Používame cookies. Viac informácií tu. OK
candii
23. sep 2019

Garnier červený

simsalabim
23. sep 2019

Modra indulona. Pripadne este Nivea SOS ci ako sa vola...

saskia_98
23. sep 2019

Modra indulona 👌🏻👌🏻👌🏻

katka_karla
23. sep 2019

Garnier s bambusovým maslom alebo Neutrogena ... tieto dva striedam 🙂

lubikus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubina
23. sep 2019

Alpa s glycerinom a vcelim voskom

diewcatqoo
23. sep 2019

Ja vzdy idem z leta do zimy z extremu do extremu. V lete mam strasne spotene ruky, az je to neprijemne a akonahle sa ochladi, uz mam ruky suche.. ked su mrazy, tak mi praskaju clanky prstov az do krvi.
Jedine, co mi ako-tak zabera na suche ruky, je ciste bambucke maslo. Inak som uz vyskusala asi vsetky dostupne kremy z drogerii, zopar aj z lekarne a efekt bol vzdy taky, ze do pol hodiny po natreti ruky zasa suche. To bambucke mi staci tak, ze 3-4x denne natriet.

tims11
23. sep 2019

weleda - skin food (krem na vsetko)

som_ponorka
23. sep 2019

Flexitol 👍

martinavalach
23. sep 2019

Krasne ruky od Havlikovej apoteky, a to som vyskusala snad vsetko z drogerie aj lekarne. Velmi mi prekazaju parfemacie v kremoch, celkovo neznasam "prevonanu" kozmetiku.

lagata
23. sep 2019

Pre mna je top topov tento krem od bodyshop-u. Dam zanho ruky do ohna 😂 Pomohol mi na brutalne vysusene, do krvy popraskane az svrbiace ruky, ked som zila na v DK a robila ako casnicka (kazdy den som aj umyvala riady a pulirovala plus stale vonku vietor, zima, dazd). Tento jediny krem mi pomohol. Je super aj na nos, ked mam nadchu 😄 Tu ho asi ludia nepoznaju, kedze na SK bodyshop nie je, ale da sa objednat aj zo zahranicia a na us stranke ma tisicky pozitivnych recenzii.

gaja78
23. sep 2019

Nechtikova indulona - u mna top.

ivana11155
23. sep 2019

@pralinka86 Avon care s glycerinom, Avon care s materskou kasickou, Natura Siberica - winter cream

pertu
23. sep 2019

Modra indulona,ale to tak,ze ked chcem ruky jemne,neznicene od vecneho umyvania,miniem 1 za 2 tyzdne

hope87
23. sep 2019

Modra indulona 🙂

ericavargo
23. sep 2019

modra alebo nechtikova indulona su naj, a to som veru vyskusala drahe znackove..

sisovicas
23. sep 2019

U mňa vyhráva zn. Mixa. Vyskúšala som mnohé krémy, táto značka mi sedí naj. Výborne sa vstrebe, nezanechávam potom mastné odtlačky prstov na všetkom čoho sa chytím, ako po modrej indulone.

kiwi3
23. sep 2019

@lagata hej, tento je super.

pre mna asi najlepsie take mastnejsie od l´occitane (nie verbena), ale naposledny ma milo prekvapil aj alverde z vianocnej kolekcie (cize mozno aj ine su dobre).

iwka_77
23. sep 2019

kedysi som používala len indulonu, ale teraz už dlhšie Barnängen Lycka. Brutálne vonia a mám ruky po ňom jemné 🙂

sta0
23. sep 2019

ja som vyskúšala tiež všetko možné, ja mávam suché ruky hlavne ako sa ochladí, zatiaľ najlepšie mi na robí pedi krém od Justu (paradoxne je to krém na nohy) a striedam ho s lamelloderm krémom (tento je bez parfémov, bez chémie) - tento je super ak máte zvráskavené chrbty rúk ako ja, je to prvý krém, ktorý mi ich naozaj zjemnil. Pokúpila som si tie 10 ml vzorky a jednu mám doma pri PC, jednu nosím v kabelke a jednu v práci pri PC 🙂 🙂 🙂

xsusiex
23. sep 2019

Ziaja Cashmere

cucoriedkafiha
5. okt 2019

Mary kay

kittykat22
5. okt 2019

@iwka_77 jeej dik za info. Ja pouzivam nechtikovu indulonu a som velmi spokojna, tak skusim Barnängen Lycka 🙂

andula77
5. okt 2019

@pralinka86 ja som si na odporúčanie niekoho kúpila 🆘 cien z lidla za 0.99 eur. A odvtedy iný nekupujem! Najmä je skvelý na také mega vysušené ruky napr. Po umývaní okien pod. Ono netreba sa zlaknut, najprv sa na rukách vytvorí biely film ale po vmasirovani sa pekne vsiakne. Myslím ze ta cena stojí za vyskúšanie! Ale len tento kW fajn, tie zvyšné co majú niesu dobre. Aspoň nie pre mňa

cucoriedkafiha
15. nov 2019

Mary kay krásne zvlhcuje ruky sú po ňom hebké a hlavne ja mam suché ruky,

kulumulu123
15. nov 2019

@pralinka86 ciste bambucke maslo predavaju v DMke je top!!!!!!

ankapop
15. nov 2019

@pertu ja presne to isté ☺

Tu začni písať odpoveď...

Odošli