Používame cookies. Viac informácií tu. OK
montemotherone
24. apr 2019

@sofistikovana123 cleaner len na koniec, prečo zakaždým? 🤔 +Máš dosť dlhé nechty. Gél lak vtedy vydrží pri pevných, tvrdých nechtoch. Ak ich máš mäkké, pružina pod ním a postupne sa odlupne. Začala by som ale vylučovacou metódou. Cleaner použi len na konci (ak vôbec. Ak máš bezvypotkovy top- nelepí, ani nemusíš 😉

sofistikovana123
autor
24. apr 2019

@montemotherone dakujem za odpoved. Nechty mam praveze velmi pevne a pokial ich neostriham alebo neobrusim tak mi rastu do dlzky ako umele nechty. Baza aj finish su obidve vypotkove. Robievala som si nechty s CND shellac baza a finish a tie drzali lepsie. Len su dost drahe, tak som skusila naninails.sk, mozno maju horsiu kvalitu....

diaalex
24. apr 2019

@sofistikovana123 nechcem strašiť, ale mamina mala presne to iste, jej robila nechtarka a vydržali max deň a proste odpadli 😕 ale zevaj je typ nechtov, ktoré gél lak neznesú a zlezie to dole 😕 hoci to robia skúsene ženy a majú aj drahšie laky

fridi96
24. apr 2019

Trosku pilnikovat celi povrch potom nail prep(odmastnovac) a potom primer(aby sa držal gél) potom base gél potom farba 1-2x podľa toho akú ma pigmentaciu to utriet cleanerom a finish gél na to 🙂

linda0405
24. apr 2019

@sofistikovana123 ahoj. Tvoje nechty nie sú vhodné na tento tip gél lak. Mne vždy opadali. Ale keď mam len klasický gél tak mi držia a nič sa neodlupuje. Ver mi. Môžeš skúšať všetko mozne rôzne gél laky. Viac ako týždeň ti nevydržia

timilv
24. apr 2019

Mne aj gellak od profi nechtárky vydrží pekný max 1-2 dni a po týždni ho mám úplne dole (a to klasické gélové alebo akrylové mi krásne držali)... Možno Tvoje nechty proste nie sú vhodné na gellak, alebo tá značka nie je kvalitná a nedrží

lula313
25. apr 2019

Niekedy nedrží kvôli cukrovke, antikoncepcii, hormónom.. alebo je to len zlý technologicky postup. Tazko sa ti takto radi, keď nevidime, ako si nechty robis. Ale keď sa ti robia takto odchlipy, tak kašli na to. Do nich sa ti dostáva voda a môže vzniknúť pleseň a tej sa potom budeš dlho zbavovať..

michalka4193
25. apr 2019

No lebo ronus chybu mas zmatnit necht odmastnit dat primer a potom ides basu nezotierat!!! Potom farebny gel a top az tqk zotret po dalsie 30sekund ue podla mna malo daj na 60 a davas blizko ku kozicke až sa ti dotýka niesi taka proficka aby si to vedela tak blizko spravne naniest tak davaj trosku dalej lebo potom sa ti to odchlipuje a je mizne ze si myslis ze ake mas super tcrde nechty q tvoja dlzka nieje vhodna na gel lak

michalka4193
25. apr 2019

A 30minut je malo na aplikáciu gel laku ja robim 45az50a to uz som sa ich narobila

cincuska_1
25. apr 2019

moze byt aj ze si davas velmi hrube vrstvy gellaku a tento typ nemozes davat hrube vrstvy. mne to obcas robi. pripadne je v zlozeni gellaku nieco co tvojim nechtom nevyhovuje. ja si objednavam z aliexpresu gellaky. vacsina mi drzi pekne 2-3 tyzdne. no su odtiene a znacky, ktore sa mi hned supu dole.

sofistikovana123
autor
25. apr 2019

Dakujem,
Objednala som sa ku profesionalke a ak mi budu drzat nechty od nej, kupim si este bonder primer a skusim to s tym. Dakujem za vsetky rady 🙂

sofistikovana123
autor
25. apr 2019

@michalka4193 dakujem za vycerpavajucu a podrobnu odpoved. Presne toto som potrebovala vediet, objednala som sa ku proficke, tak uvidim ci mi to od nej bude drzat alebo nie. Vsade sa tvaria, ze gel laky su easy aj na doma, ze stacia tri kroky a postupne sa dozvedam, ze to tak nie je.
Nevadi, prave na chybach sa clovek uci, skusim si doobjednat bonder, myslela som si ze base ma funkciu ako primer, ocividne teda nie. Dufam ze to pomoze. Zijem v zahranici tak sa mi nechce davat 50€ kazde 3 tyzdne za nechty bohuzial.
Este raz vdaka 🙂

michalka4193
25. apr 2019

@sofistikovana123 objenaj si proste primer ja pouzivam kyselinovy.. Ono je to dost piplacka aj ked sa povie ze len lakujes...

nitusiak
3. máj 2019

Baby a môže to byť aj dĺžkou nechtu resp. rýchlim rastom? Lebo mám dosť odrastené po 5 dňoch a teraz som zavadila polka mi odpadla na jednom prste, ostatne držia, sú krásne, lesklé. Robila som prvýkrát v pondelok - prebrusiť, odmastiť , primer, podkladový, farebný, vrchný, cleaner. Nešla som ku koži, v UV lampe som mala 3 minúty.Možno som dala hrubšiu vrstvu. Neviem vôbec. A celková práca asi 45minút. Ďakujem 🙂

michalka4193
3. máj 2019

@nitusiak no jasne môže lebo tyn ze ten necht mozno nemas taky pevny akoby mal byt tak ked idrastie taj sa to oslabí alebo nize byt aj nuekde v postupe chyba a gel laky mas vhodne do uv lampy? Lebo aj to moze byt. A samozrejme tenke vrstvy a idjial sa tinidlupol od spicky alebo od kozicky?

nitusiak
3. máj 2019

@michalka4193 od kože, ale polovica len. Áno, do UV lampy sú. To sú "slovenské" nie čína. Aj na nohách pekne držia, to len tento jeden. No nič, druhýkrát dám tenšiu vrstvu a uvidíme 🙂 ak sú dlhšie v lampe, to vadí?

michalka4193
3. máj 2019

@nitusiak ja nehovorim ze su Čína ja tiez pouzivam značkové hoc par farebných mam z ali. No 2 minutt by malo byt oka lebo zasa ak su tam dlho nwm co to moze robit s vypotkom. Uvidis ci sa ti to stane pri dorabke zasa

alenka.vyp
31. okt 2019

@sofistikovana123 Ja keď si nedám Primer, mám lak do troch dní dole. Spravila som to 2x bez a už takúto chybu nespravím 😬 S Primerom mi vydržia kľudne 10 a viac dní.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli