Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Gellak nechty - rada a názory

baja_24
14. okt 2021

Dobry den, chcela by som sa opytat na Vas nazor/radu, po dlhsom zvazovani som sa rozhodla ist na manikuru, konkretne som mala zaujem o gel lak nechty - francuzsku manikuru, kedze gelove nechty som moc nechcela, skor som hladala nieco jemne a decentne. Dnes som prisla do nechtoveho studia a tam mi jeden cinan horko-tazko po slovensky povedal, ze to nebude drzat, ze to nebude dobre a presviedcal na gelove nechty. Ja som sa pytala preco, samozrejme odpovedat mi nevedel. Cena geloych nechtov bola samozrejme o dost vyssia, rozdiel 10 eur a nakoniec ked mi nevedel odpovedat na jednoduche otazky, preco nie gel lak a preco by to nedrzalo, tak som sa postavila a odisla, samozrejme velky trapas, lebo tam boli aj ine zakaznicky. Vie mi niekto vysvetlit, kde mohol byt problem? Nechty som si nechala dlhsie, aby sa dali lepsie upravovat a neviem, mozno mi nieco uniklo alebo som nieco nepochopila, ale myslela som si, ze gel lak nema nejake obmedzenia. Kazodpadne aby som sa vyhla podobnemu problemu, lebo chcem skusit ine studio, viete mi povedat ako to je?

klarissa25
14. okt 2021

Problém bol ten ze sú si nenasla normálnu nechtarku ale išla si k Číňanom

vanda323
14. okt 2021

@klarissa25 Ja chodím k číňanom a som v celku spokojná 😄😄😄

missdiva
14. okt 2021

@baja_24 chodim k jednemu vietnamcovi a jeho zene vyse 8rokov a nedam na nich dopustit. Predtym som vyskusala viacero slovenskych nechtariek a nechty mi vzdy odpadavali lebo to nevedeli dostatocne vybrusit alebo nalepit? Sama neviem preco.
K tvojmu problemu gel lak samotny naozaj nic nevydrzi (ak si casto umyvas ruky po dvoch dnoch by sa osupal a vyzeralo by to hrozne), ak chces aby vydrzal cca 3tyzdne ako gelove nechty a aby boli take pekne leskle a tvrde tak pod gel lak musi ist gel a na gel lak musi ist gel...

lasona
14. okt 2021

Sú typy nechtov, na ktorých to proste nedrží. Buď sú mastnejšie, krehké, lámavé a podobne. Pokiaľ je nechtárka skúsená, už z pohľadu vie, že by mohol byť problém. A áno, gél lak nedrží každému rovnako. Takže tak. ale u číňana ...neviem...skôr som skeptická, že by hneď vedel zhodnotiť stav nechtov...možno len nevedel na Váš tvar nechtov urobiť francuzsku, lepšie sa robí na gélové, predlžené nechty. Francúzska je dosť náročná a nie každý ju vie pekne urobiť.

baja_24
autor
14. okt 2021

@missdiva no chcela som zvolit strednu cestu, ani obycajny lak, ale zase ani gelove nechty, preto gellak...a citala som, ze by vydrzal 2-3 tyzdne, tak neviem no, nemam odskusane sice

baja_24
autor
14. okt 2021

@lasona No chcel nech mu ukazem fotku, ukazala som klasicku jednoduchu francuzsku a on ze to nepojde, ze to nebude drzat...tak hovorim ze mi to je jedno, a on stale ze to nebude drzat..a sedel tam a pozeral po mne a nic mi nerozumel, iba stale ze gelove nechty...

baja_24
autor
14. okt 2021

@klarissa25 No hladam si uz dobry mesiac, no cenovo mi to nevyhovuje bohuzial, vsetko od 25 eur hore

klarissa25
14. okt 2021

@baja_24 ako co gellak?? Ja chodím na gellak a platím 12e..

baja_24
autor
14. okt 2021

Nie, myslela som gelove nechty, gellak sa tu pohybuje okolo 15-18 eur

lasona
14. okt 2021

@baja_24 Tak podľa mňa buď nechápal..alebo neviem...🙄

baja_24
autor
14. okt 2021

@lasona Ja som mu ukazala potom aj na cennik, ze co presne chcem a on ze to nepojde :D bolo to zvlastne..

ladybug138
14. okt 2021

Gellak je naprd, to hned odpadava, troska nieco potrebuhem vydrhnut a je to dole...gelove su lepsie, ale odysea, ked sa ich chces zbavit

marienka1989
15. okt 2021

Ja chodím na gellak už 4 roky každý mesiac, a nikdy sa mi nestalo, že by sa mi olupoval, alebo odpadol, alebo žoškriabal....nebyť tých odrastov, mám vždy krásne nechty až do ďalšej návštevy nechtárky...

baja_24
autor
15. okt 2021

@ladybug138 ved to, ze preto nechcem tie gelove nechty, lebo ak si na to nezvyknem, potom to odstranovat..proste chcela som nieco jednoduchsie a prirodzenejsie, ale nie klasicky lak, ktory sa odlupe po dvoch dnoch

baja_24
autor
15. okt 2021

@marienka1989 tak to ma tesi, ze mas dobru skusenost, pohladam asi nejake nove studio a uvidim, co mi tam povedia 🙂

marienka1989
15. okt 2021

držím palce, nech si spokojná, minimálne tak, ako ja som 🙂 pekný dník prajem 🌞

baja_24
autor
15. okt 2021

@marienka1989 Dakujem podobne 🙂

gladika34
17. okt 2021

Pre mňa gellak jedna z najlepších možností ako mať pekne upravené nechty a zároveň praktické. Hrám na klavír, takže dlhé nechty som si nemohla dovoliť, ale s gellakom so maximálne spokojná. Chodím každé 3 týždne kvôli odrastom. Nechty sú inak vždy pekné a lesklé, takže určite si nájdi nejakú serióznu nechtarku a šup 🙂)

baja_24
autor
18. okt 2021

@gladika34 vdaka 🙂