Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Máte niekto Afro copíky?

kristina410
24. júl 2019

Ahojte chcem sa spýtať či niektorá z vás nemá afro copiky alebo či nepoznáte niekoho známeho kto má chcem sa opýtať pár vecí ďakujem.

kristina410
autor
24. júl 2019

A ešte podľa vás ktoré sa vám viac paci?

ujaju
24. júl 2019

@kristina410 V prvom rade by si si mala dať také ako sa páčia tebe. Nie také ako sa páčia druhým, ja mám radšej ružovú mne sa páčia tie, mala som to asi keď som mala 20 rokov cca 2 mesiace.

kristina410
autor
24. júl 2019

@ujaju a veľmi ti to zničilo vlasy? 🙂 chcem trošku zmenu a vyskúšať to predlžovať vlasy si nechcem dať.. Pýtam sa len na názor

hildicapupu
24. júl 2019

ja som to tiez mala :D vlasy mi to neznicilo, ale mala som ich mastne jak des :D

sapa20
24. júl 2019

Teraz si dobre 😂
Mne to vytahalo vlasy. Takže mi zredli.Trvalo kým dorastli.
Sušenie vlasov pol dňa 🙄 už nikdy viac

hanka1674
24. júl 2019

Mne sa totok tak nepáči, nechápem tento trend. Najmä keď je veľká pravdepodobnosť, že ti s tým aj viacero vlasov odíde a za tie peniaze ešte, no konečná :/

sapa20
24. júl 2019

@hanka1674 tiež nechápem. Hlavne prečo sa to vrátilo po 15 rokoch

kristina410
autor
24. júl 2019

@sapa20 aj mi bolo čudné kde to ukazuje 😂 len zredli alebo aj tí z dĺžky vlasov zobralo?

kristina410
autor
24. júl 2019

@hildicapupu mne bude stačít ak neostanem plešata 😀 mam kratučke vlasy a už ma to nebaví veľmi veľmi pomaly rastú a predlžovať už nechcem.

sapa20
24. júl 2019

@kristina410 zredli. No takto,ono tak či tak ti vypadávajú vlasy a ked mas hento na hlave tak ti nemajú ako ale ešte plus k tomu vypadli .

hanka1674
24. júl 2019

@sapa20 všetko sa zrejme vracia, ale tak no proti gustu žiadny dišputát tak sa to hovorí, nie? No ja by som si to nedala 🙂

sapa20
24. júl 2019

@hanka1674 ánotak je. Mala som to na strednej (hlava bláznivá) a zadarmo pretože mi to robila spolužiačka kadernicka .V 30 už nie!

fokuska
24. júl 2019

@kristina410 Mne sa to paci presne na tych dievcatach a zenach na fotke - cernosky, mulatky. Maju inu strukturu vlasov, inu hrubku, im sa to hodi a vlasy im to tak nenici ako "nam". Tiez im to viac pristane k crtam tvare, k farbe pleti. je to sucast ich davnej kultury.
Na vacsine nasich zien, pokial nemaju nejake exoticke crty, to posobi ako past na oko.

kristina410
autor
24. júl 2019

@fokuska ja som v tvári tmavšia keby som bola ako stena by som si to nedala. A chcem vyskúšať ak nie tak to dam dole.. Budem to mat zadarmo švagriná je kaderníčka s v salóne to robia tak preto nád tým rozmýšľam

kristina410
autor
24. júl 2019

@sapa20 a tvoje ti rástli normálne alebo si si nevšimla žiadnu zmenu v dĺžke vlasov? 🙂

bubalea
24. júl 2019

@kristina410 Ja som si to chcela dať kedysi tiež, hrozne sa mi to páčilo ale presne mi kamoška hovorila, ona si to dala urobiť na dovolenke, trvalo to strašne dlho a hrozne jej to zničilo vlasy, strašne suché jej potom zostali a aj lupiny strašné sa jej spravili a potom sa ich nevedela zbaviť

kristina410
autor
24. júl 2019

@bubalea ako zničili ostali len suché alebo sa jej aj lámali?

eliska13
24. júl 2019

@kristina410 normálne od korienkov sa vytrhaju videla som to na známej mala 1 CM vlasy kde tu...podľa mňa je otrasné prepáč možno niekde na Kube ok

kristina410
autor
24. júl 2019

Začínam mať strach kašlem teda nato :D

kristiii
24. júl 2019

@kristina410 mne sa veľmi páčia tie tyrkysové, len ozaj treba zvážiť ci by sa ti taký účes hodil. Jedna kolegyňa si dala, také oranžové (ryšavé?) neviem a k nej sa mi to vobec nehodí. Akoze niekto jej to chválil, ale či úprimne neviem povedať 😁

kristina410
autor
24. júl 2019

@kristiii ako mne hovoria že by mi to išlo som tmavšia v tvári obočie tmavé hrubé len sa bojím aby sa mi veľmi neznicili ja som si dala predĺžiť 4 mesiace dozadu a mam ich veľmi krátke nerovnomerne jeden kratší druhý dlhší vlas tak som si to chcela trochu prekryť aby mi to v tých zapletancoch trosku pod rástli lebo hovoria že v zapletanci vlasy rastu rýchlejšie 🙂

hanka1674
30. júl 2019

@sapa20 dobre si to napísala, že hlava bláznivá. Aj ja som mala hlavu bláznivú, keď som si v puberte dala na modro vlasy a potom nie a nie sa toho zgabať 😀 😀 😀 Dnes sa na tom smejem, ale vtedy mi nebolo všetko jedno keď to nešlo dolu 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli