Magnetické mihalnice - recenzie

lelenuss
30. jan 2021

Ahojte, zaujímalo by ma, tie ktoré ste skúšali, prípadne nosíte magnetické mihalnice ako ste spokojné? Sú podľa vás lepšie ako umelé?

joannita
30. jan 2021

@lelenuss su o nicom, raz som vyskusala a odvtedy su v sufliku.... nejdu dobre aplikovat, proste vobec si to neviem dobre nasadit, stale je to nakrivo a odstava to a vidno to... Neodporucam

lelenuss
autor
30. jan 2021

@joannita aj ste skúšali tú magnetickú linku a potom mihalnice na to?

joannita
31. jan 2021

@lelenuss aku linku?

roxana61
31. jan 2021

Mám s nimi rovnakú skúsenosť ako @joannita ... neodporúčam ich

lucinka1988
31. jan 2021

@joannita suhlasim, mne sa to stále odlepuje, kým si to aplikujem, prejde aj pol hod a každú minútu si to musím opravovať, mám tie s linkou, ale aj tak..Keď už nič iné, aspoň tá linka je fajn.

majamat
31. jan 2021

@lelenuss ja som tie , ca sa spodna a vrchna cast pripne neskusala raz mi niekto pisal, ze su fajn,a le skor take, co su rozdelene na viacere kratsie kusky, pripadne take tie typu akcent. cize len na konce mihalnic. mizno raz otestujem.

no skusala som tie s linkou a tie celkom ujdu, mam take jemnucke, su pekne, nenapadne, len trochu zhustia moje riedke mihy. no dokonale mi nedrzia. vydrzia par hodin, vnutorny kutik sa mi uvolnuje, potom mi to vadi, to sa mi stava aj ked lepim lepidlom. no tie magneticke vacsinou po par hodinach dam dole. a co ej zaujimave, mala som ich asi 3x a ne jednej mi odpadol magnet, resp, zostal prilepeny na oku, mmam trochu pocit, akoby sa tie magnety zaniesli linkou a uz dobre nedrzia. no mozno je to moj dojem, ked mam umele mihy, dost si cih chytam,, ebo mi to vadi na oku a tyka sa to vsetkych mihalnic ( akorat tie trvalejsie 3D, 4D... som nemala nikdy )

majaon
9. jan 2022

@lelenuss ahoj😊
Tak ja používam magnetické riasy,tie čo sa aplikujú na magnetickú linku, už roky a každý deň, niekedy cez víkend si dám pauzu. Objednávam si ich už len z Wish a som maximálne spokojná,viem si ich už nasadiť asi za päť minút, čo nanesenie špirály mi trvalo aj pätnásť minút. Dá sa doobjednať aj samotná linka, keď mi dochádza, objednávam, trvá to odtiaľ síce dlhšie,tak to riešim vždy v dostatočnom predstihu.Ak budeš mať nejaké otázky, kľudne mi napíš 😊