Používame cookies. Viac informácií tu. OK
carduelis
18. máj 2019

Ja som mala rovnaky problem, dala som si depilacny krem, tiez som presvihla tu dobu kedy to treba dat dole, a tie miesta na kozi som mala potom cervene a citlive. Myslim si, ze ten krem je riadna “chemicka bomba”, kedze narusa korienky, preto je naozaj lepsie dodrzat dany cas a ak vyslovene pisu ze to nema ist na znamienka, tak sa tym radsej riad. Znamienka su chulostiva zalezitost, nikdy nevies ako zareaguju.

arcticcode
autor
18. máj 2019

No, test mam za sebou. Strasne to smrdi a uspesnost je asi 1 chlp z 200. Pol brucha mi slo dole a pol ne. Katastrofa. Zajtra skusim kupit iny. Vraj su aj pre muzov, take co len natries a po case osprchujes aj s chlpami. Tak hadam to pojde

arcticcode
autor
18. máj 2019

Na druhej strane je tiež pravda, že toto, čo som mal na hrudi, pripomínalo skôr vlasy ako chlpy. Možnože aj to ma vplyv

carduelis
18. máj 2019

Hm, nepoznám tvoj dôvod depilácie, ale podľa mňa je ochlpenie u mužov prirodzené.

arcticcode
autor
19. máj 2019

@carduelis dovod je ten, ze som az prilis chlpaty. Robim to zatial na skusku, chlpy nenavidim (najma u zien). Chcem skusit ako budem vyzerat. Ani manzelka nie je z toho nadsena, ale vsak depilujem a ak bude nedobre, raz dva to dorastie.

zuzanka.zuzu
19. máj 2019

@arcticcode mne zostali pigmentové fľaky, keď som si to nechala dlhšie pôsobiť ☹ nie úmyselne, len proste ten čas letí.

hastrmistr
19. máj 2019

Ja som mala veet depilacny krem , neskutocne smrdel, muz mi kazal depilovat sa vonku nech nam dom nesmrdi...po par pokusoch som to vzdala, efekt ziadny a smrdela som od neho sama sebe....radsej gel dobra ziletka a holit alebo vosk a vytrhavat....

arcticcode
autor
19. máj 2019

Dnes idem skusit toto https://www.mojadm.sk/veet-men-depilacny-krem-n...
Vysledok z toho predchadzajuceho kremu je takyto. Cast brucha sla a to je vsetko. Z prs vobec nic neslo dole. Smrad jak v r. Prosim, neodsudzujte velke brucho, usilovne na nom pracujem 😀

arcticcode
autor
19. máj 2019

Moznoze by som mal najprv oholit tie vlasy so zastrihavavom, aby boli kratke a az tak ich namazat kremom? Pomohlo by to?

arcticcode
autor
19. máj 2019

Oholil som masinkou a aplikoval ten vert for man. Este horsie ako ten prvy ruzovy. Ja sa tych chlpoch asi nijakraz nezbavim. A ziletkou to by som mal tri hodiny co robit...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli