Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Depilácia tváre

sz1234
30. mar 2021

Babule depilácia tváre áno nie??? Mate skúsenosť?? Nezarsta žena potom viac ako. Dlho vydrží cena 😊

cocolino234
30. mar 2021

co sa tyka depilacie tváre musíš byť ready na to, že keď raz zacnes tak to budeš musieť robiť už furt 😀 ja si depilujem tiež, objednávám si vosky z naninails väčšinou, odtiaľ mam aj ohrievač na vosk.. ja som si začala depilovat tvar pretože keď sa nalicim, tie jemne chĺpky robia dosť nepekny obraz, musím povedat, ze áno chĺpky sú potom trosku tmavšie (preto hovorim, ze to asi budeš robiť nastalo lebo s tými tmavými chlpkami to potom nie je najkrajšie) ale ze by boli hustejšie alebo by som zarastala nejak viac som nespozorovala. Ja si nedepilujem len tvar takže používam vosk v perličkach a mám ohrievač na vosk, cena môjho ohrievaču bola okolo 30e ale ak si ideš depilovat len tvar určitě postačí aj taky za 10e alebo vôbec nemusíš kupovať žiadny ohrievač asi ti postačia aj depilacne pásiky z drogerie, tie si nekupujem ale viem, že cenovo sú dosť dostupné 🙂 a doba neviem presne povedať, začnú maličké rast asi po mesiaci a pol 🙂

sz1234
autor
30. mar 2021

@cocolino234 ahoj ďakujem. Tí ja zase mam. Problém ze ich mam tmavé takze ja teraz používam tie pásiky lenze potom. Mam dlho aa suché takže nwm niečo iné by som asi skúšal alebo rovno ísť. Radšej každý mesiac ku kozmetičke? 😁

sz1234
autor
30. mar 2021

@sz1234 dlho červené

cocolino234
30. mar 2021

@sz1234 to môže byť aj tým aké pásiky používaš, niektoré sú určené na iné časti tela a tak ak si nepoužila priamo tie určené na tvar, mohlo sa stať, že ti pokožka vyschla a zacervenala, tak by som ti odporučila vyskúšať tieto vosky, ktoré len zohrejes a natries, je strasne veľa druhov to tiež používam konkrétne vosk na tvar, líši sa hlavne v hustote, čo používam na nohy tak po stvrdnutí je taký hútny a hrubý zatiaľ čo tie na tvar sú také lahucke a redšie.. kozmetička je super nápad tiež som najskôr chodila tam rovno mi spravila aj obočie ale potom som si to zacala robiť sama a vyjde ma to omnoho lacnejšie 😀 plus ani neviem ci teraz cez covid nejaké kozmeticky pracujú ale ak áno určite chod tam máš istotu, že to bude v poriadku 🙂)

leskovael
30. mar 2021

Ja som si pár x depilovala, mala som také pásky z dm určené na tvár a robila som to len sem tam, kedy sa mi chcelo, a ani mi viac nenarastli, ani nestmavli, ani nemusím stále depilovat... Chĺpky mám bledé. Keby som mala tmavé okamžite idem na laser. Ja som chcela, ale bolo mi povedané babou čo to robí že moje by nezachytil, že je to skôr pre tmave chĺpky.

sz1234
autor
30. mar 2021

@cocolino234 no. Orig na tvár tiež boli 🙂.. Môžem. Tí napísať správu..
Véd toto ten covid teráz..
@leskovael ahoj a odkiaľ ta baba bola aj ja som. Rozmýšľala nad laserom alee v okolí neviem o nikom :(

leskovael
30. mar 2021

@sz1234 toto robia už takmer všade, pozeram ze si z KE neexistuje žeby v okolo nikto nerobil. Ja som chodila normálne do "štúdia krásy" neviem už ako sa volalo, ale robili tam aj odstránenie chlpkov laserom, tak som sa nato pýtala kočky ktorá to robila.

leskovael
30. mar 2021

A ešte ma napadlo.. kamoška bola normálne na pery mesiac dozadu-ved to robia lekári a tí predsa pracujú. Takže v pohode podľa mňa fungujú estetické aj derma kliniky.. V KE je dermacenter aj envy, iné nepoznám ale isto ich je dosť a tam to robia sto pro.

sz1234
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sz1234
autor
30. mar 2021

@leskovael nie som. Priamo. S. Košíc nasla. Som. Aj v SNV niečo. Aj. V Košiciach alee ais. Skôr. SNV. Lebo. Košice nepoznám.,😁😁

leskovael
30. mar 2021

@sz1234 no to ja cca ze co mas blízko. Ja som bola v SNV

sz1234
autor
30. mar 2021

@leskovael jaa mam bližšie Košice ale nepoznám to tam.. Aa v SNV ako dobre??? Neviem. Ako. Často. To. Treba ísť cena približne

sunshine_18
30. mar 2021

Ja si fuziky vydepilujem raz za mesiac a mam pokoj a rastie mi ich stále menej... Takže ja len odporúčam 😌

sz1234
autor
30. mar 2021

@sunshine_18 vážne a čím depilujes???

sunshine_18
30. mar 2021
sz1234
autor
30. mar 2021

@sunshine_18 a. Nemáš červené a potom. Suché?? Dá. Sa. Aj viac. X. Na jedno.miesto

leskovael
30. mar 2021

@sz1234 ja som nebola na tom, takže či dobre a cenu ti nepoviem. To sa už budeš informovať konkrétne ked si nikoho vyberieš. Ved hod do google epilacia tvare laserom snv a hned ti vyhodí možnosti

sz1234
autor
30. mar 2021

@leskovael hej hej nasla.som.uz čosi 🙂 ďakujemm

sunshine_18
30. mar 2021

@sz1234 nie nie nemám, ani podráždene a to mam dosť citlivú pleť

sz1234
autor
30. mar 2021

@sunshine_18 skúsim asi.tiez tieto zatiaľ. 😊

anita6666
31. mar 2021

Tvar sa nedepiluje,preboha! Dermaplaning

sz1234
autor
31. mar 2021

@anita6666 coto je??

anita6666
31. mar 2021

@sz1234 holenie tváre špeciálnou dámskou čepeľou a exfoliacia zároveň.

sz1234
autor
31. mar 2021

@anita6666 fu.to. Robí. Kozmetická alebo??

anita6666
31. mar 2021

@sz1234 ja netuším čo robia kozmeticky,k tejto profesii neprechovavam sympatie.ja si poradím sama.

sz1234
autor
31. mar 2021

@anita6666 no. Ako tak som chcela vedieť ci to si robíš sama alebo kozmetička 😉