Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo na mastnú pleť?

lucia851
10. sep 2020

Poraďte niečo na mastnú pleť na tvári?

pribinak
10. sep 2020

@lucia851 uhorkova maska

sandrika1986
10. sep 2020

Bioderma je fajn.

sasanka605
10. sep 2020

niacinamid+zinok - the ordinary

marygk
10. sep 2020

Ahoj, institut estederm má rad kozmetiky na mastnú pleť s propolisom. A je super. Je v to sérum, krém aj tonikum. A funguje to. Mala som všetko a už mi stačí občas použiť tonikum a pleť mám v pohode.

nina004
10. sep 2020

@lucia851 používam na čistenie Bioderma modrú a je super na mastnú pleť + od ordinary na vyrážky niacinamid a zinok

jabuducanevesta
10. sep 2020

alpou čistiť pleť

anita6666
10. sep 2020
chrobacik41
10. sep 2020

@lucia851 a čo tak prírodná kozmetika? Ja som si prešla všetkými možnými kozmetikami z lekárni tzn. Avene, bioderma, la roche..aj obyčajné z drogérie nivea , loreal apod. A vysledok, zničená pleť po každej keď som si myslela že áno už je to ono tak sa mi pleť neuveriteľné zhorsila. A najhoršie kozmetika loreal myslím tým pletova a dekoratívna, na vlasy kozmetika loreal je fajn ale pletova za mňa určite nie!! Tak som začala uvažovať o niečom prírodnom. Začala som pred dvoma rokmi s kozmetikou dulcia, má dobré produkty len bohužiaľ tiež po jednom produkte sa mi neskutočne zhoršila tvár, že som si ju už nekúpila a začala znovu pátrať čo by bolo vhodné. A objavila som anemarie borlind. Hovorím si že čo veď vyskúšam.majú zo všetkých rád vzorky , ja som si teda pokupila všetky možné vzorky a veru som aj našla tú pravú pre mňa. Da sa konzultovať aj s ich poradkynou, teraz dva dni dozadu som riešila jeden produkt, lebo ja mám teda veľmi špecifickú pleť a nie hocičo mi teda sedí.ale z tejto kozmetiky som ešte ani z jednej testovanej vzorke nebola červená ako paprika. Napr. Keby som sa natrela niveou pre mňa by to bola smrť a to pálenie tváre to neprajem nikomu. Preto som teda začala s anemarie borlind a myslím že som zle neurobila. Čiže skús si pozrieť aj tieto produkty... produkty sú drahšie ale keď nechcem trpieť radšej si teda priplatím. 😊👌

Tu začni písať odpoveď...

Odošli