Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Herbalife kozmetika

esmera50
5. júl 2019
Ahojte, zháňam nourifusion kozmetiku od herbalife, ale ktosi mi povedal, že na trhu už nie je 5 rokov...Nahradila ju vraj SKIN, je lepšia ako nourifusion, Máte skúsenosti? Ja sa chcem zbaviť starých jaziev po akné, fľakov, pigmentu, uhrov, mastnoty, a nourifusion bola na to vraj skvelá, dokázala to...čo vy na to?
lagata
5. júl 2019
@esmera50 ahoj, podla mna Nourifusion rada bola lepsia. Strale ma trochu stve ze vsetky produkty doslova nahradili a maju uplne ine zlozenie a vsetko. Ja som toho pouzivala strasne vela, aj na akne kopec dobrych veci mali, ved asi vies 🙂 Akoze aj SKIN rada je kvalitna, ale mne az tak nesadla. Dobry je taky gelovy cistiaci gel s citrusmi pre mastnu (ten som si jediny oblubila) a co viem, viac ludi si chvali na akne taku ilovu cistiacu masku (mne nesadla, mam teraz suchsiu plet). SKIN rada ma tiez fajn bylinkovy toner v spreji ale pre mna sa zda balenie cenovo nevyhodne 😅 Skoda ze nenechali obidve rady, to by som bola nadsena
esmera50
autor
7. júl 2019
@lagata šak to, aj ja som to chcela, ale tak vraj je SKIN lepší než nourifusion, takže výsledok by mal byť rovnaký, nie? zmiznú po nej jazvy, pigment, póry, začervenanie?
lagata
7. júl 2019
@esmera50 vies co mne sa uz plet medzicasom celkom ukludnila, takze na toto ti s urcitostou odpovedat neviem. Ale ak si bola spokojna s nourfusion, tak by som na tvojom mieste vyskusala produkty zo SKIN rady. Myslim si, ze to bude rozhodne lepsia volba ako znackova kozmetika z lekarne
esmera50
autor
7. júl 2019
@lagata aj ja myslím, vraj je tá kozmetika lepšie než nourifusion, hoci tomu ja neverím, tamtá bola silná, ťaha všetko z porov, mala silu zbieliť jazvy, flaky, pigment, no, možno aj toto bude podobné

Tu začni písať odpoveď...

Odošli