Deo Borotalco, skúsenosti?

dztModerátor
18. jún 2019
Máte skúsenosti? Ja som doteraz používala rexonu ale hľadám niečo lepšie...
shilla23
18. jún 2019
@dzt ano mne vobec nepomohol.. smrdela som ako tchor hned
tosomja
18. jún 2019
nesmrdim,ale mokre v podpazusi este viac ako od rexony. Ale pekne vonia.
sofinkak
18. jún 2019
Borotalco mám konkrétne tento original sprey, ale nepomohol. Takisto mokré v podpazuší a pripadám si, že voniam ako voňavý retro stromček do auta. Skôr gulička Driclor cez noc a Borotalco počas dňa, ale to môžem použiť aj Dove.
dzt
autorModerátor
18. jún 2019
Dikes žienky... takze asi aj ostanem pri tej rexone 😅
shilla23
18. jún 2019
@dzt no driclor som mala tiez pomohol ale ked som sa rozpravala s jednou lekarnickou hovorila ze to je neskutocna chemia pre telo tak som to viac nekupovala..
ukulela
18. jún 2019
borotalko s mikrotalkom - drbne mi z tej reklamy 😞
smejko25
18. jún 2019
Ja som používala Driclor a poviem ti tak 🙂 Ked na jednom mieste sa prestaneš potiť na druhom sa začneš oveľa viac 🙂 ja som použivala vlete na pazuchy a o necely mesiac sa mi o dosť viac potil chrbat 🙂
smejko25
18. jún 2019
A pri Borotalcu odporucam skor gulicku 🙂 Sesternica pouzivala gulicku a chvalila si 🙂 asi zalezi na kazdom inak posobi
megan777
11. aug 2019
Ja milujem jeho vonu,mne pomaha ale to je tym ze som zila v Italii a vela ich pripravkov sa mi paci aj tento pudrik.
megan777
11. aug 2019
Nadherne vonia tiez.
dzt
autorModerátor
11. aug 2019
@megan777 jeeeej jake krásne to je. Ale u nás sa to asi nedá kúpiť čo?
stanulienkat
11. aug 2019
Pre mna Rexona nie je velmi dobra. Potim sa a smrdim. Pre mna lepsia Nivea,alebo Dove.
megan777
11. aug 2019
@dzt V Taliansku kupujem ked chodim na dovolenku na mesiac ale teraz az o rok pojdem ale urcite to najdete niekde na stranke.
megan777
11. aug 2019
@dzt teraz mi ukazuje ze aj v dm by ho mali mat okolo 6 eur stoji v dm ked som zadala dm.
marketa1111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzt
autorModerátor
11. aug 2019
Dakujeeem ☺️
kajkag
11. aug 2019
Ja som s ním spokojna🙂
andula77
11. aug 2019
@kajkag ja mam aj gulicku a ta sa mi viac pozdáva... Ale predtým sm mala Dove Sensitive ktorý je ťažko zohnať, asi ho už prestali vyrábať mi jedna predavačka povedala... Ale ak ho objavím, vrátim sa ku nemu.. Síce som bola mokrá ale u a pach takmer žiaden..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli