Naj make up na mastnú a problematickú pleť s akné

lllperko
13. apr 2023

Ahojte ženy, prosím vás, poraďte fakt dobrý, kvalitný mejkap pre mastnú/zmiešanú, problematickú pleť s akné. Podeľte sa so svojimi skúsenosťami, lebo ja už neviem aký vybrať. A aby mal dobrú kryciu schopnosť hlavne a nevyzeral ako maska, ale celkom prirodzene 🙏 ďakujem 🙂

veronika_sk000
13. apr 2023

tiez ma zaujima 🤔

sinymini
13. apr 2023

Pripnem sa...

mapypotkancek
13. apr 2023

@lllperko ja môžem používať iba BB krém, všetko ostatné je ako maska žiaľ. Skúšala som mnohé a mne najviac sadol (na moje obrovské prekvapenie) Garnier BB na mastnú pleť. Neprekryje všetko, ale pekne to zjednotí a pleť vyzerá u mňa lepšie, ako bez neho, ale zároveň nevyzeram ako s "tonou" mejkapu

slavimislai
14. apr 2023

CC krém od Mary Kay, ľahký na pleti, vôbec necitim že nejaký makeup mám a aj cenovo je úplne vpohode si myslím 🙂

helen_167
15. apr 2023

@lllperko estee lauder double wear, top makeup, staci ho malinko

landlovamariana
16. apr 2023

@lllperko Zdravím vás, odporúčam vám určite podkladovú bázu-makeup značky Mary
Kay Time Wise 3D, ktorý nielenže dokonale kryje, ale krásne vyzerá na pleti a nevytvára masku na pleti, preto ho aj velmi rady používajú vizážistky, obsahuje tiež komplex zložiek pôsobiacich proti starnutiu.
CC krém značky Mary Kay je tiež úžasný, ale nemá až také krycie schopnosti. Kľudne ma kontaktujte a poradím vám aj so správnym výberom odtieňu. Prajem vám krásny deň 🙂