Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kedy najskôr sa môžem osprchovať po nanesení samoopalováku?

lucia322
24. jún 2019
Ahojte prosím vás poraďte mi rano som sa natrela samoopaľovákom tak môžem sa večer normálne osprchovat alebo až zajtra??😊 vďaka😊
natassha1
24. jún 2019
hmmm a nechces ist radsej do solarka? vsak to budes mat len falaky vsade a zvlast, ak je vonku takto teplo
jana19877
24. jún 2019
A čo máš napísané na obale? Podľa toho by si sa mala riadiť. No cez deň by si sa isto nemala spotiť, lebo budeš mať všetko zafarbené a budeš mať fľaky. V tomto teple je lepšie sa opáliť na prírodnom slnku alebo chodiť trochu do solária.
eliaska101
25. jún 2019
No ako tiež si nejak moc nemyslím, že v tomto teple, je to nejaký super nápad sa takto ,,opáliť,, budeš mať všetko oranžové. Radšej si to premysli
majulino
25. jún 2019
Radsej by som pouzivala olej na opalovanie s betakarotenom ale urcite nie samoopalovaci, ved budes ozaj flakata
simca06022011
25. jún 2019
moje nervy, odpovedi kopa a ni jedna k veci... samoopalovaci krem funguje vacsinou za 2-4 hodiny... vecer sa v klude mozes sprchovat...
galioska
25. jún 2019
Samopalovak je fajn len treba dobre rozotrieť, sú rôzne podľa toho aký kúpiš, sú také že sú hodinami odstupňované, čím dlhšie tým lepšie krajšie,vpotom si dáš sprchu len s čistou vodou, nesuchat, ono to bude stále pracovať...
lucia322
autor
25. jún 2019
@simca06022011 ďakujem za odpoveď😊😊konečne niečo k veci 🙂
lucia322
autor
25. jún 2019
@galioska áno kúpila som si kvalitnejší a používam ho tretí deň a nemám zatiaľ žiadne fľaky a ani nie som oranžová 🙂 ďakujem😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli