Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Farba na vlasy Olaplex No3 - skúsenosti.

andrea1235356
9. jún 2019

Dobrý deň , chcem sa spýtať či ma niekto skúsenosti s olaplex No3, vlasy sk nefarbim a ani nežehlím ale aj tak ich mám v hroznom stave. Olaplex No3 ma byt na domáce použitie , čiže neviem či sa mi do toho oplatí investovať keďže si nefarbim vlasy a podobne . Poprípade či nepoznáte nejaký iný zázrak cenovo dostupný. Vopred ďakujem za odpovede 😊

caroline_
9. jún 2019

Pridávam sa, aj mňa by to zaujímalo.

karenina222
28. júl 2019

@andrea1235356 olaplex je super pracovala som s tým v práci ale keďže si vlasky nefarbis tak by som skúsila možno značku schwartskopf alebo redken. Nie condicionery ale masky a určite aj nejaký krém pred tepelnou upravou( fúkanie)

23kikinka23
28. júl 2019

Ahoj ja som si Olaplex no3 objednala cez Notino, nebola som niak extra unesena ale ani sklamaná . Potom som vyskúšala od Garnier masku na vlasy ( banana hair food mask) a ta bola super aj krásne voňala.

fem
28. júl 2019

z olaplexu sa ti oplati kupit tu kadernicku kuru za dobru cenu, da sa najst, je to super, mne to velmi pomohla na vlasy, kvoli inym vaznejsim veciam, tiez nefarbene a nezehlane. som velmi spokojna, mne to velmi zmenilo zivot. V kadernicte som dala za to okolo 40 eur trosku viac, da sa kupit tie prve dva kroky, mozno uz od 80 eur, zopakovat si to sama aj o polroka , mas toho este na velakrat.

fem
28. júl 2019

@andrea1235356 inak mám ešte novinku olaplex smooth bonder, to je super

fem
28. júl 2019

@andrea1235356 ta trojka ti vlastne bez tych predchadzajucich krokov, velmi nic neurobi

andrea1235356
autor
29. júl 2019

@fem ďakujem krásne 😊

fem
2. aug 2019

@andrea1235356 este si pozri ordinary multipeptid serum na vlasy, to mám tiež . Inak je dobre prejst na mimo drogerijne znacky napr. davines ( šampon OI, olej, mliecko ako ochrana) to mliečko OI od davines je alternativa k olaplex smoother č. 6 alebo ouai (scrub, olejček) christopher robin (masky, na zhustenie sprej alebo Authentic Beauty Concept. Kazdy z nich ma aj sampon. Popozeraj postupne, mozes nieco aj pridat. Samozrejme je dobre vnutorne to riesit, vitaminy vlasy napr. z dm

sofistikovana123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli