Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý samoopaľovací krém je naj?

21. máj 2020

Ahojte baby,

Prosím vás, ešte nikdy som nepoužila samoopaľovací krém/sprej/penu..

Ktorá značka a ktorá forma sú tie najefektívnejšie?

Ako to správne nanášať, aby mi neostali hnedé dlane, a aby to bolo nanesené rovnomerne? Rukavicami?

Ak budem mať na sebe biele spodné prádlo, zafarbí mi ho to.. a ide to následne vyprať?

Existuje nejaký samoopaľovací prostriedok, ktorý nesmrdí ako smradľavé ponožky?(už som ich zopár skúšala ovoniavať)

Ešte nejaké grify a tipy, ktoré viete len vy, čo ich pravidelne používate?

Ďakujem pekne

iriska13
21. máj 2020

..pripnem sa, ak nevadí..ja som zatial používala z Avonu sprej, normalne som si ho z dialky len nastriekala a nechala vpiť do pokožky, celkom sa mi páčil, aj pekne vonia, ale rada by som skusila aj niečo inakšie....😉

lenocka12345
21. máj 2020

La roche posay , niektorý rok vyhral aj ocenenie najlepšieho samoopaľovacieho roka . Mala som ho a bol dobrý , fľaky som nemala nikdy , ani na tvári , aj krásnu farbu mal 🙂
nesmrdel , rukavicu som nepoužila nikdy . Len som si rýchlo umyla ruky po nakrémovaní

lelluska
21. máj 2020

Eco by Sonya ma samoopslovaciu vodičku. Dá sa použiť na tvar aj na telo. Vôbec nesmrdí a ešte aj zlepšuje kvalitu pleti. Za mna TOP produkt na samoopalovanie.

pampilinka
25. máj 2020

Akurat dnes som si Eco by Sonya objednala. Opalovacia voda na telo. Stal sice 36eur plus posta 4eura,ale mne bol najsympatickejsi a skusala som aj ja kadejake telove mlieka ale bieda. Hovori sa,ze si treba spravit celotelovy peeling,potom nakremovat lakte kolena a tak,lebo flaky sa najviac robia na tychto miestach a potom mozes pouzit samoopalovak. Inak ja chodim do solarka ale kezde teraz nemozem,tak preto skusam.

autor
25. máj 2020

@pampilinka
Daj potom prosím vedieť, či si bola spokojná s efektom.. a celkovo.. či to zafarbilo oblečenie atd.
Ďakujem

didaa
25. máj 2020

@iriska13 tento z avonu je super, vidieť pekne výsledky aj ja som ho používala. Ale po čase mi tá vôňa už smrdela. Nemá peknú vôňu.

pampilinka
25. máj 2020

V poriadku,dnes mi prisla sms ze je balik pripraveny na odoslanie,tak za par dni sa ozvem 😁

nadhja
28. máj 2020

dermacol ma prijemne mlieko na oplovanie s vonou pomaranca tak mne to aj prijemne vonalo a flaky mi nerobil. spravila som si poriadny peeling, natrela telovym mliekom nechala vstrebat s dala dermacol tak na 15 minut a potom som lahla do perin a rano som sa zobudila “opalena” :D ale pokukujem teraz po niecom este lepsom lebo mi vysusoval pokozku

pampilinka
29. máj 2020

Ahoj,tak uz som skusila 2x. Musim povedat,ze od dobrej vone to ma daleko,cakala som nieco ako tutti frutti ale nic,ale ako potom uz na sebe necitim vobec nic. Mam doma aj dove telove mlieko tak od neho citim smrad cely cas kym sa neosprchujem,takze toto vobec problem nie je. Ja som si predtym spravila peeling,kolena a lakte opatrne a musim povedat ze som spokojna.Nemam ziadne flaky vobec a nespravilo mi to ziadnu fake zltu farbu,proste si clovek musi zaplatit ak chce kvalitu. Takze tychto par mesiacov vydrzim takto a potom sa vratim k solarku,je to pohodlnejsie a jednoduchsie. Prikladam aj foto,koktretne ktory som si objednala ja. Este som chcela ze na youtube som videla aj video kde jedna baba hovorila,ze pena sa jej minula strasne rychlo tak preto som sa rozhodla pre vodu a som si ista ze vydezi urcite viac. Pouzila som v pohode aj na tvar a je to super.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli