Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krém na zosvetlenie pokožky

cacesova
16. okt 2020
123369
16. okt 2020

@cacesova prečo chces zosvetlit pokožku? Čo konkrétne ? Alebo ako to myslíš.

cacesova
autor
17. okt 2020

@123369 zosvetlenie pleti mam totiž pigmentové škvrny

akamodel
17. okt 2020

@cacesova vyskúšaj šípkový olej, ten by mal zjednotiť tón pleti, a po dlhšom používaní aj odstrániť pigmentové škvrky... je super ja ho používam miesto krému a je vhodný aj na mastnú aj na suchú pleť, len treba mať pleť pred nanesením vlhkú

minimilan
17. okt 2020

@cacesova Toto je beh na dlhú trať. Teda ak nemáš jednu malú škvrnku. Pomôže buď chemický peeling, alebo enormná starostlivosť o pleť. Jeden krém nepomôže, žiaľ... 😕 Napíš mi správu a dám ti vedieť čo ja používam a mi pomohlo. Ale ja naozaj tie škvrny som mala HROZNÉ. 🤬

queen_mary
17. okt 2020

Envy maju cely kozmeticky rad na pigmentove skvrny. Maju aj trial kit, to si mozes odskusat. Pisu, ze vydrI 10 dni, mne vydrzal mesiac.

laura164
17. okt 2020

Chemický peeling aha+bha, retinoly, vitamín C

123369
17. okt 2020

@cacesova ja používam na pigmentové škvrny sérum Alpha arbutin od The Ordinary, kúpiš na natureal.sk a na to dáš krém hocijaký čo ti vyhovuje.Sle na pigmentové škvrny je dobrý chemický peeling, dnes som na ňom bola a potrebujem ešte ísť tak 4-5 krát. Začína sa robiť práve teraz .

letta88
17. okt 2020

@cacesova na pigmentove škvrny je dobry aj niacinamid, taktiež vitamin C, retinoidy. Popozerajte značky The Ordinary a Geek&Gorgerous

neera_jm
17. okt 2020

Garnier Spot Corrector na zosvetlenie a pigmentove skvrny. Vraj funguje, kolegyna v praci ho chvalila.

cacesova
autor
17. okt 2020

@neera_jm a kde to kúpim? Ďakujem

cacesova
autor
17. okt 2020

@123369 ďakujem

neera_jm
18. okt 2020

@cacesova skúste normálne drogérie, aj keď asi to nubudú mať všade. Na Heureke mi našlo iba 1 online drogériu https://m.heureka.sk/pripravky-na-problematicku...
Ak by ste nezohnali a máte záujem, tak mi napíšte správu. V našej drogérii to máme za nižšiu cenu...

eleanor13
21. okt 2020

Na pigmentove skvrny treba nieco s obsahom latky arbutin.Ale aj pouzivat opalovak kazdy den, aby sa to uz dalej nezhorsovalo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli