Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo so suchými a rozštiepenými vlasmi?

helenka999
11. okt 2019

Ahojte chcela by som sa opytat. Mam strasne suche vlasy rozstiepene ich nemam akurat ma trapi ze su suche . Balzam pouzivam po kazdom umyti ale stale su ako metla . Viete mi poradit co na ne? Dakujem

katty2012
11. okt 2019

@helenka999 Olaplex - sampon, kondicioner, maska, olejcek, plus do farby pridat u kadernicky, dokaze zazraky

helenka999
autor
11. okt 2019

@katty2012 dakujem ten olaplex kde kupil?

katty2012
11. okt 2019

@helenka999 cez internet, hladaj olaplex 1 az 6 a z toho si vyber, co potrebujes, 1 a 2 maju obycajne kadernicky, ale ked sa farbis sama, mozes pouzit aj doma

kika831
11. okt 2019

@helenka999 furterer absolue keratine. Velmi mi to pomohlo. Naopak olaplex absolutne ziadny vysledok.

mareka49
11. okt 2019

Kokosovy olej sem tam

annlia
12. okt 2019

Ja pouzivam sampony a kondicioner od Avonu a velka spokojnost, vyskusala som aj drogeriove znacky a nic moc, Avon pre mna je najlepsii a teraz mam myslim na nepodajne vlasy, krasne vyhladi🙂alebo pred tym som mala sadu s arganovym olejom pre suche vlasy bez lesku a tiez super

fopka
12. okt 2019

@helenka999 za mna urcite Echosline Seliár Keratin Fluid. Vyskusala son vsetko mozne, rozne oleje, domace za studena lisovane, masky,zabaly atd. Az to sa mi osvedcilo. Po 2 mesiacoch sa mi vlasy dostavaju do normalu...konecne pri cesani nie je vana plna olamanych suchych vlasov

ciernysokol
12. okt 2019

Ja som vzdy mavala pekne dlhe vlasy.ako som zacala farbit,po par rokoch suche,hrube,ako metla,lamave.a zacala ma svrbiet hlava,vela vlasov padalo.nepomohli ziadne kury,balzamy,tabletky.zacala som farbit hennou,tu na mk mi poradili,akou a ako.teraz mam vlasy ako predtym,kvalitne,maksie,zdrave.akurat menej objemu,lebo suche hrube vlasy mi robili objem.teraz mam vlasy ake mam od prirody.takze za mna jedine prestat farbit chemiou,nic ine nepomoze.

laura164
13. okt 2019

@kika831 prosím ťa a používaš iba šampón? Mne tiež olaplex nepomohol

lili201275
13. okt 2019

Tiež mám suché vlasy a ešte aj brčkave. Ja používam tento šampón a balzam a raz za týždeň si spravím masku na vlasy z čistého olivového oleja.

kika831
14. okt 2019

@laura164 pouzivam hlavne masku na extremne vysusene vlasy.

lulila098
6. nov 2019

@helenka999 ahoj nekupuj žiadne drahé šamponi a neviem ešte co. Stačí ti ísť do DM a kúpiť samponik a kondicionér, masku značky Balea. Oni majú veľmi dobre hlavne pozeraj ci nieje v ňom alcohol a silikón. Ten alkohol vysušuje vlásky podľa mojej skúsenosti. Ja som mala vždy suché, husté a teraz mam krásne jemne lesklé a hlavne zdravé

lulila098
6. nov 2019
ivana92
24. nov 2019

@helenka999 ja som si dala urobiť najprv keratin cocochoco a používam celú radu Elseve dream long. Hlavné je vlasy si vyfénovať po umytí. Teplom sa uvoľní keratin a vlasy sú potom jemné a uhladené. To mi vysvetľovala kaderníčka. A z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že moje vlasy sú vo veľmi dobrom stave.