Krém na prvé vrásky (30+)?

via88
23. jún 2019
Pozdravujem, potrebujem sa poradit, neviete mi poradit dobry krem na prve vrasky, na trhu je toho strasne vela, neviem co skor vyskusat, mam 30, a mam medzi obocim, trochu na cele, a tie od usmevu, avsak som na rd, nevyspata, vystavena, unavena, cela taka nijaka, no myslim, ze sa tomu este da pomoct, chcela by som sa uz oclovecit 🙂
Viem, ze podobne temy tu su, ale produkty sa robia nove, preto zakladam novu temu, snad to nevadi kvoli reklame.
Dakujem 🙂
lustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wewe4
23. jún 2019
Ahoj, ja mám 33r a začala som pred pár mesiacmi používať krém z Aloe vera, s elastínom a kolagénom..hebunka pleť je po ňom, super👍
Poslem ti link do mailu, keď chceš
via88
autor
23. jún 2019
@wewe4 mozes 👍🏻
tea78
23. jún 2019
Používateľ tea78 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tea78.
Určite pomože až sa viac vyspíte, oddýchnete. Dostatok vody piť, pokožku ráno a večer dobre hydratovať v lete a v zime premastiť. Zvýši sa elasticita pokožky.
galioska
23. jún 2019
Pupalkovy olej je top, vnutorne
oira
23. jún 2019
Ja pouzivam kozmetiku prirodnu - Weleda, Lavera z DM. Ta nema ucinok hned, treba dlhodobejsie pouzivat, lebo prirodne latky nemaju taky efekt ako chemia. 30r idealny cas zacat 😉
queen_mary
23. jún 2019
Drops of youth, bodyshop
kajkag
23. jún 2019
@wewe4 ahoj môžeš aj mne poslať link?
veselazuzanka
23. jún 2019
@galioska a ktory pouzivas ty?
lenuliatko84
24. jún 2019
Ja pouzivam Vichi a som velmi spokojna. Mam 35 rokov a ziadne vrasky
simca06022011
24. jún 2019
Krem ja vaic menej ziadny konkretny 🙂 Pouzivam Squalane olej a The Ordinary: Amino Acids +B5 a Buffet sérum, pravidelne (teda okrem ineho,). A vrasky ziadne. Skvrny, pripadne vyrazky a co ja viem si doriesim inak... plet je z toho vypnuta, "nadychana", napnuta... makeup neviem co je 😃 skoda ze som to neobjavila skor 😃D
julia_gvalska
12. júl 2019
Ahojte baby, ja som začala použivat znacku Beaute Pacifique.. neviem či ste uz o nich poculi ale zucastnila som sa sonovania pleti a presne mi doporučili aj na zaklade mojich poziadaviek 🙂 Ja osobne mam tento - https://beaute-pacifique.com/sk/vare/creme-para...
zabka023
19. júl 2019
@simca06022011 prosím ťa aký dávaš čas medzi jednotlivými sériami? Nebijú sa Amino a buffet?
marguay
Včera o 01:04
Znacka medik8 jedna z najlepsich na trhu. Viac na stranke antiage, ja som nasla az teraz v 36, skoda ale zachranujem co sa da.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli