/pilaten/black-head-cierna...

kittykat22
6. sep 2019

mne to vobec nezabralo. Ale vyholilo mi to celu tvar velmi slusne 😅 Funguje to aj ako epilacia, tak si daj pozor aby si to nenasiela aj na obocie lebo o neho prides 🙂 mne zaberaju super pasky z DM na nos 😎

simca06022011
6. sep 2019

Toto zaberá na chvíľku a strhne to aj pokožku a chlpy a všetko.. zbytočnosť. Mám z dermacolu, sem tam použijem na nos, miesto tej pásky. Ale mne sa najviac osvedčila BHA kyselina na večer, samozrejme ak iba kozmetika a čistenie u kozmetičky som mohla obmedziť na cca 1x za 2-3 mesiace. Masky sťahovacie už teda minimalne používam. Čierna maska (ale.nezlupuje sa) je dobrá od ordinary novinka ☺️ ale zatiaľ len raz, som pouZila, bola fajn ale ohodnotiť úplne nemôžem dlhodobý efekt. Tiež obsahuje nejakú kyselinu a perfisne čistí pleť. Používa sa Max. 10 minút, čiže aj rýchlovka.

neluskas
6. sep 2019

@jany2210 ahoj, ja mam veľmi dobru skúsenosť s prirodnou kozmetikou sonya. pekne vycisti plet, odstranuje cierne bodky a aj flaky po akne pekne miznu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli