Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Farbenie vlasov na blond a cassia - rady

monao
9. mar 2021

Ahojte vzhladom na to že príroda blond z tmavo hnedej nejde urobit farbim sa peroxidom. Viem ako mi kdysi pomohla henna zotaviť vlasy. Tak má napadlo že by som si dávala na chemický zosvetlene vlasy priesvitnu cassiu. Aky máte na to názor? Případně rady a typy na farby a farbenie na blond ktore je čo najšetrnejšie?

guliver19
9. mar 2021

@monao ahoj ja som si davala na melirovane vlasy hennu a vzdy super nestalo sa nic kym som pouzivala cassiu od khadi. Potom som raz dala od mayam firmy a bol to des, strasne mi to vysusilo vlasy, a potom dlasi melir skoncil na zeleno. S khadi sa mi to nikdy nestalo, takze podla mna chod do toho, ale urcite odporucam cassiu od khadi.

monao
autor
10. mar 2021

@guliver19 moc ďakujem. Trochu sa bojím tiez že ked si budem zas chemický dofarbovat vlasové kořínky na blond a trocha skočím do cassie tak tam vznikne nejaky viac farebny efekt.. :D

essenceee
25. apr 2021

moja mamka si ich pravidelne farbi sama na blond a žlte nikdy nemala. Ono je to asi aj tym, že ma trochu šediny, tak jej chybat pekne na svetlo. AKu farbu dava ale neviem