Dali ste si niekedy ostrihať dlhé vlasy?

moly09
23. jan 2023

Ahojte zaujímalo by ma či ste si niekedy dali ostrihať dlhé vlasy na krátke...mohli by ste pridať pred a po pre inšpiráciu totiž plánujem už veľmi dlho ísť na krátko ale mám trošku strach 🤦

zuzicka1451
23. jan 2023

@jamimo ďakujem ale teraz mam zase iné a inak vlasy 😉to je fotka spred 4 rokov .všetky 3 .

sandrasstini
23. jan 2023

Ja som mala do polky chrbta a sekli sme to kusok pod usi.
Ako paci sa mi ten strih aj mi ide len uz chcem zas dlhe 😀 mne dlho rastu. Ked som mala dlhe chcela som kratke aj tak som nosila len cop ked mam kratsie tak chcem dlhe.
Ten uces co si pridala je za mna paradny ale budes sa mu musiet venovat kazdy den. Kratke vlasy bez upravy nevyzeraju dobre. Cest vynimkam.

oliviakatka
23. jan 2023

Odhodlavam sa dlho, ale zatiaľ vždy max pod lopatky 😌 mne rastú do dĺžky ako na foto a mám pocit, že ak dosiahnu svoj rastový strop, začnú vypadávať 😆

ivangeline
23. jan 2023

Veľa x ale foto nedám. xD

janulik2008
23. jan 2023

fotky nemám ale keĎ som bola malá tak stará mama ma stále ostrihala aj keď som chcela dlhé vlasy. Tak som potom si dupla a vlasy dlhé mala skoro po zadok. Až jedného dňa ani neviem prečo som si ich dala ostrihať skoro po plecia až sa ma pýtali že či som si istá :D a odvtedy mi dlhé vlasy vadia :D

andreatytler
24. jan 2023

@aurelia2000 Zelam skore uzdravenie a vela sil.

smajlik323
24. jan 2023

@moly09 ja by som z takých aké máš na také aké si pridala nešla ... Podľa mňa dlhé vlasy dáš do copa a takými krátkymi je viac roboty. To musíš aj vyfukat aj upraviť to není že vstaneš a más taký účes a ďalšia vec nie každému to pristane a je rozdiel tmavé a svetlé ...ja by som do toho nešla

777januska777
24. jan 2023

@nikpa mne skôr príde na tej prvej fotke taka prirodzená, ale taka tuctova, ako každá druhá. Ale na druhej fotke tak svieti, taka je iná. Osobne sa mi ta zmena paci.

lope_lope10
24. jan 2023

Ja som to raz urobila a doteraz ľutujem! Mala som vlasy skoro po zadok. Jedného dňa mi preplo a nechala som sa ostrihať po plecia. Páčilo sa mi to 3 mesiace, potom ma to omrzelo a chcela som naspäť dlhé vlasy😅 Teraz už 4tý rok čakám kým budú ako predtým.
Ale samozrejme je tu veľa ľudí, ktorým to vyhovuje!

optame
24. jan 2023

@moly09 ano, uz velmi davno, foto nemam, ale vlasy som mala po pas a dala som strih na postupku nad ramena. Ja som s kratsimi vlasmi spokojna 🙃😁

betulienka79
24. jan 2023

@aliziana super........ ja čakám ešte cca 1,5 -2 cm a chcem tiež darovať 40 cm.....

kiwi3
24. jan 2023

ked som mala 14-15, tak som sa dala z dlhych ostrihat na jezka a ludia mi to chvalili 🙂 uz by som to nespravila, taku odvahu/nerozvaznost neviem, ci este niekedy budem mat. mozno po 85 sa tam mentalne vratim...

simonettasimonova
24. jan 2023

@moly09 na krátko úplne nie ale keď mi nárastu pomaly po pas stále to dám po ramena a potom čakám kým dorastu a zas ostriham a tak ďalej dookola. Už ale mam dlhé v lete budú po pas tak už dúfam ze neostriham. Ešte ze mi rastu vlasy poriadne rýchlo 😀

stanulienkat
24. jan 2023

Ty ich teda velmi dlhe nemas, zmena nebude taka vyrazna. Uvazuj, ze sa budes musiet viac starat, aby ti drzal uces na kratkych vlasoch. Dlhsie su prakticke.

teleskop
24. jan 2023

@moly09 dnes

sim_icek
24. jan 2023

@moly09 áno ja to robím bežne. Vlasy si nechám nárasť do polovice chrbta / po pás a potom ich cvaknem až k ušiam alebo po plecia aspoň😃

ewula192
24. jan 2023

ja si nechávam vlasy narásť po zadok a následne ich darujem teraz už budem 4 krát darovať (vlasy mi strihajú potom na mikádo )

kvetinka75
24. jan 2023

áno, ale to už bolo dávno. Išla som na krátko. Ale teraz mám po plecia, je to praktickejšie.

kvetinka75
24. jan 2023

@ewula192 tiež som zvažovala ale ja už keď mám dlhšie, tak ma to strašne otravuje, hlavne v zime, keď ich potrebujem rýchlo usušiť. Mám ich husté aj keď mi ich kaderníčka preriedi.

kvetinka75
24. jan 2023

@veronikaa1998 tak táto zmena vyšla. 👍

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunats
24. jan 2023

Áno dala a vôbec neľutujem, vlasy som darovala na onko účely a mne predsa dorástúúú

zuzubb007
24. jan 2023

@veronikaa1998 juuj skoda v tych dlhych vyzeras nezne romanticky a mladucko hadam rozdiel 20 rokov, vela robi farba a strih v tvojom pripade by som si nechala dorast 😉, ale malinko ludom sa hodia aj kratsie

selema
24. jan 2023

Áno raz. Mala som vlasy pod plecia a dala som si ich ostrihať nakrátko, ale že úplne na krátko. Keď ma kaderníčka dostrihala, nevedela som sa dočkať, kedy odídem, aby som sa vyplakala 😀 Strašne som to ľutovala. Všetci mi to chválili, doslova jojkali, ako mi to super pristane. Postupne som si zvykla, aj sa mi to začalo páčiť, ale necítila som sa dobre/žensky. Takže som si ich nechala zase dorásť. Nevýhoda bola aj tá, že krátke vlasy sú náročnejšie na úpravu. Dlhé, keď sa ponáhľam zopnem do štipca a vybavené 😀

Ale ak chceš skúsiť, tak skús, aspoň budeš vedieť, či Ti to vyhovuje. A keď nie - veď dorastú 😉

nikaeli
24. jan 2023

ja nie, ale moja sesterka mala celý život nestrihané vlasy, kučeravé po kolená a po maturite prišla domov s copom v taške a vlasmi sotva po plecia.. moja dcéra to stihla ešte skôr, vlasy pod zadok, 14 rokov háklivá na každý centimeter, podstrihnutie končekov bol boj a jedného dňa vyhlásila, že chce kratšie.. strihla ich pod lopatky..

maryetta
24. jan 2023

Raz som to uz spravila po svadbe. Ked som mala do polovice chrbta a isla som na kratke mikado. To som nosila cca 8-9 rokov. A teraz po 10rokoch mam znovu dlhe-este dlhsie nez roed svadbou. A chcem darovat vlasky-vystrihaj sa slovensko.
A pojdem znovu na mikado.

moly09
autor
24. jan 2023

Len teda neviem či sa mi taký krátky strih hodí niekto povie áno niekto nie .....ja som už mala krátke vlasy mikado ale nechala som si ich nárast...vlasy na foto predtým mám najdlhšie za posledné 4 roky

mamusa123456789
24. jan 2023

@moly09 ja som zo urobila raz v živote, rozhodnutá som bola asi 2 mesiace, vlasy skoro po zadok a išlo to na mikado a potom som plakala ze som to urobila, fotky nemám bolo to asi 10 rokov dozadu

vierka1603
24. jan 2023

@veronikaa1998 nie je to zlé, ale na prvej fotke si krásna, prirodzená, úplná topka...

aceris
24. jan 2023

@moly09 nevyskusas,nezistis. Skus sa opytat co si mysli kadernik. Ma skusenosti a mohol by odhadnut najlepsie, ci sa bude hodit. Podla mna aj ano. Ale naozaj pozor na to, ze kratke vyzaduju aj upravu vacsiu.
Ja som mala vzdy tak do pasa vlasy, lenze mi prekazali, takze nonstop drdol. Nechapala som ako dokazu zeny nosit rozpustene vlasy. Dala som si to ostrihat po ramena a zrazu nosim len rozpustene😅 Dokonca som mala dva roky dozadu ulet a dala si ofinu. Potom po roku som ju nechala odrast a zas rozmyslam si ju dat😅