Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Depilácia tváre - skúsenosti

milka1988
18. sep 2020

Ahojte poradte mi nejakú overenú značku a s ktorou máte skúsenosť na depilovanie tváre- napr jemné fúziky nad perou :D a potom nad obočím mám jemné hnedé chĺpky ktoré je vidieť a prekážajú mi 🙂 niečo čo nevyvolá alergickú reakciu (samozrejme beriem na vedomie že každý sme iný) možno niečo aj z prírodnej kozmetiky. Ďakujem 🙂

malinoismum
18. sep 2020

@milka1988 veet🙂 potom cistim kokosovým olejom na tamponiku na tvar... (používam ak veet na nohy a nastriham si to🙂) už viac ako 10r 🙂

h2
18. sep 2020

@milka1988 Jednoznačne IPL (laser). Máš pokoj navždy.

malinoismum
18. sep 2020

@h2 prosím? Ja som bola 4x a prd pomohlo - bola aj kamoska aj moja mama na 5sedeni) absolútne na nič

h2
18. sep 2020

@malinoismum Faaakt? Ja mám dobrú skúsenosť. Možno vám to odflákli, aby ste museli chodiť viackrát (=platiť viackrát).

malinoismum
18. sep 2020

@h2 asi tak!:( smiem vedieť kam si chodila ??? Ja neverím normálne a to vies že to nebolo lacné...

h2
18. sep 2020

@malinoismum No ja som chodila do Laser centra Paracelsus, je to v BA, v Rači. Ale to už je tak 20 rokov dozadu, vtedy to bola ešte novinka. 😂

trema
18. sep 2020

cukrova pasta alebo laser

milka1988
autor
18. sep 2020

@trema len ta cukrova vata ako funguje? nanesiem palickou na tvar a strhnem ci treba tam dat aj papier?

kiwi3
18. sep 2020

ak to nemas ako frida khalo, tak to nerob. radsej si odfarbi nejakou jemnou farbou

monikamoniak
18. sep 2020

S laserom mám tiež zlé skúsenosti. Používam cukrovú pastu. Depilačné pásiky k tomu nemusíš používať, ale mne to s nimi vyhovuje viac.

h2
18. sep 2020

@kiwi3 Odfarbovanie je na prd. Namiesto tmavého porastu máš blond, ale stále to tam je. 😕

malinoismum
18. sep 2020

@h2 moc ďakujem

milka1988
autor
18. sep 2020

@monikamoniak a ako to funguje? Dam si cukrovu vatu a aj pasiky kúpim?

h2
18. sep 2020

@milka1988 😂 Prvý raz, keď si spomenula cukrovú vatu, myslela som, že je to preklep. Ale už ju tu máš zas. Cukrovú vatu si pokojne daj, ak Ti chutí. Ale na depiláciu použi radšej cukrovú pastu. 😉

milka1988
autor
18. sep 2020

@h2 joj ja viem ale tak mne to automaticky pasovalo 😁🙈 ale myslíme o to isté 😁

monikamoniak
19. sep 2020

@milka1988 Depiluje iba tá cukrová pasta. Tie pásiky sa volajú depilačné, ale v tomto prípade sú to čisté kúsky papierovej tkaniny, ktoré slúžia iba na ľahšiu manipuláciu - zohreješ pastu - paličkou dáš na tvár - priložíš pásik na ktorý sa pasta uchytí a strhneš. Na youtube nájdeš návody aj bez pásikov, ale ja som si objednala "štartovaciu" sadu kde boli a som rada. Čisto iba s pastou to neviem.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli