Má zmysel natierať sa krémami proti vráskam?

8. jan 2023

Počula som, že efekt nie je žiadny a zbytočne vyhodené peniaze. Že keď už niečo, tak si dať pichnúť kyselinu hyalurónovú či botox, nite atď...
Je to tak?

kacernakokse
8. jan 2023

Ma zmysel používať SPF, ďalej retinol, kyselinu hyalurónovú, vitamín C a rôzne iné zložky aby sa vráskam predchádzalo. Ale existujúce vrásky už len napichat s tými sa už reálne nedá nič urobiť.

dee01
8. jan 2023

tak toto je otázka...ked sa staráš o pleť, určite to význam dlhodobý má. samozrejme všetci starneme, ale ked sa o pleť nestaráš, to je časom vidno. a zachranovať to botoxom atd., skor vidím zmysel v kombinácii toho všetkého. Ak už vrásky máš, krémy ti nepomôžu. myslím tym, nezmiznú tie vrásky, ale predídeš možno skorému nástupu ďalšich vrasok....

syslik81
8. jan 2023

kupit si v drogerii krem na vrasky a cakat az zaberie-to vyznam nema.. nastudovat starostlivost zistit aky typ pleti mas a cielene pouzivat sera etc-to vznam ma .. ale vrasky mat budes .. starostlivost o plet,zivotny styl, a strava -to treba mat vymakane.. ale aj tak najviac sa ukaze dedicnost .. su zeny co sa mozu v kremoch kupat a aj tak im to nepomoze ..

autor
8. jan 2023

Ja som maniak na kozmetiku, pravidelne používam sérum s vit C, retinol, samozrejmosťou je používanie spf50 či je leto či zima a aj makeup s SPF. Mám 30+, kúpila som si aj taký peptidový krém, mám svoju rutinu, teda odlíčenie olejom, čistiaci gél, toner, essencia, sérum a krém.

autor
8. jan 2023

Ja som maniak na kozmetiku, pravidelne používam sérum s vit C, retinol, samozrejmosťou je používanie spf50 či je leto či zima a aj makeup s SPF. Mám 30+, kúpila som si aj taký peptidový krém, mám svoju rutinu, teda odlíčenie olejom, čistiaci gél, toner, essencia, sérum a krém.

morgane1975
8. jan 2023

Ja sa od utlej mladosti staram o svoju plet. Vzdy som pouzivala kremy primerane veku. Dnes mi okolie hada o 10-15 rokov menej ako v skutocnosti mam. Pouzivat kremy ma zmysel ale nie ze cely zivot na to kaslem a zobudim sa po 30. To uz ani botox nepomoze a ked tak nakratko.

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolka1986
9. jan 2023

@deadlylucy Že teba niekto neblokne, veď si radila teraz o očiste organizmu, že ti má kočka napísať. Ja som zvedavá ktorú spoločnosť tak fanaticky zastupuješ.

nikolka1986
9. jan 2023

Ono ak vám niekto háda menej - vždy vám budú hádať menej, im je to jedno a schválne, ak by ste vyzerali aj na neviem koľko, každý normálny človek povie nižší vek nakoľko im to je jedno a vy ste natešené.

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolka1986
9. jan 2023

@deadlylucy odpovedala si v minulej téme, kedysi si HL a teraz LR 😀 Keby si bola aspoň úprimná, tak si od teba aj niečo objednám 😝

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drews_beauty
9. jan 2023

Má to zmysel, ale je to len časť celku 🙂 Tému vrásky som spracovala do videa, keď budeš mať chuť si pozrieť

https://www.youtube.com/watch?v=jlgBhjcvdao
iveetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz