Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Make up na problematickú pleť?

kitanaa
28. mar 2019

Ahojte baby mám problémovú pleť a potrebovala by som super krycy makeup nie príliš hustý ktorý by sa dobre nanasal a pekne ladili s mojou pleťou. Už dlhé roky s apokusam hľadať dobrý makeup ale ba vždy si kúpim iné odtiene a vyzerám jak keby som bola v solarku. Vedeli by ste mi poradiť ? Ďakujem.

svettii
28. mar 2019

Keby si si nechala od nejakej vizážistky poradiť priamo? Možno ti bude treba miešať nejaký odtieň z dvoch rôznych 🙂

kitanaa
autor
28. mar 2019

@svettii neviem neskúšala som a na dráhe make-upu míňať veľmi nechcem. Nejaký hoci lacnejší makeup s dobrou krycou schopnosťou už som vyskúšala.kade.co

tyrkysova_kobyla
28. mar 2019

@kitanaa pozeram obcas beauty blogerky na YouTube a tusim odporucaju make up od Catrice, dobra cena a super kryje

kitanaa
autor
28. mar 2019

@tyrkysova_kobyla nevedela by si mi poslať link ? Buď taká dobrá prosím

paulinkaa2
28. mar 2019

@kitanaa ja som mala tiež s týmto problém. A išla som do fan parfumerie a našli sme ten naj

kitanaa
autor
28. mar 2019

@paulinkaa2 a aký používaš prosím ťa ?

bobula46
28. mar 2019

@kitanaa ja mám z yves rocher a som spokojná. Na mám bledú pleť, tiež som dlho hľadala kým som našla ten pravý

tyrkysova_kobyla
28. mar 2019

@bobula46 z Yves pouzivam aj ja, aktualne ten super matt 😃

hettinka
28. mar 2019

@kitanaa lepšie jeden drahší a poriadny, ako opakovane kupovať lacné, čo nesedia. Skús estee lauder. Ja príliš krycie nekupujem, používam Yves Rocher, ale majú aj viac krycie.

vamajka
28. mar 2019

@kitanaa aj ja mam problemovu plet dlho som hladala az som natrafila na La roche posay toleraine tent 13 stoji okolo 19e ale mne vyhovuje

kitanaa
autor
28. mar 2019

@tyrkysova_kobyla ďakujem ti krásne pozriem sa určite po ňom

suzie28
28. mar 2019

@kitanaa dávaš si primer pod make up? Ten tiež veľa spraví .. a to že vyzeráš ako zo solarka .. tak to je len zlý odtieň .. to si len daj poradiť od niekoho v predajni .. lebo ak nemáš dobrý odtieň tak je jedno aký drahý alebo akej značky make up budeš mat .. stále budeš vyzerať ako zo solarka ...

macko1007
28. mar 2019

@kitanaa ahoj ja pouzivan od pupy stoji cca15€ a je super

paulinkaa2
28. mar 2019

@kitanaa GOSH X-CEPTIONAL WEAR MAKE-UP 35 ML, 16 GOLDEN

kitanaa
autor
28. mar 2019

@vamajka áno poznám tu značku oni majú super výrobky dakuje

kitanaa
autor
28. mar 2019

@suzie28 ja používam pod makeup krém.maryna a potom podkladový krém z.oriflamu the one

seahorse27
1. apr 2019

Estee lauder double wear alebo lacnejsia verzia z drogerky Catrice HD liquid coverage.

kitanaa
autor
1. apr 2019

@seahorse27 dakujem

marion09
1. apr 2019

Daj ešte najprv šancu makeupu zn.Bell.......ja som bola milo prekvapená

kitanaa
autor
1. apr 2019

@marion09 skusim dakujem

apip42
1. apr 2019

Estee Lauder Double wear😉😉

katyninka
1. apr 2019

@kitanaa ja používam este lauder double wear vo fannku mi poradila odtieň predavačka a kryje super

marion09
1. apr 2019

@kitanaa A nedávaj si pod makeup Marynu,je to "pritažky" krem

mikaela32
1. apr 2019

Za mna tento od Loreal, a na kruhy pouzivam korektor od Catrice vodeodolny

kitanaa
autor
3. apr 2019

@mikaela32 dakujem krasne

nini1010
3. apr 2019

Lacnejsie a velmi kvalitne make upy su Catrice -HD Liquide couverage a Maybelline Fit me! Oba kupis v DM drogerke.lacne a velmi dobre.Obzvlast Catrice je fantasticky.tuto kozmetiku som vyskusala lebo ju kocky vychvalovali vo viacerych recenznych videach,tak som chcela vyskusat a teda fakt.ako za tie peniaze ozaj dobry make up a rovno odporucam od Catrice aj tekuty korektor-pecka!Ale ak mas problematicku plet s akne zvaz,ci ti tekuty make up nebude viac skodit a upchavat pokozku a teda budes mat dalsie vyrazky.Ja som kvoli tomuto uplne ustupila od tekutych make upov,vsetkych lebo z rana do vecera sa mi z nich (a nielen tychto) vyhadzala tvar,akoby mi ju to upchalo a vyskusala som na odporucanie kozmeticky pudrovy mineralny make up.tych nie je vela,ja mam Mary Kay.a na ten mi plet reaguje ooovela lepsie.

kitanaa
autor
3. apr 2019

@nini1010 dobre dakujem uz s apozerma po tom catrice 🙂