Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Magnetické mihalnice - skúsenosti?

dajulka01
7. jan 2019

Ahojte, chcela by som Si objednať magnetické mihalnice z Avonu... Je to novinka teraz tak som rozmýšľala ze vyskúšam.... Aké máte skúsenosti s týmto? Je to lepšie ako umelé mihalnice ktoré sa lepia? Ďakujem za Všetky odpovede

caroline_
7. jan 2019

Ahoj, ja som ich síce nemala, ale co som videla tak nikto nebol spokojný

harmona
7. jan 2019

Podla mna je to uplny nezmysel, ked tak radsej si dat urobit tie 3D alebo 4D mihalnice jak totok 🙂

marshmallow
7. jan 2019

Ahoj mala som vyhodila som hlúposť veľká ani som si to nevedela dat

papi30
7. jan 2019

@dajulka01 ja som si ich objednala z netu, nie z Avonu...kolko videi, ako si tie baby jednym mihnutim ruky nasadia...ja mam aj tu speci pinzetu na to a nie a nie si to nasadit...podla mna je to sprostost, viem sa pri tom riadne vytocit 😂

dajulka01
autor
8. jan 2019

@caroline_
@harmona
@marshmallow
@papi30
Ďakujem vám ze ste ma upozornili ešte že som ich neobjednala😄😄lebo veľa nechýbalo

martina4423
29. máj 2019

No tak to je riadna somarina. Nechala som sa nahovoriť.... To sa ani nedá nasadiť.. Trápila som sa s tým niekoľko krát a ani raz sa mi to nepodarilo.... Vracia späť, zbytočne vyhodené prachy

dajulka01
autor
29. máj 2019

@martina4423 ja som si nedala pokoja pozerala som samé videa jak si tam kde aké dievčatá skúšali prvý krát to začiatku im nešlo a potom fajn... Neda mi to objednala som ich do konca týždňa by mali prísť tak som tuho zvedavá 😂😂😂

iwka_77
29. máj 2019

@dajulka01 ty si teda blázon ti poviem, to som zvedavá. Daj potom vedieť aj fotečku čakám :P

caroline_
29. máj 2019

@iwka_77 aj ja som zvedavá 🤔😄😄

dajulka01
autor
29. máj 2019

@iwka_77
@caroline_ žienky moje aj ja dúfam ze sa naučím 😂 a určite dám vám dám fotecku... Objednala som tie ardell tuším 14.50 stali aj s poštovným tak dúfam ze vôbec dôjdu 😂 snáď sa časom naučím 😂

shee11
29. máj 2019

a ali stoja euro nieco

dajulka01
autor
30. máj 2019

@shee11 áno viem objednala som aj odtiaľ ale kým prídu tak to bude už aj koniec leta

hulica
31. máj 2019

@dajulka01 koľko?? to by som toľko nedala, najmä keď by som nevedela, že to má výsledok, mňa by zaujímalo, že či by nevadilo v lete napríklad kontakt s vodou, či neni väčšia pravdpodobnosť nejakého zošmyknutia alebo čo

papi30
31. máj 2019

@dajulka01 vsak leto este ani nezacalo 😂😂😂 mne prisli za 2tyzdne.

iwka_77
4. jún 2019

@dajulka01 no čo hovoríš? Prišli minulý týždeň, či nie? Nevieš si predstaviť jak horím zvedavosťou čo povieš na to 🙂

dajulka01
autor
5. jún 2019

@iwka_77 áno áno prišli a tak poviem podľa mňa velkeeeee super, keďže ja nemám dosť svoje husté mihalnice no mam ale keď na ne dám kilo špirály... Ale po tomto vôbec nemusím.. Je s tým s na začiatku dosť piplacka ale dá sa to naučiť, lepšie sa dava s tou takou pinzetou k tomu ako rukami tak mi to nešlo... Je pravda ze asi 2x treba prejsť špirálou aby držali tak ako chcete lebo keď bez špirály nebudú štát na oku pekne lebo ako pomaly každá mihalníc je veľmi jemná....tak teda za mňa veľké plus 🙂 a na začiatku asi prvý deň som si na ne na oku musela dosť zvyknúť, ja som nemala nikdy žiadne umelé ani tak a miestami prvý deň som mala pocit ze ich strhnem ale pre krásu sa trpí, a na druhy deň keď som si ich dávala už ani som necítila a teraz vôbec akože už to bol ten zvyk 🙂 takže baby za mňa je to dobrá vecička 🙂

iwka_77
19. jún 2019

@dajulka01 pinzetou? Šak by som si skôr asi do oka pichla 😀 Nemohla by si pridať fotku, že ako to vyzerá??

dajulka01
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
papi30
21. jún 2019

@dajulka01 krasa, ja si ich neviem 😠

dajulka01
autor
22. jún 2019

@papi30 neboj prídeš do toho ja si ich už len nahodím a mam😂

papi30
23. jún 2019

@dajulka01 a vies napisat postup? Mne tie magnetky cvaknu tak, ze bud vo vnutornom kutiku alebo na vonkajsom visi na konci mojich mihalnic.

iwka_77
24. jún 2019

@dajulka01 ďakujem, dobre to vyzerá to som celkom prekvapená 🙂

dajulka01
autor
24. jún 2019

@papi30 tak ja mam k tomu takú tu magnetickú pinzetou na mihalnice pokiaľ si kúpiš tie ardell máš to k nim... No ja si musím dať troska špirály na vrchné viečko inak to nedrží pretože mihalnice ne namaľované sú samé o sebe krehké ako by a klzke takže ja odporúčam špirálu nechám trocha uschnut a potom dám si mihy na tu magnetickú pinzetu, (neviem ako sa ti volá ja to volám pinzeta) a nastavím si to na oko viac ku kraju a stlacim a druhou rukou pri držím milahnice a pindetu dám zároveň preč aby mi nestiahla aj mihalnice potom na maľujem dolné viečko a mam.. 😊. Áno aj mne tak viselo keď som nedá špirálu ale trocha jej naniesť musíš... Teda skus mne to takto ide lepšie

papi30
25. jún 2019

@dajulka01 aj ja mam tu "pinzetu", ale nikdy som si pred tym nedala riasenku, mozno v tom bude ten zadrhel. No musim skusit a nacvicit si to dajako 🙈 dakujem za radu

susanne6
1. júl 2019

a tie z vigoshopu náhodou niekto nemáte?

petkasaurus
2. júl 2019

Kolegyna mi vravela, ze vraj je to "tazke" na ociach, ze to skusala a vadilo jej to.. tiez som nad nimi rozmyslala..

dajulka01
autor
2. júl 2019

@petkasaurus aj mne Prvy deň keď som šoférovala mala som chuť ich vytrhnúť z očí, ale ako som ich mala 2 3 krát už som si zvykol a teraz ani necítim ze ich mam 🙂

mirgenah
2. júl 2019

Aj ja som ich objednala a po niekoľkodňovom trapeni a nemožnosti nasadit ich pekne som to vzdala 😆 nikdy viac. Možno to chce len cvik, ale mne to nešlo pekne spojiť ani pinzetou kt.bola k nim ani nijak inak, a také pekné sú v krabicke.

dajulka01
autor
2. júl 2019

@mirgenah práveže ja už som taká ubehla ze za 2 min mam... Idem😀a bez starosti... Už som si našla taky spôsob asi a vždy tak robím.... Ale vždy si dávam trocha Spiraly aj hore aj dole

mirgenah
2. júl 2019

Napíš mi prosím ťa postup bez pinzety. Ďakujem ❤️

Tu začni písať odpoveď...

Odošli