Magnetické mihalnice - skúsenosti?

dajulka01
7. jan 2019

Ahojte, chcela by som Si objednať magnetické mihalnice z Avonu... Je to novinka teraz tak som rozmýšľala ze vyskúšam.... Aké máte skúsenosti s týmto? Je to lepšie ako umelé mihalnice ktoré sa lepia? Ďakujem za Všetky odpovede

dajulka01
autor
2. júl 2019

@mirgenah jooj moja 😞 rada by som ale ja neviem si to dat práveže bez tej špeci pinzety... Skúšala som bol to des... A prišli mi mihalnice z ali Express a tie si neviem nasadiť nejak nedržía je to blbosť a som veen tým ardell, a už ich používam vyše mesiaca a pol... A je to parádne 🙂 skus sa naučiť s tou pinzetou

papi30
15. júl 2019

Caute baby, este sa tu s tym niekto morduj Dnes som zozala uspech, hned na 2x som si ich nasadila, bez problemu, stacilo mi k tomu video na IG, ktore mi vcera vybehlo. Som taka nenormalme rada, lebo ja mam take "mongoloidne" oci, este k tomu skulky a malovat si ich mi tak ale tak nechcelo. Navod bol velmi jednoduchy, spodnu radu mihalnic som rozstrihala na 3 casti, magnetkove. Hornu som si nasadila na mihy, prichytila stred, potom konce a bolo...s jednotlivymi kuskami to ide jednoduchsie.

marty85
9. sep 2019
Používateľ marty85 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marty85.

Magnetické mihalnice chcú trošku cviku,sú lepšie ako ostané kvôli tomu že nemajú v sebe žiadne chemikálie.Sami viete čo a ako vám ničí mihalnice tak vám otom nemusím písať.
Ked chcete dobré magnetické mihalnice tak vám odporúčam tieto: https://enywey.com/produkt/magneticke-mihalnice/

vierusa89
13. sep 2019

@papi30 neviete nahodou ešte aké to bolo video,kde ho najdem?

papi30
21. sep 2019

@vierusa89 fiii, netuším, to bola nejaká reklama na magnetické mihalnice, odvtedy som ani nevidela. Podľa mňa sa isto nájde aj niečo na YouTube.