Herbalife kozmetika - skúsenosti

stephanie14
16. okt 2013

Ahojte mamicky, chcem sa opytat ci mate skusenosti s pouzivanim herbalife. Zacinam stym pracovat, no musim povedat, ze som prekvapena ake vysledky stym maju. Ja sa momentalne zaujimam o kozmetiku a bola som prekvapena ako ta kozmetika pomaha. Nepotrebujem zle ohlasy. Zaujimali by ma tie dobre, dakujem.

sisaha
16. okt 2013

@stephanie14 ako spravnu poradkynu by ta mali zaujimat aj tie zle...

stephanie14
autor
16. okt 2013

ale ja sa momentlme nepytam na to kto ma zle ohlasy, to si mozem recitat vsade inde. Ja som sa osobne stretla s ludmi ktory stym maly krasne a zdravotne vysledky. Tak ma to zaujima, to je vsetko.

sisaha
16. okt 2013

@stephanie14 tak si si precitala na tieto produkty zjavne vela... tvoje slova: "vsade inde".. Okrem vytahovania penazi z vreciek ludi asi nejde o nic ine...

stephanie14
autor
16. okt 2013

Ja nepotrebujem od nikoho nic vytahovat ani nic podobne. Nezaujimam sa o chudnutie a ine veci. Mna zaujima ich kozmetika a vysledky snou, tak neviem co tu riesis.

laurika99311
29. okt 2018

@stephanie14 ja som pouzivala dva tyzdne herbalife na chudnutie a schudla som 4kg potom som prestala lebo dost vela to stalo ale ucinne to je

kvetinka75
29. okt 2018

ja som používala denný krém, nočný krém, očný krém, gel na ,,odličovanie, toniká. Kupovala som si ich postupne ale keďže je to dosť drahé, momentálne mám iba denný krém a rozmýšlam, že ho vymením za lacnejší. Kozmetika mi vyhovuje ale je dosť drahá . Trošku to asi aj pomáha, lebo nemám toľko vrások ale aj tak starnem a nevidím zmysel pchať toľko peňazí do kozmetiky, Mám už iné priority. Možno keby nebola taká drahá, tak by som pri nej zostala.

martinka20121980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela7667
22. jún 2022

@stephanie14 ja mám s kozmetikou skvele skúsenosti , mala som hrozné akné a pomohli mi nato ich výrobky - maska , čistiaci gel, čistiace tonikum, upokojujúci gel , a nie len nato ten upokojujúci gel herbal je výborný aj po holení keď sa napríklad vyhadzujete alebo keď sa spálite na slniečku , a aj pri probléme s mykozou

ywana1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz