Ktorý make up je najlepší?

katkasofka
21. nov 2014

dievcata ake znacky makeupov pouzivate ktorý je najlepsi?ktorý vam najviac vyhovuje?

klauduska
21. nov 2014

mne jednoznačne make-up od mary kay, super kryje,keď to porovnám s ostatnými....omnoho väčšie krytie...mala som viaceré,ale tento mi najlepšie vyhovuje

precudziedeti
21. nov 2014

Dcéra robí vizážistku a pracujea j s Mary Kay. Odkedy som začala používať tieto výrobky, som veľmi spokojná a hlavne je to vidieť aj na pleti a hlavne mala som problém niečo nájsť na svoju veľmi citlivú a suchú pleť.
V prvom momente som aj váhala, lebo predsa je to drahšie ako tie klasiky v drogiške. No neľutujem, nakoľko síce dá o niečo viac eury, no vydrží mi to dlho, lebo sa fakt toho dáva veľmi máličko.

sense
21. nov 2014

indefectible L oreal, cenovo dostupny, super krytie, nerobi masku, a neotlaca sa. vydrzi dlho.....z tych drahsich clinique - even better alebo Lancome - miracle teint

kazdej pleti vyhovuje ale nieco ine a kazdej zene vyhovuje tiez ine ci uz cenou alebo kvalitou, ci krytim....a aj vekom

barbora59
21. nov 2014

Estee Lauder Double Wear Maximum Cover

iskricka55
21. nov 2014

Zeby loreal ?

kokorunecka
21. nov 2014

Záleží od veku, typu pleti, stavu pleti...
Ja mám pleť zmiešanú a vyhovuje mi Calvin Klein zmatňujúci.
Ale pekne mi sedel aj od L´oréal Mat Magique, Vichy Dermablend, Bourjois 123 Perfect.
A vyskúšala som ich asi milión a na kopu si už ani nepamätám 😀

namornicka
21. nov 2014

Lancome- teint miracle

erika8000
21. nov 2014

Chanel a MaxFactor Lasting Performance (obidva maju super krycie schopnosti a sú zmatnujúce.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusi24
21. nov 2014

Mary kay. ja som tiež veladruhou vyskušala ale ten prekrije všetko čo má

aimable
21. nov 2014

Lancôme - Teint Miracle - jemnejsie krytie a Estée Lauder - Double wear - silnejsie krytie , jednoznacne najlepsie co som kedy mala, nedrazdia, a to mam naozaj velmi velmi citlivu plet. Pouzivam tieto znacky uz par rokov a zatial max spokojnost aj s vydrzou pocas dna aj s tym, ze mi balenia dlho vydrzia.

mata95
21. nov 2014

ja už roky použivam obyčajny miss sporty stoji okolo 4€ a je premna najlepši aky som vyskušala, za tie roky som sem tam skusila aj všeliake ine no na môj ksicht neboli vhodne....

timca55
24. nov 2014

pre mna je najlepši ziadny , rano vstanem , sa umyjem dam si len krem aby som nemala suchu plet a mozem ist do sveta

janusik45
4. jan 2020

@kokorunecka CK ma makeup?:D

kokorunecka
4. jan 2020

@janusik45 Netuším či sa dá ešte dostať,ale takto vyzeral a objednávala som ho v tej dobe zo strawberry :